2014 жылы Алматы қаласында жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 1/41 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 ақпанда N 1021 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы N 1/23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 20.01.2015 N 1/23 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбесі, 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері және көлемдері бекітілсін.
2. Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасына (бұдан әрі – Басқарма) жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын қоғамдық жұмыстарды орындау үшін жұмыс берушілермен шарттар жасасуға өкілеттік берілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбекақысы айына ең төменгі екі айлық жалақы мөлшерінде белгіленсін.
4. Басқармаға:
1) 2014 жылға арналған Алматы қаласы бюджетінде қоғамдық жұмыстарды жүргізуге қарастырылған қаражат шегінде жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын;
2) қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбекақысын төлеу олардың екінші деңгейдегі банктердегі жеке шоттарына ақша қаражатын аудару жолымен жүргізілсін.
5. Басқармаға осы қаулыны Басқарманың интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
6. Алматы қаласы әкімдігінің «2013 жылы Алматы қаласында жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу туралы» 2013 жылғы 1 ақпандағы № 1/58 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 969 болып тіркелген, 2013 жылғы 7 наурыздағы «Алматы Ақшамы» газетінің № 32 санында, 2013 жылғы 7 наурыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 33 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ю. Ильинге жүктелсін.
7. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы «27» қаңтардағы
№ 1/41 қаулысымен
бекітілді
Ұйымдардың
ТІЗБЕСІ,
2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері және көлемдері
№ р/с
Жұмыс түрлері
Жұмыс істейтін адам саны
Ұйымдар
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
1.
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық ұйымдарына аумақтарды жинауға көмек

О направлении безработных на общественные работы в городе Алматы в 2014 году
Постановление акимата города Алматы от 27 января 2014 года N 1/41. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 11 февраля 2014 года за N 1021. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 20 января 2015 года № 1/23
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 20.01.2015 № 1/23 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды и объемы общественных работ на 2014 год.
2. Уполномочить Управление занятости и социальных программ города Алматы (далее – Управление) на заключение договоров с работодателями на выполнение общественных работ, финансируемых из местного бюджета.
3. Установить оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, в размере двух минимальных заработных плат в месяц.
4. Управлению:
1) осуществлять направление безработных на общественные работы в пределах средств, предусмотренных на их проведение в бюджете города Алматы на 2014 год;
2) оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить путем зачисления денежных средств на их лицевые счета в банках второго уровня.
5. Управлению обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Управления.
6. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы «О направлении безработных на общественные работы в городе Алматы в 2013 году» от 1 февраля 2013 года № 1/58 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 969, опубликованное 7 марта 2013 года в газете «Алматы Ақшамы» № 32, 7 марта 2013 года в газете «Вечерний Алматы» № 33).
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Ю. Ильина.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы А. Есимов
Утвержден
постановлением акимата
города Алматы
от 27 января 2014 года № 1/41
ПЕРЕЧЕНЬ
организаций, виды и объемы
общественных работ на 2014 год
№ п/п
Виды работ
Коли-
чество
занятых
человек
Организации
Объемы и конкретные условия общественных работ
1.
Помощь организациям жилищно- коммунального хозяйства в уборке территорий

1160
Алматы қаласы Алатау, Медеу аудандарының әкімдерінің аппараттары, «Тұрғын үй» Әуезов ауданы жеке пәтер иелерінің қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігі, «Жетісу» қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігі, «Парус» пәтерлер меншік иелерінің тұтынушылар кооперативі, «Тұран» үй-жайлардың меншік иелері кооперативтерінің қауымдастығы, «Тазалық Сити» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, «Алматы Тазалық» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны және тағы басқалар
Келісім шартқа сәйкес
2.
Өңірді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көріктендіру)
114
«Тәртіп» акционерлік қоғамы, «Эталон» Құрылыс-жөндеу кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі және тағы басқалар
Келісім шартқа сәйкес
3.
Өңірлік қоғамдық науқандарды жүргізуге көмек
1123
Алматы қаласы аудандарының «Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы Алатау, Алмалы, Бостандық, Жетісу, Медеу, Түрксіб аудандық ішкі істер басқармаларының көші-қон полициясы бөлімдері, Бостандық, Медеу аудандық Ішкі істер басқармалары, «Алматы қалалық құқық тәртібін қорғауға жәрдемдесу жөніндегі қоғамдық бірлестігі» қоғамдық бірлестігі, «Нұр Отан» партиясының Алмалы, Әуезов, Бостандық, Жетісу, Түрксіб аудандық филиалдары, «Қазақ тілі» қоғамдық бірлестігі, Алматы қаласы Түрксіб ауданының әділет басқармасы және тағы басқалар
Келісім шартқа сәйкес
4.
Қарттар мен мүгедектерге күтім жасау, балалармен жұмыс, әлеуметтік қызмет көрсетуге байланысты өзге де жұмыстар
603

