Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстар түрлерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 15 қыркүйектегі № 318 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қазанда N 2959 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қаңтардағы N 01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 05.01.2015 N 01 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Қылмыстық кодексiнiң 42-бабының 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстар түрлерi қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Тұрысбеков
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2014 жыл 15 қыркүйектегі № 318 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге
сотталған адамдар үшін қоғамдық жұмыстар түрлерi
1. Тұрмыстық қалдықтарды жинау.
2. Аумақты қызылсу мұздан тазарту.
3. Аумақты қардан тазарту.
4. Аумақты қоқыстан тазарту.
5. Аумақты арамшөптен тазарту.
6. Қоқысты жинау және шығару.
7. Жас бұтақтарды кесу.
8. Ағаштарды кесу.
9. Ағаштарды әктеу.
10. Ағаштар егу.
11. Гүлзарларды бөлiп отырғызу.
12. Көгалдарды қолмен қайта қазу.
13. Шөптi шабу.
14. Ғимараттарды әктеу.
15. Ғимараттарды сырлау.

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 15 сентября 2014 года № 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 октября 2014 года № 2959. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 05 января 2015 года N 01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 05.01.2015 N 01 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Турысбеков
Приложение к постановлению акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 15 сентября 2014 года № 318
Виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию
наказания, в виде привлечения к общественным работам
1. Уборка бытовых отходов.
2. Очистка территории от наледи.
3. Очистка территории от снега.
4. Очистка территории от мусора.
5. Очистка территории от сорняка.
6. Сбор и вывоз мусора.
7. Обрезка порослей.
8. Обрезка деревьев.
9. Побелка деревьев.
10. Посадка деревьев.
11. Разбивка цветочных клуб.
12. Перекопка газонов вручную.
13. Скашивание травы.
14. Побелка зданий.
15. Покраска зданий.