"2014-2016 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № 28/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 желтоқсанда № 3577 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/6-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2014 № 29/6-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы» Бесқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3142 нөмірімен тіркелген, «Бесқарағай тынысы» газетінің 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 7-8, 2014 жылғы 1 ақпандағы № 12 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«түсімдер – 3164777,2 мың теңге, оның ішінде:
кірістер – 372675,6 мың теңге;
салықтық түсімдер – 353216,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4435,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15024,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2792101,6 мың теңге»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 3164395,3 мың теңге»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 17981,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19542,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1561,0 мың теңге»;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 5000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5000,0 мың теңге»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
бюджет тапшылығы (профицит) – -22599,6 мың теңге»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 22599,6 мың теңге.».
1 қосымшадағы ІІ «Шығындар» бөлімінде:
«Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы келесі бағдарламамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Бескарагайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 19/2-V "О бюджете Бескарагайского района на 2014-2016 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05 декабря 2014 года № 28/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 декабря 2014 года № 3577. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 29/6-V
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2014 № 29/6-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата «О бюджете Бескарагайского района на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 19/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3142, опубликованное в газете «Бесқарағай тынысы» от 22 января 2014 года № 7-8, 1 февраля 2014 года № 12) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«поступления – 3164777,2 тысяч тенге, в том числе:
доходы – 372675,6 тысяч тенге;
налоговые поступления – 353216,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4435,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15024,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2792101,6 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 3164395,3 тысяч тенге»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 17981,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19542,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1561,0 тысяч тенге»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«сальдо по операциям с финансовыми активами – 5000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5000,0 тысяч тенге»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – -22599,6 тысяч тенге»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22599,6 тысяч тенге.».
в приложении 1 в разделе ІІ «Затраты»:
функциональную группу 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» дополнить следующей программой:

40,0
7
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15,0
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
300,0
9
Аң аулау құқығына рұқсат берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
15,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
35,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
200,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
60,0
2
Салықтық емес түсiмдер
4435,6
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кiрiстер
191,6
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
189,0
8
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
189,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
2,6
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
2,6
2
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
244,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
244,0
2
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
244,0
6
Басқа да салықтық емес түсiмдер
4000,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
4000,0
9
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
4000,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетiн түсiмдер
15024,0
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
15024,0
1
Жердi сату
14787,0
1
Жер учаскелерін сатудан түсетiн түсiмдер
14787,0
2
Материалдык емес активтерді сату
237,0
2
Жер учаскелерін жалдау кукысын сатканы ішін төлем
237,0
4
Трансферттердің түсімдері
2792101,6
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2792101,6
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер

40,0
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
15,0
8
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
300,0
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
15,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
35,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
200,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
60,0
2
Неналоговые поступления
4435,6
1
Доходы от государственной собственности
191,6
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
189,0
8
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
189,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
2,6
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
2,6
2
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
244,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
244,0
2
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
244,0
6
Прочие неналоговые поступления
4000,0
1
Прочие неналоговые поступления
4000,0
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
4000,0
3
Поступления от продажи основного капитала
15024,0
3
Продажа земли и нематериальных активов
15024,0
1
Продажа земли
14787,0
1
Поступления от продажи земельных участков
14787,0
2
Продажа нематериальных активов
237,0
2
Плата за продажу права аренды земельных участков
237,0
4
Поступления трансфертов
2792101,6
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2792101,6
2
Трансферты из областного бюджета

4825,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10398,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1600,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1946,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31257,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31257,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21351,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1045,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
0,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
8561,0
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
635592,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10494,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2242,0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2242,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
4255,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4255,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
3997,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
0,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
0,0
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
3997,0
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
0,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0,0
2
Коммуналдық шаруашылық
554324,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15780,0
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі

4825,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10398,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1600,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1946,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31257,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31257,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21351,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1045,0
012
Создание информационных систем
0,0
021
Капитальные расходы государственного органа
300,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
8561,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
635592,7
1
Жилищное хозяйство
10494,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2242,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2242,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
4255,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4255,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3997,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
0,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
0,0
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
3997,0
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
0,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0,0
2
Коммунальное хозяйство
554324,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15780,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения