Алматы қаласы әкімдігінің "Оралман мәртебесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 11 мамырдағы № 2/342 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қазандағы № 4/839 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 қарашада № 1096 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 3/461 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 23.07.2015 № 3/461 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2011 жылғы 22 шілдедегі "Халықтың көші-қоны туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2013 жылғы 14 тамыздағы "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" бұйрығын басшылыққа ала отырып, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Оралман мәртебесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 11 мамырдағы № 2/342 (нормативтік-құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 22 мамырда № 1048 болып тіркелген, "Вечерний Алматы" және "Алматы Ақшамы" газеттерінде 2014 жылғы 31 мамырда жарияланған) қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулымен бекітілген "Оралман мәртебесін беру туралы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 11 тармақпен толықтырылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) жүйелілігін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 2 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын.
2. Алматы қаласы Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ю. Ильинге жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
2014 жылғы 13 қазандағы
№ 4/839 Алматы қаласы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
"Оралман мәртебесін беру"
Мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес–процестерінің анықтамалығы
"Оралман мәртебесін беру туралы"
(мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы)

О внесении дополнения в постановление акимата города Алматы от 11 мая 2014 года № 2/342 "Об утверждении регламента государственной услуги "Присвоение статуса оралмана"
Постановление акимата города Алматы от 13 октября 2014 года № 4/839. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 06 ноября 2014 года № 1096. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 23 июля 2015 года № 3/461
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 23.07.2015 № 3/461 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 22 июля 2011 года «О миграции населения», от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» и руководствуясь приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 11 мая 2014 года № 2/342 «Об утверждении регламента государственной услуги «Присвоение статуса оралмана» (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов 22 мая 2014 года за № 1048, опубликовано в газетах «Вечерний Алматы» и «Алматы акшамы» 31 мая 2014 года) следующее дополнение:
Регламент государственной услуги «Присвоение статуса оралмана», утвержденный вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
«Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описания порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложением 2, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению государственной инспекции труда и миграции города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Ю. Ильина.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 13 октября 2014 года № 4/839
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги «Присвоение статуса
оралмана»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Присовение статуса оралмана»
(наименование государственной услуги)