Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының білім беру мекемелеріндегі мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қарашадағы N 394 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 желтоқсанда N 3039 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы N 158 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 04.06.2015 N 158 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы, 4-тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының білім беру мекемелеріндегі мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің орынбасары Д.А. Могуноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қарашадағы № 394 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының білім беру мекемелеріндегі мектепке дейінгі тәрбие мен білім оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
кестенің жалғасы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в учреждениях образования Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2014 года N 394. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 декабря 2014 года N 3039. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 4 июня 2015 года N 158
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 04.06.2015 N 158 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 8-1), пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в учреждениях образования Мамлютского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области Могунову Д.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Бекшенов
Приложения к постановлению акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2014 года № 394
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях Мамлютского района Северо-Казахстанской области
продолжение таблицы