Шығыс Қазақстан облысының аумағында карантиндік режим енгізумен карантин аймағын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 ақпандағы N 29 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 07 наурызда N 3197 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 33 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 14.02.2018 № 33 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-1 бабының 3) тармақшасына, 14-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының 2013 жылғы 6 тамыздағы № 03/13-22 ұйғарымы негізінде, карантин объектілері – жұпсыз жібек көбелегі (Lymantria dispar L. (asian race) және сібір жібек көбелегі (Dendrolimus sibiricus Tschetw) анықталған таралу ошақтарын оқшаулау және жою мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жұпсыз жібек көбелегі (Lymantria dispar L. (asian race) және сібір жібек көбелегімен (Dendrolimus sibiricus Tschetw) зақымдалған алаңдар көлемінде Шығыс Қазақстан облысының аумағында карантиндік режим енгізумен карантин аймағы белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы (А. Ш. Жакупбаев) өз құзыры шегінде заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Шығыс Қазақстан облысының Катонқарағай (Д. Ә. Тлеубаев), Үржар (С. З. Зайнулдин) аудандарының әкімдері осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облысы әкімінің бірінші орынбасары Е. Б. Көшербаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Сапарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
Шығыс Қазақстан облыстық
аумақтық инспекциясының бастығы
______________ А. Жакупбаев
2014 жылғы " 12 " ақпан
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы 12 ақпандағы
№ 29 қаулысына қосымша
Жұпсыз жібек көбелегі (Lymantria dispar L. (asian race) және
сібір жібек көбелегімен (Dendrolimus sibiricus Tschetw)
зақымдалған алаңдар көлемінде Шығыс Қазақстан облысы аумағында
карантиндік режим енгізілетін карантинді аймақ
№ р/с
Аумақтар иелерінің атауы
Карантинді объект
Зақымдалу алаңы, гектар
Үржар ауданы
1
"Семей Орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесі
Жұпсыз жібек көбелегі (Lymantria dispar L. (asian race)

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 февраля 2014 года N 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 марта 2014 года N 3197. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 14 февраля 2018 года № 33
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 14.02.2018 № 33 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1, статьей 14 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления Восточно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 августа 2013 года № 03/13-22, в целях локализации и ликвидации выявленных очагов распространения карантинных объектов – непарного шелкопряда (Lymantria dispar L. (asian race) и сибирского шелкопряда (Dendrolimus sibiricus Tschetw), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей непарным шелкопрядом (Lymantria dispar L. (asian race) и сибирским шелкопрядом (Dendrolimus sibiricus Tschetw), согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Рекомендовать Восточно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Жакупбаев А. Ш.) в пределах компетенции, установленной законодательством, принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Акимам Катон-Карагайского (Тлеубаев Д. А.), Урджарского (Зайнулдин С. З.) районов Восточно-Казахстанской области принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Кошербаева Е.Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Сапарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Восточно-Казахстанской
областной территориальной инспекции
Комитета государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
______________ А. Жакупбаев
" 12 " февраля 2014 года
Приложение
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 12 февраля 2014 года
№ 29
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории
Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей
непарным шелкопрядом (Lymantria dispar L. (asian race) и
сибирским шелкопрядом (Dendrolimus sibiricus Tschetw)
п/п
Наименование владельцев территорий
Карантинный объект
Площадь заражения, гектар
Урджарский район
1
Республиканское государственное учреждение "Государственный лесной природный резерват "Семей Орманы"
Непарный шелкопряд (Lymantria dispar L. (asian race)