Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 271 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 маусымда № 2704 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы № 240 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 07.06.2016 № 240 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Шардара ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 27.01.2015 № 51 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
1. Осы қаулының 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Алиповке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К.Айтуреев
Шардара ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "5" маусымдағы
№ 271 қаулысына 1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аудан атауы
Мектепке дейінгі мекемелердегі орын саны
Оның ішінде
республикалық бюджет есебінен
жергілікті бюджет есебінен
1
Шардара

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 5 июня 2014 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 июня 2014 года № 2704. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 7 июня 2016 года № 240
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 07.06.2016 № 240.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 27.01.2015 № 51 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алипова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К.Айтуреев
Приложение 1
к постановлению акимата
Шардаринского района
от "5" июня 2014 года № 271
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование района
Количество мест в дошкольных организациях
Из них
за счет средств республиканского бюджета
за счет средств местного бюджета
1
Шардаринский

3558
2497
1061
Шардара ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "5" маусымдағы
№ 271 қаулысына 2-қосымша
Жан басына шағып қаржыландырудың мөлшері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 15.06.2015 № 246 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Айына бір тәрбиеленушіге кететін орташа шығыс, теңге
Балабақша
Мектеп жанындағы шағын орталық

3558
2497
1061
Приложение 2
к постановлению акимата
Шардаринского района
от "5" июня 2014 года № 271
Размер подушевого финансирования
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 15.06.2015 № 246 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Средние расходы на одного воспитанника в месяц, тенге
Детский сад
Мини-центр при школе