Мақтарал ауданы Жетісай қаласы Байботаев көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Жетысай қаласы әкімінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 506 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 желтоқсанда № 2927 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің Жетісай қаласы әкімінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 36 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің Жетісай қаласы әкімінің 16.02.2015 № 36 шешімімен.
" Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, " Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының Мақтарал аудандық аумақтық инспекциясының басшысының уақытша міндетін атқарушысының 2014 жылғы 09 желтоқсандағы № 02-03/318 ұсынысы негізінде және жануарларының жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай қаласы Байботаев көшесінде иесіз иттің құтырық ауруымен ауруына байланысты Байботаев көшесінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жетісай қала әкімінің орынбасары Б.Утановқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетісай қаласы әкімі: Ж.Бейсенбаев

Об установлении ограничительных мероприятий на улице Байботаева города Жетысай Мактаральского района
Решение акима города Жетысай Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 15 декабря 2014 года № 506. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 декабря 2014 года № 2927. Утратило силу решением акимата Мактааральсткого района Южно-Казахстанской области от 16 февраля 2015 года № 36
Сноска. Утратило силу решением акима города Жетысай Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 16.02.2015 № 36.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Республики Казахстан от 10 июля 2002 года " О ветеринарии", на основании представления временно исполняющий обязанности руководителя Мактаральской районной инспекции Южно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 09 декабря 2014 года № 02-03/318 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных РЕШИЛ:
1. В связи с заболеванием бешенства безнадзорной собаки на улице Байботаева города Жетысай установить ограничительные мероприятия на улице Байботаева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Жетысай Б. Утанова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Жетысай: Ж. Бейсенбаев