Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 25 қарашадағы № 408 "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге үміткерлердің барлығы үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 151 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 маусымда № 4777 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 41 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 01.04.2020 № 41 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V Конституциялық Заңына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 қарашадағы № 408 "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге үміткерлердің барлығы үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-7-147 тіркелген, 2011 жылғы 8 желтоқсанда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасына:
мемлекеттік тілде "селосы", "селолық" сөздері "ауылы", "ауылдық" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р.С. Нұғмановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Балғарин
КЕЛІСІЛДІ:
Әулиекөл аудандық сайлау
комиссиясының төрагасы
________ Г. Нұрахметова

О внесении изменений в постановление акимата района от 25 ноября 2011 года № 408 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации"
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 30 апреля 2014 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июня 2014 года № 4777. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 1 апреля 2020 года № 41
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 01.04.2020 № 41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аулиекольского района от 25 ноября 2011 года № 408 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером № 9-7-147, опубликовано 8 декабря 2011 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения:
в приложении вышеуказанного постановления:
на государственном языке слова "селосы", "селолық" заменить на слова "ауылы", "ауылдық".
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Нугманову Р. С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Балгарин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Аулиекольской
районной избирательной комиссии
_______________ Г. Нурахметова