Зырян ауданы бойынша автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салықтардың базалық ставкаларын ұлғайту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы N 36/5-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда N 3635 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 27/9-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 30.03.2018 № 27/9-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зырян ауданы бойынша автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары 1- қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарына байланысты, тұрғын үй қоры, оның ішінде оның іргесіндегі құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерлерді қоспағанда, Зырян ауданының аумағындағы елді мекендердің автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлеріне салынатын базалық салық мөлшерлемелері 2- қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.
3. Салықты есептеу кезінде жерлеріне базалық ставкалар қолданылатын жақын жатқан елді мекен болып Зырян қаласы анықталсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы
Г. Денисова
Зырян ауданының
мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36/5-V шешіміне
1- қосымша
Зырян ауданы бойынша автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
№ р/с
Автотұрақтар (паркингтер)
Санаттары
1
Жер бетіндегі жабық түрдегі автотұрақтар (паркингтер), ашық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
1 санат
2
Басқа мақсаттағы ғимараттарға қатар салынған автотұрақтар (паркингтер), басқа мақсаттағы ғимараттарға жалғаса салынған автотұрақтар
2 санат
3
Ғимараттардың жер асты, жертөле, цокольды немесе жер үсті төменгі қабаттарда орналасқан автотұрақтар (паркингтер)
3 санат
Зырян ауданының
мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36/5-V шешіміне
2- қосымша
Зырян ауданының аумағындағы автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлердің базалық салық мөлшерлерін ұлғайту туралы
р/с
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
Базалық мөлшерлерінің ұлғаюы
1
1 санат
10 есе
2
2 санат
9 есе
3
3 санат
8 есе

Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) по Зыряновскому району
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года N 36/5-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 января 2015 года N 3635. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 27/9-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 30.03.2018 № 27/9-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1.. Установить категории автостоянок (паркингов) по Зыряновскому району согласно приложению 1.
2. .Увеличить базовые ставки налога на земли населенных пунктов выделенные под автостоянки (паркинги) на территории Зыряновского района, за исключением земель занятых жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем, в зависимости от категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 2.
3.. Определить город Зыряновск близлежащим населенным пунктом, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога.
4. .Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Зыряновского района
Г. Денисова
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района
от 24 декабря 2014 года
№ 36/5-V
Категории автостоянок (паркингов) по Зыряновскому району
п/п
Автостоянки (паркинги)
Категории
1
Надземные автостоянки (паркинги) закрытого типа, автостоянки (паркинги) открытого типа
1 категория
2
Автостоянки (паркинги), пристраиваемые к зданиям другого назначения, автостоянки, встроенные в здания другого назначения
2 категория
3
Автостоянки (паркинги), расположенные под зданиями в подземных, подвальных, цокольных или в нижних надземных этажах
3 категория
Приложение 2
к решению маслихата
Зыряновского района
от 24 декабря 2014 года
№ 36/5-V
Об увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) на территории Зыряновского района
п/п
Категории автостоянок (паркингов)
Увеличение базовых ставок
1
1 категория
в 10 раз
2
2 категория
в 9 раз
3
3 категория
в 8 раз