Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 195 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 13 сәуірде № 10704 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 40 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – ҚР Қаржы министрінің 20.01.2020 № 40 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 35-бабының 6-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер беру қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2015 жылдың 1 сәуірінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Министр
Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
____________Е.Досаев
2015 жылғы 1 сәуір
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 19 наурыздағы
№ 195 бұйрығымен бекітілген
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер беру қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер беру қағидалары (бұдан әрі - Қағида) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 35-бабының 6-тармағына сәйкес әзірленді және жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер беру тәртібін айқындайды.
2. Жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыру үшін жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін облыстық бюджеттерге және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мынадай түсімдер:
1) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын табыстары бойынша жеке табыс салығы;

Об утверждении Правил предоставления трансфертов органам местного самоуправления
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 195. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 апреля 2015 года № 10704. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 20 января 2020 года № 40.
Сноска. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра РК – Министра финансов РК от 20.01.2020 № 40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 01.04.2015 г.
В соответствии с пунктом 6 статьи 35 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила предоставления трансфертов органам местного самоуправления.
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет–ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие с 1 апреля 2015 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________________Е. Досаев
1 апреля 2015 года
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 19 марта 2015 года № 195
Правила предоставления трансфертов органам
местного самоуправления
1. Общие положения
1. Настоящие Правила предоставления трансфертов органам местного самоуправления (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 35 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и определяют порядок предоставления трансфертов органам местного самоуправления.
2. Трансфертами органам местного самоуправления являются передаваемые органам местного самоуправления для реализации функций местного самоуправления следующие поступления в областные бюджеты и бюджеты районов (городов областного значения):
1) индивидуальный подоходный налог по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа;

2) мүлкі аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
3) жер учаскесі аудандық маңызы бар қалада, кентте, ауылда орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елді мекендер жерлеріне салынатын жер салығы;
4) аудандық маңызы бар қалада, кентте, ауылда тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын, көлік құралдарына салынатын салық жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер болып табылады.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 24.11.2015 № 587 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Трансфертерді беру тәртібі
3. Бюджетті атқару жөніндегі орталық және жергілікті уәкілетті органдар аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімімен бірлесіп жыл сайын әр жылдың 1-күніне осы Ереженің 2-тармағында көрсетілген түсімдер түрлері бойынша аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бөлінісінде салық төлеушілер тізбесін бекітеді:
1) төлем көзінен салық салынбайтын табыстары бойынша жеке табыс салығы бойынша - жеке сәйкестендіру нөмірлерін (бұдан әрі - ЖСК) пайдалана отырып, ай сайынғы негізінде аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бөлінісінде нақты түсімдер туралы мәлімет беру бөлігінде бюджетке түсетін салық түсімдерін алуға жауапты уәкілетті органмен келісім бойынша аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ аумағында тіркелген жеке тұлғалардың тізбесіне сүйене отырып;
2) жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық бойынша - аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің мәліметтері бойынша мүлкі аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ аумағында орналасқан жеке тұлғалардың тізбесіне сүйене отырып;
3) жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елді мекендер жерлеріне салынатын жер салығы бойынша - аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің мәліметтері бойынша жер учаскесі аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте орналасқан жеке және заңды тұлғалардың тізбесіне сүйене отырып;
4) жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдарына салынатын салық бойынша - аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің мәліметтері бойынша тиісінше тұрғылықты жері және заңды мекенжайы аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте орналасқан жеке және заңды тұлғалардың тізбесіне сүйене отырып жергілікті өзін-өзі басқару органдары бөлінісінде салық төлеушілер тізбесін бекітеді.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 24.11.2015 № 587 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

2) налог на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа;
3) земельный налог на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в городе районного значения, поселке, селе;
4) налог на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в городе районного значения, поселке, селе.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным приказом Министра финансов РК от 24.11.2015 № 587 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Порядок предоставления трансфертов
3. Местным уполномоченным органом по исполнению бюджета совместно с акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа ежегодно на 1 число каждого года по видам поступлений, указанных в пункте 2 настоящих Правил, в разрезе города районного значения, села, поселка, сельского округа утверждаются перечни налогоплательщиков:
1) по индивидуальному подоходному налогу по доходам, не облагаемым у источника выплаты – исходя из перечня физических лиц, зарегистрированных на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа по согласованию с уполномоченными органами ответственными за взимание налоговых и других поступлений в бюджет в части предоставления сведений о фактических поступлениях в разрезе города районного значения, села, поселка, сельского округа, используя индивидуальный идентификационный номер (далее - ИИН) налогоплательщиков на ежемесячной основе;
2) по налогу на имущество физических лиц - исходя из перечня физических лиц, имущество которых находится на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа по сведениям акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа;
3) по земельному налогу на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц - исходя из перечня физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в городе районного значения, селе, поселке по сведениям акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа;
4) по налогу на транспортные средства с физических и юридических лиц - исходя из перечня физических и юридических лиц, место жительства и юридический адрес которых, соответственно, находится в городе районного значения, селе, поселке по сведениям акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным приказом Министра финансов РК от 24.11.2015 № 587 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).

