"2014-2016 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/3-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 шілдедегі № 22/4-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 тамызда № 3444 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 24.12.2014 № 25/8-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 13 желтоқсандағы 2013 жылғы № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 9 шілдедегі № 20/248-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3398 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы» Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/3-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3159 болып тіркелген, «Абай елі» газетінің 2014 жылғы 11-18 қаңтардағы № 2, 2014 жылғы 19-25 қаңтардағы № 3, 2014 жылғы 26-31 қаңтардағы № 4, 2014 жылғы 1-10 ақпандағы № 5 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2879713,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 277409,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6412,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1026,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2556663,0 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 38203,8 мың теңге;
2) шығындар – 2879713,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 18330,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22176,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3846,0 мың теңге;»;
4 тармақ келесі жаңа редакцияда жазылсын:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы 285533,0 мың теңге болып ескерілсін»;
7 тармақ келесі жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 19/3-V "О бюджете Абайского района на 2014-2016 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2014 года № 22/4-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 августа 2014 года № 3444. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 25/8-V
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2014 № 25/8-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 июля 2014 года № 20/2248-V «О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3398) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 19/3-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3159, опубликовано в газете «Абай елі» от 11-18 января 2014 года № 2, от 19-25 января 2014 года № 3, от 26-31 января 2014 года № 4, от 1-10 февраля 2014 года № 5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) Доходы – 2879713,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 277409,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6412,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1026,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2556663,0 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 38203,8 тысяч тенге;
2) Затраты – 2879713,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18330,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22176,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3846,0 тысяч тенге;»;
пункт 4 изложить в следующей новой редакции:
«Учесть по функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» 285533,0 тысяч тенге;»;
пункт 7 изложить в следующей новой редакции: