Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Лубен ауылдық округі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Лубен ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 8 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 мамырда № 3513 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Лубен ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2017 жылғы 9 наурыздағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Лубен ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 09.03.2017 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Шыңғырлау аудандық бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушысының 2014 жылғы 3 наурыздағы № 64 ұсынысы негізінде Лубен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Лубен ауылдық округінің аумағында ұсақ мал арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Лубен ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Ю.Боқаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лубен ауылдық
округінің әкімі
А. Бисембаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории Лубенского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области
Решение акима Лубенского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 23 апреля 2014 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 мая 2014 года № 3513. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Лубенского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 9 марта 2017 года № 6
Сноска. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Лубенского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 09.03.2017 № 6 (вводится в действие после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Чингирлауского района от 3 марта 2014 года № 64 аким Лубенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории Лубенского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима Лубенского сельского округа Бокаева Ю.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Лубенского
сельского округа
Бисембаев А.