Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 сәуірдегі N 205 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 мамырда N 4687 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы № 388 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 19.02.2016 № 388 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы, Қазалы ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізілетін орын ретінде Әйтеке би кентінде орналасқан Жалаңтөс баһадүр атындағы стадион белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс ХХІХ сессиясының төрағасы Н. Наурызбаев
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Т. Бөріқұлақов

О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 апреля 2014 года N 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 мая 2014 года за N 4687. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 февраля 2016 года № 388
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19.02.2016 № 388 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить местом проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Казалинском районе Кызылординской области стадион имени Жалантос бахадура, расположенный в поселке Айтеке би.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХХІХ сессии Казалинского районного маслихата Н. Наурызбаев
Секретарь Казалинского районного маслихата Т. Борикулаков