Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 306-ІV "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 315-V қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қазанда № 3015 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 207-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 495 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 5 тармағына сәйкес, V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХХІV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 306-ІV "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2561 санымен тіркелген, 2010 жылы 18 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімінің 3 қосымшасына келесі толықтыру енгізілсін:
3 тармақ "керосин" сөзімен толықтырылсын
3 қосымшаның 3–тармағы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология, қоршаған ортаны қорғау, агроөнеркәсіп және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Д. Құлжанов) жүктелсін.
Сессия төрағасы Ю. Кустадинчев
Мәслихат хатшысы С. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың ХХІV сессиясының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі№315-V шешіміне қосымша
Облыстық мәслихаттың ХХ сессиясының 2010 жылғы 27 қаңтардағы №306-ІV шешіміне 3 қосымша
Қозғалмалы көздерден атмосфералық ауаға ластағыш заттардың шығарындылары үшін төлемақы ставкалары мыналарды құрайды:
Рет №
Отын түрлері
Пайдаланылған отынның 1 тоннасы үшін ставка (АЕК)
3.
Сұйытылған, сығылған газ, керосин үшін

О внесении дополнения в решение Атырауского областного маслихата от 27 января 2010 года №306-ІV "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду"
Решение Атырауского областного маслихата от 10 сентября 2014 года № 315-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 октября 2014 года № 3015.Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16.03.2018 № 207-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат V созыва на очередной ХХІV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в приложение 3 решения Атырауского областного маслихата от 27 января 2010 года № 306-ІV "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2561, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 18 февраля 2010 года) следующее дополнение:
пункт 3 дополнить словом "керосина"
пункт 3 приложения 3 изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экологии, охраны окружающей среды, агропромышленности и сельского хозяйства (Д. Кульжанов).
Председатель сессии Ю. Кустадинчев
Секретарь маслихата С. Лукпанов
Приложение к решению ХХІV сессии областного маслихата от 10 cентября 2014 года № 315-V
Приложение № 3 к решению ХХ сессии областного маслихата от 27 января 2010 года № 306-ІV
Ставки платы за выбросы загрязняющих веществ в атмосферный воздух от передвижных источников составляют:
Виды отходов
Ставка за 1 тонну использованного топлива (МРП)
3.
Для сжиженного, сжатого газа, керосина