"Семей орманы" мемлекеттік орман табиғи резерватының күзет аймағын кеңейту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 21 мамырдағы № 480 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 наурыздағы N 47 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 сәуірде N 3223 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, «Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының бас жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 маусымдағы № 707 қаулысына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Семей орманы» мемлекеттік орман табиғи резерватының күзет аймағын кеңейту туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 21 мамырдағы № 480 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2532, 2010 жылғы 7 маусымдағы № 70 (16386) «Дидар», 2010 жылғы 8 маусымдағы № 72 (18901) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Жалпы ауданы 256494 га аумақта (Бесқарағай ауданы – 203563 га, Бородулиха ауданы – 38242 га, Семей қаласы – 14689 га) «Семей орманы» мемлекеттік орман табиғи резерватының күзет аймағы кеңейтілсін.».
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы           Е. Көшербаев

О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 мая 2010 года № 480 "О расширении охранной зоны государственного лесного природного резервата "Семей орманы"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 марта 2014 года N 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 апреля 2014 года N 3223
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2011 года № 707 «О генеральном плане города Семей Восточно-Казахстанской области», Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата «О расширении охранной зоны государственного лесного природного резервата «Семей орманы» от 21 мая 2010 года № 480 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2532, опубликованное в газетах «Дидар» от 7 июня 2010 года № 70 (16386), «Рудный Алтай» от 8 июня 2010 года № 72 (18901), следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Расширить охранную зону государственного лесного природного резервата «Семей орманы» на территории общей площадью 256494 га (Бескарагайский район – 203563 га, Бородулихинский район – 38242 га, город Семей – 14689 га).».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области                              Е. Кошербаев