Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округінің Беркәлі қыстағы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда № 3519 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округі әкімінің 09.12.2014 № 7 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 112 ұсынысы негізінде және жануарлардың аса жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала ауданы Мастексай ауылдық округінің Беркәлі қыстағы аумағында мүйізді ірі қара малынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі              С. Мухамбетжанова

Об установлении ограничительных мероприятий на территории зимовья Беркәлі Мастексайского аульного округа Жангалинского района
Решение акима Мастексайского аульного округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 25 апреля 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 мая 2014 года № 3519. Утратило силу решением акима Мастексайского сельского округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2014 года № 7
Утратило силу решением акима Мастексайского сельского округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 09.12.2014 № 7
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Жангалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" от 16 апреля 2014 года № 112 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с возникновением заболевания бруцеллеза крупного рогатого скота на территории зимовья Беркәлі Мастексайского аульного округа Жангалинского района.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким аульного округа             С. Мухамбетжанова