Айыртау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5-21-3 "Айыртау ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2014 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 5-24-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 мамырда N 2773 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы «Айыртау ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2014 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы» № 5-21-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2506 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтарда «Айыртау таңы», «Айыртауские зори» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Айыртау ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2014 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2014 жылға аудан әкімі мәлімдеген қажеттілікті ескере отырып, Айыртау ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға:
1) өтініш түскен кезеңнен жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
2) тұрғын үй алу немесе салу үшін өтініш түскен кезеңнен бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын маманның өтінген сомасында бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау ұсынылсын.».
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы          Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихатының    Айыртау аудандық мәслихатының
кезекті XХIV сессиясының төрағасы            хатшысы
С. Есенғалиев                              Р. Тілеубаева

О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5-21-3 "О предоставлении в 2014 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Айыртауского района"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 апреля 2014 года N 5-24-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 мая 2014 года N 2773
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5-21-3 «О предоставлении в 2014 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Айыртауского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2506, опубликовано 30 января 2014 года в газетах «Айыртау таңы», «Айыртауские зори») следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«О предоставлении в 2014 году мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Айыртауского района»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«С учетом потребности, заявленной акимом района, специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Айыртауского района на 2014 год предоставить:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю на момент подачи заявления;
2) социальную поддержку для приобретения или строительства жилья в виде бюджетного кредита в сумме заявленной специалистом, не превышающей одну тысячу пятисоткратного размера месячного расчетного показателя на момент подачи заявления.».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель XXIV очередной сессии       Секретарь Айыртауского
Айыртауского районного маслихата         районного маслихата
Северо-Казахстанской области      Северо-Казахстанской области
C. Есенгалиев                             Р. Тлеубаева