4. Шығыстарды жоспарлау үшін облыстық бюджет туралы, аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджеттері туралы шешімнің жобасына бюджеттік заңнамаға сәйкес тиісінше жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі қоса тіркеледі.
5. Осы Қағиданың 2-тармағында көрсетілген салықтардың тиісті қаржы жылына арналған төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарында көзделген, жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер сомаларынан артық, өткен қаржы жылындағы түсімдері ағымдағы қаржы жылына арналған жергілікті бюджетті нақтылау кезінде ескеріледі.
6. Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдар жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді аударуды ай сайынғы негізде, осы Қағиданың 2-тармағында көрсетілген салықтардың нақты түсімін және артық (қате) төленген сомаларын қайтаруды (есепке жатқызуды) ескере отырып, жүзеге асырады.
7. Жергілікті уәкілетті органдардың жергілікті өзін-өзі басқару органдарына аударған трансферттері Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 9934 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінде (бұдан әрі - Бюджеттің атқарылуы жөніндегі ереже) айқындалған тәртіппен ашылған қолма-қол ақшаны бақылау шотына (бұдан әрі - ҚБШ) есепке жатқызылады.
ҚБШ Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы заңнамасында көзделген түсімдердің операцияларын есепке алуға және аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына бағытталған шығыстарды жүргізуге арналған. Ағымдағы қаржы жылының 1 қаңтарындағы жағдай бойынша жергілікті өзін-өзі басқарудың ҚБШ-да пайдаланылмаған ақша қалдықтарының болуына жол беріледі.
Жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына билік етушілер аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері болып табылады.
8. Түсімдерден түскен қаражатты пайдалану үшін жыл сайын, қаржы жылының 20 қаңтарына дейін Бюджеттің атқарылуы жөніндегі ережесінің № 126-қосымшасының нысаны бойынша аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына бағытталған ақшаның түсімдері мен шығыстарының жоспары жасалады.
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдың округі әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына бағытталған ақшаның түсу және жұмсалу жоспарын тиісті аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің әкімі оны қаржы жылының 1 ақпанына дейін жергілікті қоғамдастықтың жиналысында келісілгеннен кейін бекітеді.
Бекітілген аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруына бағытталған ақшаның түсу және жұмсалу жоспарының қолданылуы ағымдағы қаржы жылының 31 желтоқсанында тоқтатылады.

4. Для планирования расходов к проекту решения об областном бюджете, о бюджете района (города областного значения) прилагаются распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами, городами районного значения соответственно в соответствии с бюджетным законодательством.
5. Поступления в истекшем финансовом году налогов, указанных в пункте 2 настоящих Правил, сверх сумм трансфертов органам местного самоуправления, предусмотренных сводным планом финансирования по платежам на соответствующий финансовый год, учитываются при уточнении местного бюджета на текущий финансовый год.
6. Перечисление трансфертов органам местного самоуправления осуществляется местными уполномоченными органами по исполнению бюджета на ежемесячной основе с учетом фактического поступления и возврата (зачета) излишне (ошибочно) уплаченных сумм налогов, указанных в пункте 2 настоящих Правил.
7. Перечисленные местными уполномоченными органами трансферты органам местного самоуправления зачисляются на контрольный счет наличности (далее – КСН), открытый в порядке, определенном Правилами исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденными приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540, зарегистрированным в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9934 (далее – Правила по исполнению бюджета).
КСН предназначен для учета операций поступлений, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о местном государственном управлении и самоуправлении, и проведением расходов, направленных акимами города районного значения, поселка, села, сельского округа на реализацию функций местного самоуправления. На КСН местного самоуправления по состоянию на 1 января текущего финансового года допускается наличие неиспользованных остатков денег.
Распорядителями денег контрольных счетов наличности местного самоуправления являются акимы городов районного значения, поселков, сел, сельских округов.
8. Для использования средств от поступлений акимами города районного значения, поселка, села, сельского округа, ежегодно до 20 января финансового года составляется план поступлений и расходов денег, направляемых на реализацию акимом города районного значения, поселка, села, сельского округа функций местного самоуправлениям, по форме согласно Приложению № 126 к Правилам по исполнению бюджета.
План поступлений и расходов денег, направленных на реализацию акимом города районного значения, поселка, села, сельского округа функций местного самоуправления, утверждается до 1 февраля финансового года акимом соответствующего села, поселка, города районного значения после его согласования с собранием местного сообщества.
Действие утвержденного плана поступлений и расходов денег, направленных на реализацию акимом города районного значения, поселка, села, сельского округа функций местного самоуправления, прекращается 31 декабря текущего финансового года.

