Зеленов ауданы бойынша 2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 90 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 ақпанда № 3436 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 08.01.2015 № 4 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына, Зеленов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 қаңтардағы № 30-1 "2011-2015 жылдарға арналған Зеленов ауданының аумағын дамыту бағдарламасын бекіту туралы" шешіміне сәйкес және жұмыс берушілердің өтінімдерін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеленов ауданы бойынша 2014 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Зеленов ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. "Зеленов аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г. М. Кульжановаға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                   К. Жакупов
Зеленов ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 11 ақпандағы
№ 90 қаулысымен
бекітілген
Зеленов ауданы бойынша
қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
ұйымдардың тізбелері, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі
мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегіне төленетін мөлшерлері және
оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық
жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыс түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
1
"Переметный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету

Об организации и финансировании общественных работ на 2014 год по Зеленовскому району
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 11 февраля 2014 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 февраля 2014 года № 3436. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 8 января 2015 года № 4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 08.01.2015 № 4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года  местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года  занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Зеленовского районного маслихата от 26 января 2011 года № 30-1 "Об утверждении Программы развития территории Зеленовского района на 2011-2015 годы" и с учетом заявок работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2014 год по Зеленовскому району, путем создания временных рабочих мест предназначены специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Зеленовскому району.
3. Государственному учреждению "Зеленовский районный отдел занятости и социальных программ" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кульжанову Г. М.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      К. Жакупов
Утвержден
постановлением
акимата Зеленовского района
от 11 февраля 2014 года № 90
Перечень организаций,
в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источники их финансирования,
спрос и предложение на общественные
работы по Зеленовскому району
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Конкретные условия общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Переметнинского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов

2,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
2
"Зеленов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
3
"Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
4
"Железнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
5
"Шалғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
6
"Белес ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
7
"Щапов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
8
"Көшім ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
2 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
9
"Янайкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
10
"Дариян ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
2 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
11
"Трекин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
12
"Январцев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
13
"Рубежин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
14
"Достық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
15
"Чеботарев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
16
"Сұлу көл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
17
"Раздольное ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
18
"Чиров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
19
"Макаров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
20
"Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
2 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
21
"Махамбет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
22
"Краснов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді-мекендердің аумақтарын абаттандыруға және санитарлық тазалауға көмек көрсету
1,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
23
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
көктемгі және күзгі шақыру компаниясының әскерге шақырылушылардың құжаттарын ресімдеуге, әскерге шақырылушыларды құлақтандыруға және шақыру қағаздарын жеткізуге көмек көрсету

не менее 2,5 тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Зеленовского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1,5 тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
3
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Егіндібұлақ"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1-ой тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Железновского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1,5 тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
5
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Шалғай"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1,5 тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
6
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Белес"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1,5 тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Щаповского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1,5 тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Кушумского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 2–х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Янайкинского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1,5 тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Дарьинского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 2–х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
11
Государственное учреждение "Аппарат акима трекинского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1,5 тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Январцевского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1,5 тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Рубежинского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1-ой тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
14
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Достық"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1,5 тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Чеботаревского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1-ой тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
16
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Сұлу көл"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1-ой тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Раздольненского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1-ой тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Чировского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1-ой тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Макаровского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1,5 тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
20
Государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 2-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
21
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Махамбет"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1,5 тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
22
Государственное учреждение "Аппарат акима Красновского сельского округа"
оказание помощи в благоустройстве и санитарной очистке территории населенных пунктов
не менее 1,5 тысячи квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
23
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Зеленовского района Западно-Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан
оказание помощи в оформлении документов призывников во время весенней и осенней призывной компании, оповещение призывников и доставка повесток

құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 шақыру қағаздарын жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
24
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Батыс Қазақстан облыстық филиалы (Зеленов аудандық бөлімшесі)
зейнетақы, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы және арнаулы мемлекеттік жәрдемақы алушылардың істерін жасақталуға көмек көрсету
құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
25
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Батыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі (Зеленов аудандық соты)
сот ғимаратын және аумағын абаттандыруға көмек көрсету, кеңсе жұмыстарына, құжаттарды тігуге және шығыс хат-хабарды жіберуге көмек көрсету
0,5 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
26
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Зеленов ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
үй–жайды абаттандыруға, құжаттарды тіркеуге және тігуге көмек көрсету
0,5 мың шаршы метрден кем емес, құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
27
"Батыс Қазақстан облысының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі (Зеленов ауданының прокуратурасы)
іс-қағаз жүргізуге, электрондық, факсимильдік және пошта арқылы түскен кіріс хат-хабарды қабылдау және тіркеуге, шығыс хат-хабарды жіберуге, нарядтарды құрастыруға, іс-қағаздардың аяқталған құжаттарды ресімдеуге көмек көрсету
құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
28
"Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Зеленов ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
аудандық ішкі істер бөлімінің ғимаратын және аумағын абаттандыруға көмек көрсету, кеңсе жұмыстарына, құжаттарды тігуге және шығыс хат-хабарды жіберуге көмек көрсету
0,5 мың шаршы метрден кем емес, құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
кестенің жалғасы
Қатысушылардың еңбегiне
төленетiн ақының мөлшерi
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным
Ұсыныс
1
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
290
290
2
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
52
52
3
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
32
32
4
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
54
54
5
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
44
44
6
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
32
32
7
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
54
54
8
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
43
43
9
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
41
41
10
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
148
148
11
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
78
78
12
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
76
76
13
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
30
30
14
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
111
111
15
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
18
18
16
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
21
21
17
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
27
27
18
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
17
17
19
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
50
50
20
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
112
112
21
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
34
34
22
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
36
36
23
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
24
24
24
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
8
8
25
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
12
12
26
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
12
12
27
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
12
12
28
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Бюджет қаражаты және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша солардың қаражаты есебінен
12
12

регистрация и подшивка документов по мере поступления, доставка 20-40 повесток
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
24
Западно-Казахстанский областной филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (Отделение Зеленовского района)
оказание помощи в укомплектовании дел получателей пенсии, государственных социальных пособии и специальных государственных пособии
регистрация и подшивка документов по мере поступления
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
25
Государственное учреждение "Канцелярия Западно-
Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан )" (Зеленовский районный суд)
оказание помощи в благоустройстве здания и территории суда, оказание помощи в работе канцелярии, в подшивке документов и отправке исходящей корреспонденции
не менее 0,5 тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
26
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Зеленовского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
оказание помощи в благоустройстве помещения, регистрации и подшивке документов
не менее 0,5 тысяч квадратных метров, регистрация и подшивка документов по мере поступления
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
27
Государственное учреждение "Прокуратура Западно-Казахстанской области" (Прокуратура Зеленовского района)
оказание помощи в делопроизвод-
стве, в приеме и регистрации входящей корреспонденции поступившей электронной, факсимильной и почтовой связью, отправке исходящей кор-
респонденции, формировании нарядов, оформлении законченных делопроизводством документов
регистрация и подшивка документов по мере поступления
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
28
"Отдел внутренних дел Зеленовского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области"
оказание помощи в благоустройстве здания и территории районного отдела внутренних дел, оказание помощи в работе канцелярии, в подшивке документов и отправке исходящей корреспонденции
не менее 0,5 тысяч квадратных метров, регистрация и подшивка документов по мере поступления
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
продолжение таблицы
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос по заявкам
Предложение
1
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
290
290
2
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
52
52
3
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
32
32
4
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
54
54
5
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
44
44
6
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
32
32
7
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
54
54
8
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
43
43
9
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
41
41
10
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
148
148
11
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
78
78
12
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
76
76
13
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
30
30
14
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
111
111
15
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
18
18
16
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
21
21
17
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
27
27
18
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
17
17
19
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
50
50
20
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
112
112
21
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
34
34
22
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
36
36
23
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
24
24
24
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
8
8
25
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
12
12
26
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
12
12
27
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
12
12
28
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
За счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
12
12