Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 155 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы № 218 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қазанда № 3029 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 5 ақпандағы № 253 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 05.02.2015 № 253 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109–бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және қала әкімдігінің ұсынысына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 155 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2844 рет санымен тіркелген 2014 жылғы 14 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"71 570 329" деген сандар "72 665 005" деген сандармен ауыстырылсын;
"58 119 255" деген сандар "59 027 107" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 688 514" деген сандар "10 875 338" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"73 236 025" деген сандар "74 115 701" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"698 993" деген сандар "913 993" деген сандармен ауыстырылсын;
"130 000" деген сандар "913 993" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақта:
"71 093" деген сандар "75 093" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 10 декабря 2013 года № 155 "О бюджете города на 2014-2016 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15 октября 2014 года № 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 октября 2014 года № 3029. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 05 февраля 2015 года № 253
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 05.02.2015 № 253 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и предложением акимата города, Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 10 декабря 2013 года № 155 "О бюджете города на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2844, опубликовано 14 января 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "71 570 329" заменить цифрами "72 665 005";
цифры "58 119 255" заменить цифрами "59 027 107";
цифры "10 688 514" заменить цифрами "10 875 338";
в подпункте 2):
цифры "73 236 025" заменить цифрами "74 115 701";
в подпункте 4):
цифры "698 993" заменить цифрами "913 993";
цифры "130 000" заменить цифрами "913 993";
в пункте 3:
цифры "71 093" заменить цифрами "75 093";
пункт 4 дополнить строками следующего содержания:

"мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 188 624 мың теңге;"
6 тармақта:
"1 094 542" деген сандар "1 115 542" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімнің 1, 2 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).

"188 624 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных учреждений образования;"
в пункте 6:
цифры "1 094 542" заменить цифрами "1 115 542";
2. Приложения 1, 2 и 5 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С. Ерубаев) по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета.