Ақжайық аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 желтоқсанда № 3730 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 26-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 26-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3405 тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтардағы "Жайық таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 936 443 мың теңге:
салықтық түсімдер – 806 943 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 065 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 460 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 119 975 мың теңге;
2) шығындар – 4 893 509 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 391 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 72 391 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 31 453 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 31 453 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 60 910 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60 910 мың теңге:
қарыздар түсімі – 72 228 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 342 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатынын қалдықтары – 1 024 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының ұйымдастыру бөлімінің басшысы (Т. Горбунова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 16-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 декабря 2014 года № 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 декабря 2014 года № 3730. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2015 года № 26-4
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2015 № 26-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 16-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3405, опубликованное 23 января 2014 года в газете "Жайық таңы"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 936 443 тысячи тенге:
налоговые поступления – 806 943 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 065 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 460 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 119 975 тысяч тенге;
2) затраты – 4 893 509 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 391 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 72 391 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –31 453 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 31 453 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 60 910 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60 910 тысяч тенге:
поступления займов – 72 228 тысяч тенге;
погашение займов – 12 342 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 024 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю организационного отдела районного маслихата (Горбунова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.