Күршім ауданының Құйған ауылдық округінің Құйған ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Құйған ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда N 3307 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Құйған ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Құйған ауылдық округі әкімінің 21.07.2014 № 2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, Күршім ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 231 ұсынысына сәйкес, Құйған ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының Құйған ауылдық округінің Құйған ауылында ірі қара малдың арасынан құтырық ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Құйған ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман – мал дәрігері С.Кітапбайға осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін күтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Құйған ауылдық
округінің әкімі М. Кусаинов

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Куйган Куйганского сельского округа Курчумского района
Решение акима Куйганского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2014 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 мая 2014 года N 3307. Утратило силу - решением акима Куйганского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 21 июля 2014 года № 2
Сноска. Утратило силу - решением акима Куйганского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 21.07.2014 № 2
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курчумского района № 231 от 2 апреля 2014 года, аким Куйганского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Куйган Куйганского сельского округа Курчумского района в связи с возникновением заболевания бешенства среди крупного рогатого скота.
2. Поручить главному специалисту – ветеринару аппарата акима Куйганского сельского округа С.Китапбай организовать и провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Куйганского
сельского округа М. Кусаинов