2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 498 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 ақпанда N 4589 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 05 қаңтардағы N 08/1-3/1672 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімі аппаратының 05.01.2015 N 08/1-3/1672 хатымен).

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 27 января 2014 года N 498. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 февраля 2014 года N 4589. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Шиелийского района Кызылординской области от 05 января 2015 года N 08/1-3/1672)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Шиелийского района Кызылординской области от 05.01.2015 N 08/1-3/1672).

"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi бекiтiлсiн, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2014 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.