Құрманғазы аудан әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 118 "Құрманғазы ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 554 қаулысы. Атырау облысының әділет департаментінде 2014 жылы 24 желтоқсанда № 3066 болып тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабын және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 118 «Құрманғазы ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2879 санымен тіркелген, 2014 жылы 1 сәуірде аудандық «Серпер» газетінде жарияланған) қаулысының қосымшасына келесі өзгерістер енгізілсін:
Мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтінінде «селосына» деген сөз «ауылына» деген сөзбен ауыстырылсын.
Орыс тіліндегі мәтінінде «ауыл» деген сөз «село» деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Баракатов

О внесении изменений в постановление Курмангазинского районного акимата от 25 февраля 2014 года №118 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Курмангазинскому району"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 10 декабря 2014 года № 554. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 декабря 2014 года № 3066.
Руководствуясь статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приложение постановления акимата района от 25 февраля 2014 года №118 «Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Курмангазинскому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2879, опубликовано в газете «Серпер» от 17 апреля 2014 года) следующие изменения:
По всему тексту на государственном языке слово «селосына» заменить словом «ауылына».
В тексте на русском языке слово «ауыл» заменить словом «село».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Баракатов