Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 71 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 мамырда № 3517 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Ветеринария  туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                      Н. Ноғаев
2014 жылғы 15.04.2014 ж. № 71
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Профилактикасы мен диагностикасы
бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын
жануарлардың энзоотиялық ауруларының
тізбесі
Жануарлардың түрі
Аурулардың түрі
1
Жануардың бірнеше түріне ортақ аурулар
гиподерматоз
псороптоз
2
Қой мен ешкі аурулары
гельминтоз

Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2014 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 мая 2014 года № 3517
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Утегулова А. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области                     Н. Ногаев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 15.04.2014 года № 71
Перечень
энзоотических болезней животных,
профилактика и диагностика которых
осуществляются за счет бюджетных средств
Вид животных
Вид болезни
1
Болезни общие нескольким видам животных
гиподерматоз
псороптоз
2
Болезни овец и коз
гельминтозы