Ақтоғай ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 шілдедегі № 134/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 тамызда № 3915 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 289/61 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 26.03.2020 № 289/61 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5-тармағына, сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін Ақтоғай аудандық бюджет қаражаты есебінен жылына бір рет 5 (бес) мың теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Аудандық мәслихаттың (V шақырылған, XXXII сессия) 2014 жылғы 26 маусымдағы № 130/32 "Ақтоғай ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт, ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу жөнінде әлеуметтік көмекті бекіту туралы" шешімінің күші жойылған деп есептелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Сматаева
Мәслихат хатшысы Т. Мұқанов

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Актогайского района
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 24 июля 2014 года № 134/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 августа 2014 года № 3915. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26 марта 2020 года № 289/61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26.03.2020 № 289/61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Актогайского района в размере 5 (пять) тысяч тенге один раз в год, за счет бюджетных средств Актогайского района.
2. Решение районного маслихата (V созыв, XXXII сессия) от 26 июня 2014 года № 130/32 "Об утверждении социальной помощи на приобритение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры и спорта, ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Актогайского района" отменить.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Сматаева
Секретарь маслихата Т. Муканов