Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-2 "Бөкей ордасы ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 17-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда № 3520 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 21-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 27.03.2015 № 21-6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-2 "Бөкей ордасы ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3402 тіркелген, 2014 жылғы 15 ақпандағы "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған) мынандай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"2 082 087 мың" деген сан "2 252 029 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 868 177 мың" деген сан "2 038 119 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 074 529 мың" деген сан "2 243 620 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "36 114 мың" деген сан "37 086 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "36 114 мың" деген сан "37 086 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-28 556 мың" деген сан "-28 677 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"28 556 мың" деген сан "28 677 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "121 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Арыстанбеков
Мәслихат хатшысы Е. Таңатов
Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 30 сәуірдегі № 17-1
шешіміне қосымша
Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 14-2 "О бюджете Бокейординского района на 2014-2016 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 мая 2014 года № 3520. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 21-6
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2015 № 21-6.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 27 декабря 2014 года № 14-2 "О бюджете Бокейординского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3402, опубликованное 15 февраля 2014 года в газете "Орда жұлдызы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 082 087 тысяч" заменить цифрой "2 252 029 тысяч";
цифру "1 868 177 тысяч" заменить цифрой "2 038 119 тысяч";
в подпункте 2) цифру "2 074 529 тысяч" заменить цифрой "2 243 620 тысяч";
в подпункте 3):
в строке чистое бюджетное кредитование" "цифру "36 114 тысяч" заменить цифрой "37 086 тысяч";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "36 114 тысяч" заменить цифрой "37 086 тысяч";
в подпункте 5) цифру "-28 556 тысяч" заменить цифрой "-28 677 тысяч";
в подпункте 6):
цифру "28 556 тысяч" заменить цифрой "28 677 тысяч";
цифру "0 тысяч заменить цифрой "121 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Т. Арыстанбеков
Секретарь маслихата Е. Танатов
Приложение
решению Бокейординского
районного маслихата