"2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 қаңтардағы N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 ақпанда N 2548 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына 1 тармағының 1) тармақшасына «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2014 жылғы 14 қаңтардағы № 2481 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 4 «Қызылжар Нұры», № 3 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 699 403 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 069 569 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 79 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 687 284 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 5 863 250 мың теңге;
2) шығындар – 15 797 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -97 625 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 97 625 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 96 926 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 500 000 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 500 699 мың теңге;
мынадай мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
«1-1. 2014 жылғы 1 қаңтарға сәйкес мерзімге қалыптасқан қалалық бюджеттің бос қалдықтары бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарға 3-1 қосымшаға сәйкес жіберілсін»;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын;
жоғарыда аталған шешімді осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес, 3-1 қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 31 января 2014 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 февраля 2014 года N 2548
В соответствии со статьями 104106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 1 «О бюджете города Петропавловска на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2481 от 14 января 2014 года, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Қызылжар Нұры» № 4, в газете «Проспект СК» № 3), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 699 403 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 069 569 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 79 300 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 687 284 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 863 250 тысячи тенге;
2) затраты – 15 797 028 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -97 625 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 97 625 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 96 926 тысяч тенге;
погашение займов – 500 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 500 699 тысячи тенге»;
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
«1-1. Направить свободные остатки городского бюджета, сложившиеся на 1 января 2014 года на расходы по бюджетным программам согласно приложению 3-1»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
вышеуказанное решение дополнить приложением 3-1, согласно приложению 2 к настоящему решению.

4 000,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
37 028,1
001
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 117,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 590,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 212,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
8 109,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
0,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17 555,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 108,0
061
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы арқылы iске асырылуы жоспарланатын бюджеттiк инвестициялардың, бюджеттiк инвестициялық жобаның техникалық-экономикалық негiздемесiне экономикалық сараптамасы
447,0
2
Қорғаныс
27 360,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
27 360,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
27 360,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
68 817,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
68 817,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
68 817,0
4
Бiлiм беру
5 770 503,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 759 530,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 688,0
003
Жалпы білім беру
4 048 879,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7 610,0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 057,0
006
Балаларға қосымша білім беру
291 829,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
824 182,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
51 269,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

4 000,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
37 028,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25 117,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 590,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 212,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
8 109,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
0,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17 555,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
17 108,0
061
Экономическая экспертиза технико-экономического обоснования бюджетного инвестиционного проекта,бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
447,0
2
Оборона
27 360,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27 360,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
27 360,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
68 817,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
68 817,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
68 817,0
4
Образование
5 770 503,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 759 530,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20 688,0
003
Общеобразовательное обучение
4 048 879,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7 610,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
42 057,0
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге)
Администратор
Программа
Наименование
006
Дополнительное образование для детей
291 829,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
824 182,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
51 269,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

431 986,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
41 030,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 973,4
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10 973,4
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
621 281,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
614 343,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 846,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
126 133,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
37 996,0
006
Тұрғын үй көмегі
81 249,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
144 814,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 092,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
42 155,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
55 436,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 002,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
50 053,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 967,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 938,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
6 938,0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 384 358,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 371 990,8
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
1 575 445,5
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
795 405,2
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
1 140,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 987 798,0
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру

431 986,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 030,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 973,4
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10 973,4
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
621 281,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
614 343,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59 846,0
002
Программа занятости
126 133,0
005
Государственная адресная социальная помощь
37 996,0
006
Оказание жилищной помощи
81 249,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
144 814,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 092,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
42 155,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
55 436,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 002,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50 053,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 967,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 938,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6 938,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 384 358,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 371 990,8
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 575 445,5
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
795 405,2
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге)
Администратор
Программа
Наименование
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 140,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 002 098,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества.