"Мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" Зырян ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 1609 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 2525 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 шілдеде № 3397 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 95 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 15.03.2016 № 95 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне оларды Қазақстан Республикасының Мемлекеттік жоспарлау жүйесімен сәйкестендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 124-V Заңының талаптарына сәйкес келтірілуіне байланысты Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" Зырян ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 1609 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімдемесінде 2013 жылдың 23 қаңтарында № 2839 тіркелген, № 4 "Пульс Зыряновска" и "Көктас таңы" гезеттерінде 2013 жылдың 31 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағының, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-2) тармақшаларына сәйкес, халықты жұмыспен қамту саясатын қамтамасыз ету мақсатында Зырян ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Е. Сәлімов

О внесении изменения в постановление акимата Зыряновского района от 20 декабря 2012 года № 1609 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 26 июня 2014 года № 2525. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 июля 2014 года № 3397. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2016 года № 95
Сноска. . Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 15.03.2016 № 95.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В связи с приведением в соответствие требованиям Закона Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 124-V "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам приведения их в соответствие с Системой государственного планирования Республики Казахстан", акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зыряновского района от 20 декабря 2012 года № 1609 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 января 2013 года за № 2839, опубликованное 31 января 2013 года в газете "Пульс Зыряновска" и "Көктас таңы" № 4) следующее изменение:
преамбулу постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения политики занятости населения, акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Е. Салимов