Әкімдіктің 2009 жылғы 27 ақпандағы № 39 "Сотталғандарды қоғамдық жұмыс түріндегі жазаға тартып жұмысқа орналастыру үшін қоғамдық жұмыс түрлерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 12 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 ақпанда № 4465 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 29.01.2015 № 20 қаулысымен.
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 4-бабының 3-тармағына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2009 жылғы 27 ақпандағы № 39 "Сотталғандарды қоғамдық жұмыс түріндегі жазаға тартып жұмысқа орналастыру үшін қоғамдық жұмыс түрлерін белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-91 болып тіркелген, 2009 жылғы 12 қарашада "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұзынкөл ауданы әкімінің орынбасары Н.К. Қабылдинға жүктелсін";
көрсетілген қаулының қосымшасында 3-жол мемлекеттік тілінде жаңа редакцияда жазылсын:
"Аудан орталығын, ауылдық округтер мен ауылдар аумағын қандай да бір арнайы дайындықты талап етпейтін жинау мен көгалдандыруға көмек көрсету: қоқыс жинау; ағаштардың бұтақшаларын қырқу; ағаштардың жас бұтақшаларын қырқу; гүл орындарын дайындау; аумақтарды жусаннан, қурайдан маусымдық жинау; ағаш-көшеттерді, бұталарды отырғызу.", орыс тіліндегі қосымшасы өзгеріссіз қалады.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл
ауданының әкімі                            Т. Ташмағамбетов
Қостанай облысы бойынша
"Қылмыстық–атқару жүйесі
департаменті Ұзынкөл
аудандық" қылмыстық-атқару
инспекциясының бөлімі бастығы
__________________ Б. Айсенов

О внесении изменений в постановление акимата от 27 февраля 2009 года № 39 "Об определении видов общественных работ для трудоустройства лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 3 февраля 2014 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 февраля 2014 года № 4465. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 29 января 2015 года № 20
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 29.01.2015 № 20.
В соответствии с пунктом 3 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 27 февраля 2009 года № 39 "Об определении видов общественных работ для трудоустройства лиц, осужденных к наказанию в виде привлечения к общественным работам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-91, опубликовано 12 ноября 2009 года в газете Нұрлы жол) следующие изменения:
пункт 4 указанного постановления изложить в новой редакции:
"4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Узункольского района Кабылдина Н.К.";
в приложении к указанному постановлению на государственном языке строку 3 изложить в новой редакции:
"Аудан орталығын, ауылдық округтер мен ауылдар аумағын қандай да бір арнайы дайындықты талап етпейтін жинау мен көгалдандыруға көмек көрсету: қоқыс жинау; ағаштардың бұтақшаларын қырқу; ағаштардың жас бұтақшаларын қырқу; гүл орындарын дайындау; аумақтарды жусаннан, қурайдан маусымдық жинау; ағаш-көшеттерді, бұталарды отырғызу.", приложение на русском языке остается без изменении.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Узункольского района                       Т. Ташмагамбетов
Начальник отдела
"Уголовно-исполнительной
инспекции Узункольского
района" департамента
уголовно-исполнительной
системы по Костанайской
области
_____________ Б. Айсенов