Мамлют ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2014 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 мамырдағы N 31/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 маусымда N 2816 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 29 қаңтардағы N 17 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихаты аппаратының 29.01.2015 N 17 хаты).
"Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабы 8 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2014 жылға Мамлют ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға:
1) жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;
2) тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау – бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит болып белгіленсін.
2. Осы шешімнің 1 тармағының күші ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын ветеринария пункттерінің ветеринария мамандарына қолданылады.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
К. Бекенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют аудандық мәслихаттың
хатшысы
Р. Нұрмұқанова
"КЕЛIСIЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесiнің
басшысы
19 мамыр 2014 жыл
Ы. Насыров
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттiк мекемесi басшысы
19 мамыр 2014 жыл
А. Биктимиров

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Мамлютского района на 2014 год
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 19 мая 2014 года N 31/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 июня 2014 года N 2816. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2015 года N 17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29.01.2015 N 17).
В соответствии пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", с учетом потребности, заявленной акимом Мамлютского района, маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Мамлютского района на 2014 год:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю.
2) социальную поддержку для приобретения или строительства жилья в виде бюджетного кредита в сумме, не превышающей одной тысячи пятисоткратного размера месячного расчетного показателя.
2. Действие пункта 1 настоящего решения распространяются на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
К. Бекенов
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р. Нурмуканова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел сельского хозяйства и
ветеринарии
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
19 мая 2014 года
И. Насыров
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
19 мая 2014 года
А. Биктимиров