V шақырылған облыстық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы 194-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 28 қарашадағы № 334-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда № 3049 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 367-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 13.03.2015 № 367-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес V шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс ХХVІІI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы 194-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы"  шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2832 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"140 712 977" деген сандар "138 457 773" деген сандармен ауыстырылсын;
"58 676 269" деген сандар "57 189 125" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 273 741" деген сандар "1 583 729" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "2 701" деген сандармен ауыстырылсын;
"81 175 789" деген сандар "79 682 218" деген сандармен ауыстырылсын;
"152 334 569" деген сандар "149 531 956" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 290 817" деген сандар "2 233 886" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 184 057" деген сандар "3 162 448" деген сандармен ауыстырылсын;
"893 240" деген сандар "928 562" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 952 288" деген сандар "5 536 320" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 970 288" деген сандар "5 555 288" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 000" деген сандар "18 968" деген сандармен ауыстырылсын;
"-19 864 697" деген сандар "-18 844 389" деген сандармен ауыстырылсын;
"19 864 697" деген сандар "18 844 389" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 877 057" деген сандар "2 855 448" деген сандармен ауыстырылсын;
"891 195" деген сандар "889 894" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына – 50% және Атырау қаласына – 55%;" деген абзац келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық бойынша:
Исатай ауданына – 100%;
Қызылқоға ауданына – 100%;
Жылыой ауданына - 90%;
Атырау қаласына – 69%;"
8-тармақта:

О внесении изменений и дополнения в решение ХIХ сессии областного маслихата V созыва от 9 декабря 2013 года № 194-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение областного маслихата Атырауской области от 28 ноября 2014 года № 334-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 декабря 2014 года № 3049. Утратило силу решением областного маслихата Атырауской области от 13 марта 2015 года № 367-V
Сноска. Утратило силу решением областного маслихата Атырауской области от 13.03.2015 № 367-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат V созыва на внеочередной XХVІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХIХ сессии областного маслихата от 9 декабря 2013 года № 194-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2832, опубликовано 11 января 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "140 712 977" заменить цифрами "138 457 773";
цифры "58 676 269" заменить цифрами "57 189 125";
цифры "1 273 741" заменить цифрами "1 583 729";
цифры "0" заменить цифрами "2 701";
цифры "81 175 789" заменить цифрами "79 682 218";
цифры "152 334 569" заменить цифрами "149 531 956";
цифры "3 290 817" заменить цифрами "2 233 886";
цифры "4 184 057" заменить цифрами "3 162 448";
цифры "893 240" заменить цифрами "928 562";
цифры "4 952 288" заменить цифрами "5 536 320";
цифры "4 970 288" заменить цифрами "5 555 288";
цифры "18 000" заменить цифрами "18 968";
цифры "-19 864 697" заменить цифрами "-18 844 389";
цифры "19 864 697" заменить цифрами "18 844 389";
цифры "3 877 057" заменить цифрами "2 855 448";
цифры "891 195" заменить цифрами "889 894";
в пункте 2:
абзац "по социальному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам – 50% и городу Атырау – 55%;" изложить в следующей редакции:
"по социальному налогу:
Исатайскому району – 100%;
Кзылкогинскому району – 100%;
Жылыойскому району – 90%;
городу Атырау – 69%;"
в пункте 8:

2. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, өнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ә. Жұбанов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                               Б. Кенжеғұлов
Мәслихат хатшысы                              C. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың ХХVІІІ
сессиясының 2014 жылғы
28 қарашадағы № 334-V
шешіміне қосымша
Облыстық мәслихаттың ХІХ
сессиясының 2013 жылғы
9 желтоқсандағы № 194-V
шешіміне қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

2. Приложения 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, промышленности и развития предпринимательства (А. Жубанов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Б. Кенжегулов
Секретарь маслихата                        С. Лукпанов
Приложение к решению ХХVІІІ
сессии областного маслихата
от 28 ноября 2014 года № 334-V
Приложение к решению ХІХ
сессии областного маслихата
от 9 декабря 2013 года № 194-V
Областной бюджет на 2014 год
Категория
Сумма  (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

21600
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10881
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
215832
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
116545
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82846
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1793
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8343
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8659
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8154
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6750
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36573
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36573
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
14821
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14821
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
47893
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
46679
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1214
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16504650
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8658606
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
13790
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13790
261
Облыстың білім басқармасы
86254
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86254
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
51479
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

21600
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
10881
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
215832
256
Управление координации занятости и социальных программ области
116545
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82846
007
Капитальные расходы государственного органа
1793
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
8343
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8659
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8154
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6750
263
Управление внутренней политики области
36573
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36573
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
14821
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
14821
298
Управление государственной инспекции труда области
47893
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
46679
003
Капитальные расходы государственного органа
1214
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16504650
1
Жилищное хозяйство
8658606
256
Управление координации занятости и социальных программ области
13790
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13790
261
Управление образования области
86254
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
86254
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
51479
021
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

55671
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
123778
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
9264
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
100807
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
20943
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
144
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
28112
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
201602
719
Облыстық ветеринария басқармасы
15996
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8356
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2500
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
5140
2
Су шаруашылығы
236898
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
236898
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
236898
3
Орман шаруашылығы
91009
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
91009
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
86009
006
Жануарлар дүниесін қорғау
5000
5
Қоршаған ортаны қорғау
188700
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
175700
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53285
008
Қоршаған ортаны қорғау жөнінде іс-шаралар өткізу
90415
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13000
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
13000
6
Жер қатынастары
24400
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
24400
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

55671
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
123778
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
9264
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
100807
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
20943
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
144
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
28112
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
201602
719
Управление ветеринарии области
15996
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8356
003
Капитальные расходы государственного органа
2500
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
5140
2
Водное хозяйство
236898
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
236898
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
236898
3
Лесное хозяйство
91009
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
91009
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
86009
006
Охрана животного мира
5000
5
Охрана окружающей среды
188700
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
175700
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей  среды на местном уровне
53285
008
Проведение мероприятий по охране окружающей среды
90415
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32000
271
Управление строительства области
13000
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
13000
6
Земельные отношения
24400
251
Управление земельных отношений области
24400
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области

1100706
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
38982
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
38982
261
Облыстың білім басқармасы
57073
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
57073
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1047926
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66620
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1077
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
52800
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
9951
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
757131
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
62730
012
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
38817
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1800
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
57000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
439653
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
439653
269
Облыстың дін істері басқармасы
171565
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68181
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9500
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
93464
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2084532
048
Қазақстан мен Ресейдің өңіраралық ынтымақтастығының ХІ форумының шеңберінде жобаларды іске асыру
1802794
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

1100706
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
38982
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
38982
261
Управление образования области
57073
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
57073
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1047926
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
66620
003
Капитальные расходы государственного органа
1077
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
52800
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
9951
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
757131
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках  программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
62730
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020
38817
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1800
038
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
57000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
439653
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
439653
269
Управление по делам религий области
171565
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
68181
003
Капитальные расходы государственного органа
420
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9500
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
93464
271
Управление строительства области
2084532
048
Реализация проектов в рамках XI Форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России
1802794
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020 года"