9. Төлемдер Қазақстан Республикасының жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы заңнамасында көзделген түсімдерден түсетін ақша есебінен төлемге арналған шот негізінде жүзеге асырылады және жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотындағы қалдықтар шегінде жүргізіледі.
Есепті қаржы жылының аяғында пайдаланылмаған жергілікті өзін-өзі басқарудың шотында қалған Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы заңнамасында көзделген түсімдерден түсетін қаражат қалдықтары түсімдер мен шығыстар жоспары жергілікті қоғамдастықтық жиналысында нақтылануы және келісілуі арқылы ағымдағы жылдың шығыстарын қаржыландыруға бағытталуы мүмкін.
3. Мониторинг және трансферттердің пайдаланылуы жөнінде есеп беру
10. Мониторинг жергілікті маңызы бар мәселелерді шешуге трансферттермен және жергілікті өзін-өзі басқарудың басқада кіріс көздеріне бөлінген бюджет қаражатын пайдалану туралы ақпаратты жинақтау мен жүйелендіру мақсатында жүргізіледі. Мониторингті жергілікті қоғамдастық комиссиясының мүшелері жоспарланған және қаражатты пайдалынуда қол жеткізілген нәтижелерін салыстыру арқылы жарты жылда бір рет жүзеге асырады. Қажет болған жағдайда жергілікті қоғамдастық жиналысының шешімімен кезектен тыс мониторинг жүргізілуі мүмкін.
11. Трансфертерді пайдаланылуына мониторингті аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауыл округі әкімдігінің аппараты жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруға аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауыл округінің әкімдері жіберетін ақшаның түсімдері мен шығыстарының бекітілген жоспары негізінде жүргізеді.
12. Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауыл округі әкімінің аппараты осы Қағиданың қосымшасында көрсетілген нысанаға сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару трансферттерін пайдалану нәтижелері туралы есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-і күніне дейінгі мерзімде жасайды.
13. Трансферттерді пайдалану нәтижелері туралы есепті жергілікті қоғамдастықтың комиссиясы мүшелеріне есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-ы күніне дейінгі мерзімде ұсынады.
14. Бюджет қаражатын пайдалану мониторингі Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 8762 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 405 бұйрығымен бекітілген Жергілікті маңызы бар мәселелерді шешуге және жергілікті өзін-өзі басқарудың кіріс көздеріне бөлінген бюджет қаражатын пайдалануға мониторинг жүргізу әдістемесіне сәйкес жүргізіледі.
Бюджет қаражатын пайдалану мониторингі бойынша қорытындылардың нәтижелері тиісті жергілікті бюджеттерді және Ақшаның түсімдері мен шығыстарының жоспарларын қалыптастыру және нақтылау кезінде есепке алынады.
Жергілікті өзін-өзі басқару
органдарына трансферттерді
беру қағидасына қосымша
Нысан
Жергілікті өзін-өзі басқару трансферттерін пайдалану
нәтижелері туралы есеп
20__ жылғы 1_____________

