Павлодар ауданы халқының нысаналы топтарынан жұмыссыздарды жұмыспен қамту саласында әлеуметтік қорғау жөнінде 2014 жылға арналған қосымша шаралар туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы N 167/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 сәуірде N 3761 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар ауданы әкімі аппарат басшысының 27.01.2015 N 33/5-22/49 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) елу жастан асқан адамдар;
3) ұзақ уақыт бойы (бір жылдан артық) жұмыс істемеген адамдар;
4) бұрын жұмыс істемеген (еңбек өтілі жоқ) адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Әутәліпов

О дополнительных мерах по социальной защите в сфере занятости безработных из целевых групп населения Павлодарского района на 2014 год
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 26 марта 2014 года N 167/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 апреля 2014 года N 3761. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Павлодарского района Павлодарской области от 27 января 2015 года N 33/5-22/49)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Павлодарского района Павлодарской области от 27.01.2015 N 33/5-22/49).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года акимат Павлодарского районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исходя из ситуации на рынке труда и имеющихся бюджетных средств, установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам:
1) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
2) лица старше пятидесяти лет;
3) лица, длительное время не работающие (более одного года);
4) лица, ранее не работавшие (не имеющие трудового стажа).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Ауталипов