Сырым ауданы бойынша 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 41 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 наурызда № 3448 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 14 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 23.01.2015 № 14 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қатардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын, Сырым аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 қаңтардағы № 27-1 "2011-2015 жылдарға арналған Сырым ауданының аумағын дамыту бағдарламасы туралы" шешімін басшылыққа алып және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырым ауданы бойынша 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Сырым ауданы бойынша 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. "Сырым аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды алсын.
4. Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 5 ақпандағы № 20 "Сырым ауданы бойынша 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3188, 2013 жылғы 4 шілдеде "Сырым елі" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә. Жоламановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      А. Шыныбеков
2014 жылғы 27 ақпандағы № 41
Сырым ауданы әкiмдiгiнiң
қаулысымен
бекiтiлдi
Сырым ауданы бойынша
2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстар
жүргiзілетін ұйымдардың тiзбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi
мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
және оларды қаржыландыру көздерi
бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға
айқындалған сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың
нақты жағдайлары
1
2
3
4
5
1
"Жымпиты ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету

Об организации и финансировании общественных работ на 2014 год по Сырымскому району
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2014 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 марта 2014 года № 3448. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 14
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 23.01.2015 № 14.
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Сырымского районного маслихата от 26 января 2011 года № 27-1 "О программе развития региона Сырымского района на 2011-2015 годы" и с учетом заявок работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы по Сырымскому району на 2014 год, путем создания временных рабочих мест предназначены специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Сырымскому району на 2014 год.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Сырымского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления, в соответствии с действующим законодательством.
4. Признать утратившим силу постановление акимата района от 5 февраля 2013 года № 20 "Об организации и финансировании общественных работ на 2013 год по Сырымскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3188, опубликовано 4 июля 2013 года в газете "Сырым елі").
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Жоламанова.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района                      А. Шыныбеков
Утвержден
постановлением
акимата Сырымского района
от 27 февраля 2014 года № 41
Перечень организаций,
в которых будут проводиться
общественные работы, виды,
объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры
оплаты труда участников
и источники их финансирования
и определение спроса и предложения
на общественные работы по
Сырымскому району на 2014 год
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
Конкретные условия общественных работ
1
2
3
4
5
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Жымпитинского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории

2 800 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
80-90 құжаттарды
2
"Алғабас ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
1 200 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
20-30 құжаттарды
3
"Аралтөбе ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
850 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
10-20 құжаттарды
4
"Бұлдырты ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
1 300 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
15-20 құжаттарды
5
"Бұлан ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
550 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
10-20 құжаттарды
6
"Жетікөл ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
650 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
10-20 құжаттарды
7
"Жосалы ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
750 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
20-30 құжаттарды
8
"Елтай ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
800 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
20-30 құжаттарды
9
"Талдыбұлақ ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
900 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
20-30 құжаттарды
10
"Сарой ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
750 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
11
"Шолақаңқаты ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету

не менее 2 800 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в делопроиз- водстве
80-90 документов
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алгабасского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории
не менее 1 200 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в делопроиз- водстве
20-30 документов
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Аралтобинского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории
не менее 850 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в делопроиз- водстве
10-20 документов
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Булдуртинского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории
не менее 1 300 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в делопроиз- водстве
15-20 документов
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Буланского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории
не менее 550 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в делопроиз- водстве
10-20 документов
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Жетикульского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории
не менее 650 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в делопроиз- водстве
10-20 документов
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Жосалинского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории
не менее 750 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в делопроиз- водстве
20-30 документов
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Елтайского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории
не менее 800 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в делопроиз- водстве
20-30 документов
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Талдыбулакского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории
не менее 900 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в делопроиз- водстве
20-30 документов
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Саройского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории
не менее 750 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Шолаканкатинского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории

10-30 құжаттарды
13
Сырым ауданы әкімдігінің (шаруашылық жүргізуге құқылы) "Сырым" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
аумақты жинауға көмек көрсету
250 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
30-40 құжаттарды
кестенің жалғасы
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным (айына)
Ұсыныс (айына)
1
6
7
8
9
1
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
520
520
2
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
78
78
3
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
90
90
4
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
105
105
5
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
60
60
6
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
120
120
7
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
120
120
8
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
40
40
9
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
110
110
10
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
90
90
11
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
100
100
12
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
130
130
13
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
25
25

10-30 документов
13
Государственное коммунальное предприятие "Сырым" акимата Сырымского района (на праве хозяйственного ведения)
оказание помощи в уборке территории
не менее 250 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в делопроиз- водстве
30-40 документов
продолжение таблицы
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос по заявкам (в месяц)
Предложение
(в месяц)
1
6
7
8
9
1
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
520
520
2
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
78
78
3
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
90
90
4
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
105
105
5
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
60
60
6
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
120
120
7
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
120
120
8
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
40
40
9
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
110
110
10
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
90
90
11
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
100
100
12
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
130
130
13
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
25
25