9. Платежи за счет денег от поступлений, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о местном государственном управлении и самоуправлении, осуществляются на основании счета к оплате и проводятся в пределах остатков на контрольном счете наличности местного самоуправления.
Остатки средств от поступлений, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о местном государственном управлении и самоуправлении, оставшиеся на счете местного самоуправления не использованными на конец отчетного финансового года, направляются на финансирование расходов текущего года посредством уточнения и согласования с собранием местного сообщества плана поступлений и расходов.
3. Мониторинг и предоставление отчета
по использованию трансфертов
10. С целью сбора и систематизации информации об использовании бюджетных средств, выделенных трансфертами на решение вопросов местного значения, и других доходных источников местного самоуправления проводится мониторинг. Мониторинг осуществляется один раз в полугодие членами комиссии местного сообщества путем сопоставления запланированных и достигнутых результатов использования средств. В случае необходимости, по решению собрания местного сообщества, может проводиться внеочередной мониторинг.
11. Мониторинг использования трансфертов проводится аппаратом акима города районного значения, села, поселка, сельского округа на основе утвержденного Плана поступлений и расходов денег, направленных акимами города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию функций местного самоуправления.
12. Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа составляет отчет о результатах использования трансфертов местного самоуправления, по форме согласно приложению к настоящим Правилам в срок до 5-го числа месяца следующего за отчетным периодом.
13. Отчет о результатах использования трансфертов представляется членам комиссии местного сообщества до 10–го числа месяца следующего за отчетным периодом.
14. Мониторинг за использованием бюджетных средств проводится в соответствии с Методикой по проведению мониторинга за использованием бюджетных средств, выделенных на решение вопросов местного значения, и доходных источников местного самоуправления, утвержденной приказом Министра финансов Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 405, зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8762.
Результаты итогов по мониторингу за использованием бюджетных средств учитываются при формировании и уточнении соответствующих местных бюджетов и Планов поступлений и расходов денег.
Приложение
к Правилам предоставления
трансфертов органам
местного самоуправления

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 24.11.2015 № 587 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Мемлекеттік мекеменің атауы _________________________________________
Мерзімділігі: жартыжылдық, жылдық ___________________________________
Өлшем бірлігі: мың теңге
Атауы
Жол коды
Бір жылға бекітілген жоспар
Бір жылға нақтыланған жоспар
Жарты жылға жоспар
Іс жүзінде орындалуы
Пайлаланбаған сома қалдығы
Жарты жылдық жоспарға орындалуы % (б.6/б.5) х100
Жылдық жоспарға орындалуы % (б.6/б.4) х100
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Жылдың басына пайдаланылмаған қаражат қалдығы - барлығы
010
Есепті кезеңнің түсімдері, барлығы (021-025 жолдарының сомасы)
020
оның ішінде
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын табыстары бойынша жеке табыс салығы
021
мүлкі аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
022
жер учаскесі аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте орналасқан жеке тұлғалардан алынатын елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы
023
аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте тіркелген жеке тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы

Сноска. Приложение в редакции приказа Министра финансов РК от 24.11.2015 № 587 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Форма
Отчет о результатах использования трансфертов
местного самоуправления
на 1_____________ 20__ года
Наименование государственного учреждения
_____________________________________________________________________
Периодичность: полугодовая, годовая _________________________________
Единица измерения: тысяч тенге
Наименование
Код строки
Утвержденный план год
Уточненный план на год
План на полугодие
Фактическое использование
Остаток неиспользованной суммы
Процент использования к плану на полугодие (гр.6/гр.5) х100)
Процент использования к плану на год (гр.6/гр.4) х100)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Остаток неиспользованных средств на начало года-всего
010
Поступления отчетного периода, всего (сумма строк 021-025)
020
в том числе
индивидуальный подоходный налог по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа
021
налог на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа
022
земельный налог на земли населенных пунктов с физических лиц, земельный участок которых находится в городе районного значения, селе, поселке
023
налог на транспортные средства с физических лиц, зарегистрированных в городе районного значения, селе, поселке

024
жер учаскесі аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте орналасқан заңды тұлғалардан алынатын елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы
025
аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте тіркелген заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы
026
Шығыстар - барлығы
050
Оның ішінде, шығыстардың бағыттары бойынша:
Есепті кезеңнің соңында пайдаланылмаған қаражат қалдығы - барлығы
100
Аудандық маңызы бар қаланың,
ауылдың, кенттің, ауыл округінің
әкімі _____________ _______________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Қаржы қызметінің басшысы _________ __________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Күні _____ж. "__"____________

024
земельный налог на земли населенных пунктов с юридических лиц, земельный участок которых находится в городе районного значения, селе, поселке
025
налог на транспортные средства с юридических лиц, зарегистрированных в городе районного значения, селе, поселке
026
Расходы - всего
050
в том числе по направлениям расходов:
Остаток неиспользованных средств на конец отчетного периода - всего
100
Аким города районного значения, села,
поселка, сельского округа __________ ________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его
наличии)
Руководитель финансовой
службы ______________ _______________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата "__"____________ _____г.