Барқытбел ауылдық округінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 16 шілдедегі N 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 тамызда N 3469 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округі әкімінің 29.10.2015 № 10 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасын басшылыққа ала отырып Үржар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2014 жылдың 17 сәуіріндегі № 156 ұсынысы негізінде Барқытбел ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Барқытбел ауылдық округінде мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы К.Кебиспаевқа шектеу іс-шараларынан туындайтын бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның "Үржар Вет" мал дәрігері А.Чалабаевқа сауықтыру іс-шараларын өткізуді ұйымдастыру ұсынылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Барқытбел ауылдық
округінің әкімі Н. А. Ануарбеков
Келісілді:
Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылық Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Үржар
аудандық аумақтық инспекциясының
мемлекеттік ветеринариялық
санитарлық инспекторы К.Кебиспаев
"16" шілде 2014 ж.
Мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорынның "Үржар Вет"
мал дәрігері А.Чалабаев
"16" шілде 2014 ж.

Об установлении ограничительных мероприятий в Баркытбельском сельском округе
Решение акима Баркытбельского селького округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2014 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 августа 2014 года N 3469. Утратило силу - решением акима Баркытбельского селького округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2015 года № 10
Сноска. Утратило силу - решением акима Баркытбельского селького округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 29.10.2015 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Урджарского района от 17 апреля 2014 года № 156 аким Баркытбельского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в Баркытбельском сельском округе в связи с возникновением бруцеллеза мелкого рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному ветеринарно-санитарному инспектору Урджарской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан К.Кебиспаеву обеспечить контроль за исполнением требовании вытекающих из ограничительных мероприятий.
3. Рекомендовать ветеринарному врачу государственного коммунального предприятия "Урджар Вет" А.Чалабаеву организовать проведение оздоровительных мероприятий.
4. Контроль за выполнение данного решения оставляю за собой.
5. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Баркытбельского
сельского округа Н.А. Ануарбеков
Согласовано:
Государственный ветеринарно-санитарный
инспектор Урджарской районной
территориальной инспекции комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан К. Кебиспаев
"16" июля 2014 г.
Ветеринарный врач государственного
коммунального предприятия "Урджар Вет"
"16" июля 2014 г.