"Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкалары туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қазандағы № 31-338-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 24-252/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 мамырда № 3354 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 25-262/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 20.03.2018 № 25-262/VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкалары туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қазандағы № 31-338-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-132 нөмірімен тіркелген, "Уақыт тынысы/Пульс времени" газетінің 2011 жылдың 10 қарашасында 95 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкалары және Үржар ауданы бойынша автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу туралы".
2. Осы шешім олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Үржар аудандық
мәслихаттың хатшысы
М. Бітімбаев

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 10 октября 2011 года № 31-338-IV "О базовых налоговых ставках на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 апреля 2014 года № 24-252/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 мая 2014 года № 3354. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 марта 2018 года № 25-262/VI
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.03.2018 № 25-262/VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 43 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 10 октября 2011 года № 31-338-IV "О базовых налоговых ставках на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-132, опубликовано в газете "Уақыт тынысы/Пульс времени" от 10 ноября 2011 года в номере 95) следующее изменение:
заголовок решения изложить в следующей редакции:
"О базовых налоговых ставках на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) и установлении категорий автостоянок (паркингов) по Урджарскому району".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Урджарского
районного маслихата
М. Бытымбаев