Ақтау қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 1 "2014 жылға Ақтау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 757 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 маусымда № 2453 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы»«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 12.03.2014 жылғы № 02-17-567 ұсынысына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 1 «2014 жылға Ақтау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2342 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 ақпандағы № 20-21(8530) «Маңғыстау» газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
қаулының 6 тармағы жаңа редакцияда жазылсын: «6. Осы қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.».
2. «Ақтау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Г.Н. Хайрлиева) осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р.Т. Елтизаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              Е. Жаңбыршин
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Ақтау қалалық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.Н. Хайрлиева
26 мамыр 2014 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Ким
26 мамыр 2014 жыл
Ақтау қаласының әкімдігінің
26 мамыр 2014 жылғы
№ 757 қаулысына қосымша
2014 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері және көлемі
Ұйымдардың атаулары
Қоғам-
дық жұмыс-
тарға сұраныс
Қоғам-
дық жұмыс-
тарға ұсыныс
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі және нақты жағдайлары
Қатысу-
шылар-
дың еңбек-
ақысы-
ның (ең төменгі жалақы-

О внесении изменений в постановление акимата города Актау от 6 января 2014 года № 1 "Об организации и финансировании общественных работ в городе Актау на 2014 год"
Постановление Актауского городского акимата Мангистауской области от 26 мая 2014 года № 757. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 июня 2014 года № 2453
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»«О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 «О занятости населения» и согласно представления от 12.03.2014 года № 02-17-567 Департамента юстиции Мангистауской области акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актау от 6 января 2014 года № 1 «Об организации и финансировании общественных работ в городе Актау на 2014 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2342, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 1 февраля 2014 года № 21-22/11235-11236/) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
пункт 6 постановления изложить в новой редакции: «6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.».
2. Государственному учреждению «Актауский городской отдел занятости и социальных программ» (Г.Н. Хайрлиева) после государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области настоящего постановления обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Елтизарова Р.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                             Е. Жанбыршин
«СОГЛАСОВАНО»:
Руководитель государственного
учреждения «Актауский городской
отдел занятости и социальных программ»
Хайрлиева Г.Н.
26 мая 2014 год
«СОГЛАСОВАНО»:
Руководитель государственного
учреждения «Актауский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
Ким А.Н.
26 мая 2014 год
Приложение
к постановлению акимата города Актау
от 26 мая 2014 года № 757
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2014 год, виды и объемы общественных работ
Наименование организации
Спрос на общес-
твен-
ные рабо-
ты
Предложение на общес-
твен-
ные работы
Виды обществен-
ных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участ-