1160
Аппараты акимов Алатауского района, Медеуского района, объединение юридических лиц «Ассоциация кооперативов собственников помещений Ауэзовского района «Тұрғын үй», объединение юридических лиц «Ассоциация «Жетысу», потребительский кооператив собственников квартир «Парус», ассоциация кооперативов собственников помещений «Туран», товарищество с ограниченной ответственностью «Тазалык Сити», государственное коммунальное предприятие «Алматы Тазалық» и другие
Согласно договору
2.
Экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство)
114
Акционерное общество «Тәртіп», товарищество с ограниченной ответственностью «Ремонтно- строительное предприятие «Эталон» и другие
Согласно договору
3.
Помощь в проведении региональных общественных кампаний
1123
Государственные учреждения «Управление по делам обороны» районов города Алматы, отделы миграционной полиции управлений внутренних дел Алатауского района, Алмалинского района, Бостандыкского района, Жетысуского района, Медеуского района, Турксибского района, Управления внутренних дел Бостандыкского района, Медеуского района, общественное объединение «Алматинское городское общественное объединение по содействию в охране правопорядка», Алмалинский, Ауэзовский, Бостандыкский, Жетысуский, Турксибский районные филиалы партии «Нур Отан», Общественное объединение «Қазақ тілі», управление юстиции Турксибского района и другие
Согласно договору
4.
Уход за престарелыми и инвалидами, работа с детьми, иные работы, связанные с оказанием социальных услуг
603

«Алатау ауданының мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігі, «Ұлжан Ұлысы» қоғамдық бірлестігі, «Намыс» жоғары білімі бар мүгедектердің қоғамдық бірлестігі, «№1 оқушылар үйi» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, «Зағип және нашар көретін азаматтарға арналған республикалық кітапхана» мемлекеттік мекемесі, «Қазақстан Республикасының ардагерлер ұйымы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Әуезов аудандық филиалы, Алматы қаласы жастар саясатын дамыту мемлекеттік қоры, «Алматы қаласы «Алатау» мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігі, «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Алматы қаласы бойынша филиалының Жетісу аудандық бөлімі, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Алматы қаласы бойынша Департаменті, «Жетісу ауданының мүгедектер қоғамы» қоғамдық бірлестігі, «Чиликар» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, «Халықты баспанамен қамтамасыз етіңіз» қоғамдық бірлестігі, Түрксіб аудандық мүгедектердің ерікті қоғамы, «Қазақ зағиптар қоғамы қоғамдық бірлестігінің «Алматы № 2 оқу-өндірістік кәсіпорны» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Түрксіб аудандық қайырымдылық қоры, Түрксіб аудандық «Көп балалы отбасылар одағы» қоғамдық бірлестігі, «Қалыптасу» қоғамдық қоры, «Қарулы Күштердің мүгедектерге жәрдемдесу қоры» қоғамдық қоры, «Родник» Балаларды және әйелдерді әлеуметтік психологиялық бейімдеу және сауықтыру орталығы» қоғамдық қоры және тағы басқалар
Келісім шартқа сәйкес
БАРЛЫҒЫ

Общественное объединение «Общество инвалидов Алатауского района города Алматы», общественное объединение «Улжан улысы», общественное объединение инвалидов, имеющих высшее образование «Намыс», государственное коммунальное казенное предприятие «Дом школьников № 1», государственное учреждение «Республиканская библиотека для незрячих и слабовидящих граждан», Ауэзовский районный филиал Республиканского общественного объединения «Организация ветеранов Республики Казахстан», государственный фонд развития молодежной политики города Алматы, общественное объединение «Общество инвалидов «Алатау», отдел Жетысуского района филиала Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения по городу Алматы», Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по городу Алматы, общественное объединение «Общество инвалидов Жетысуского района», товарищество с ограниченной ответственностью «Чиликар», общественное объединение «Обеспечьте народ жильем», Добровольное общество инвалидов Турксибского района, товарищество с ограниченной ответственностью «Алматинское учебно- производственное предприятие № 2» общественного объединения казахского общества слепых, Турксибский районный благотворительный фонд, общественное объединение «Союз многодетных семей» Турксибского района, общественный фонд «Қалыптасу», общественный фонд «Фонд содействия инвалидам Вооруженных сил», общественный фонд «Центр социально- психологической реабилитации и адаптации для женщин и детей «Родник» и другие
Согласно договору
ИТОГО

3000
Ескертпе: еңбек нарығындағы сұраныс пен ұсынысқа қарай және жұмыс түрлері бойынша қатысушылардың саны және ұйымдардың тізбесі 2014 жылы қоғамдық жұмыстарды жүргізуге Алматы қаласы бюджетінде қарастырылған қаражат шегінде өзгеруі мүмкін.

3000
Примечание: в зависимости от спроса и предложения на рынке труда количество участников по видам работ и перечень организаций могут меняться в пределах средств, предусмотренных в бюджете города Алматы на проведение общественных работ на 2014 год.