"Ауданның мемлекеттік тұрғын үй қорындағы үйлерде тұрғын үйді пайдаланғаны үшін ақы төлеудің мөлшерін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 134 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 28 қазандағы N 310 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 желтоқсанда N 3006 болып тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ауданның мемлекеттік тұрғын үй қорындағы үйлерде тұрғын үйді пайдаланғаны үшін ақы төлеудің мөлшерін белгілеу туралы» Солтүстік Қазақстан облысының Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 134 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылдың 4 қыркүйекте № 13-13-111 болып тіркелді, 2009 жылдың 28 қыркүйектегі № 39 (7034) «Ел тынысы», 2009 жылдың 28 қыркүйектегі № 39 (7034) «Шұғыла» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының 1 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. Ауданның мемлекеттік тұрғын үй қорындағы үйлерде тұрғын үйді пайдаланғаны үшін айына үйдің жалпы көлемінің 1 шаршы метріне 36,65 (отыз алты теңге алпыс бес тиын) теңге мөлшерінде төлемдердің көлемі белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Солтүстік Қазақстан облысының Уәлиханов ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданының әкімі
А.Төрегелдин

О внесении изменения в постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 24 августа 2009 года N 134 "Об установлении размера платы за пользование жилищем в домах государственного жилищного фонда района"
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 28 октября 2014 года N 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 декабря 2014 года N 3006
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области «Об установлении размера платы за пользование жилищем в домах государственного жилищного фонда района» от 24 августа 2009 года № 134 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 сентября 2009 года № 13-13-111, опубликованное в районных газетах «Ел тынысы» от 28 сентября 2009 года № 39 (7034), «Шұғыла» от 28 сентября 2009 года № 39 (7034) следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
«1. Установить размер платы за пользование жилищем в домах государственного жилищного фонда района в размере 36,65 (тридцать шесть тенге шестьдесят пять тиын) тенге за 1 кв. м общей площади жилища в месяц.».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
А.Турегельдин