Мұнай өнімдерін өндіру және өткізу мониторингінің жүзеге асырылу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 236 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 6 мамырда № 10950 тіркелді
«Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» 2011 жылғы 20 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Мұнай өнімдерін өндіру және өткізу мониторингінің жүзеге асырылу қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенінен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрықтың көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруын;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика Министрі                                 В.Школьник
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
__________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы 27 наурыз
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 27 наурыздағы
№ 236 бұйрығымен
бекітілген
Мұнай өнімдерін өндіру және өткізу мониторингінің жүзеге асырылуы қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Мұнай өнімдерін өндіру және өткізу мониторингінің жүзеге асырылуы қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» 2011 жылғы 20 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленген және мұнай өнімдерін өндіру және өткізу мониторингінің жүзеге асырылуы тәртібін анықтайды.
2. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган – мұнай өнімдерін өндіруді мемлекеттік реттеу саласындағы басшылықты жүзеге асыратын орталық атқарушы орган;

Об утверждении Правил осуществления мониторинга производства и реализации нефтепродуктов
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 236. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 мая 2015 года № 10950
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила осуществления мониторинга производства и реализации нефтепродуктов.
2. Департаменту развития нефтяной промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление на официальное опубликование копии настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Министр энегетики
Республики Казахстан                       В. Школьник
«СОГЛАСОВАН»
Министр финансов
Республики Казахстан
_____________ Б. Султанов
27 марта 2014 года
Утверждены
приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от 27 марта 2015 года № 236
Правила
осуществления мониторинга производства и реализации
нефтепродуктов
1. Общие положения
1. Настоящие Правила осуществления мониторинга производства и реализации нефтепродуктов (далее – Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов» (далее - Закон) и определяют порядок осуществления мониторинга производства и реализации нефтепродуктов.
2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов – центральный исполнительный орган, осуществляющий руководство в области государственного регулирования производства нефтепродуктов;

2) кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті орган – кеден ісі саласындағы мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган;
3) мұнай өнімдері – мұнай өнімдерінің жекелеген түрлері: бензин, авиациялық және дизельдік отын, мазут;
4) мұнай өнімдерін өндіруші – меншік құқығында және (немесе) өзге де заңды негіздерде мұнай өңдеу зауыты бар және өндіріс паспортына сәйкес мұнай өнімдерін өндіруді, сондай-ақ өндірілген меншікті мұнай өнімдерін өткізуді және (немесе) алыс-беріс шикізатын қайта өңдеу өнімі болып табылатын мұнай өнімдерін беруді жүзеге асыратын заңды тұлға;
5) қуаты аз өндіруші – жобалық қуаты жылына сегіз мың тоннадан аз болатын шикі мұнай және (немесе) газ конденсатын өңдеу көлемін көздейтін технологиялық қондырғыларда мұнай өнімдерін өндіруді жүзеге асыратын мұнай өнімдерін өндіруші;
6) мұнай өнімдерін көтерме сауда арқылы беруші – мұнай өнімдерін өндірушілерден, мұнай берушілерден және (немесе) импорттаушылардан одан әрі өткізу мақсаттары үшін мұнай өнімдерін сатып алуды жүзеге асыратын дара кәсіпкер немесе заңды тұлға;
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Мұнай өнімдерінің өндірісі мен айналымының мониторингін мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган жүзеге асырады және ол:
1) Қазақстан Республикасында олардың өндірілетін мұнай өнімдері көлемінің түрлері бойынша мониторингін;
2) Қазақстан Республикасында мұнай өнімдерін сату, оның ішінде мұнай өнімдерін экспорттау және импорттау мониторингін;
3) Қазақстан Республикасында өндірілетін мұнай өнімдерінің көтерме және бөлшек саудадағы бағаларының мониторингін;
4) мұнай өнімдерінің облыстарға, республикалық маңызы бар қала мен астанаға қажеттілігінің мониторингін қамтиды;
5) Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан мұнай базаларындағы мұнай өнімдерінің көлемін мониторингілеу.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Заңға сәйкес мұнай өнімдерін өндіру мен сату мониторингі жөніндегі ақпаратты өндірушілер, қуаты аз өндірушілер, мұнай өнімдерін көтерме жеткізушілер, жергілікті атқарушы органдар, кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті орган ұсынған мәліметтер негізінде мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган қалыптастырады.

2) уполномоченный орган по вопросам таможенного дела – государственный орган, осуществляющий государственное регулирование в сфере таможенного дела;
3) нефтепродукты – отдельные виды нефтепродуктов: бензин, авиационное и дизельное топливо, мазут;
4) производитель нефтепродуктов – юридическое лицо, имеющее на праве собственности и (или) иных законных основаниях нефтеперерабатывающий завод и осуществляющее производство нефтепродуктов в соответствии с паспортом производства, а также реализацию произведенных собственных нефтепродуктов и (или) передачу нефтепродуктов, являющихся продуктом переработки давальческого сырья;
5) производитель малой мощности – производитель нефтепродуктов, осуществляющий производство нефтепродуктов на технологических установках, проектная мощность которых предусматривает объем переработки сырой нефти и (или) газового конденсата менее восьмисот тысяч тонн в год;
6) оптовый поставщик нефтепродуктов – индивидуальный предприниматель или юридическое лицо, осуществляющие приобретение нефтепродуктов у производителей нефтепродуктов, поставщиков нефти и (или) импортеров для целей дальнейшей реализации.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенным приказом Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Мониторинг производства и оборота нефтепродуктов осуществляется уполномоченным органом в области производства нефтепродуктов и включает:
1) мониторинг производимых объемов в Республике Казахстан нефтепродуктов по их видам;
2) мониторинг реализации нефтепродуктов в Республике Казахстан, в том числе экспорта и импорта нефтепродуктов;
3) мониторинг оптовых и розничных цен на нефтепродукты, производимые в Республике Казахстан;
4) мониторинг потребностей областей, города республиканского значения и столицы в нефтепродуктах;
5) мониторинг объемов нефтепродуктов на базах нефтепродуктов, расположенных на территории Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 3 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Информация по мониторингу производства и реализации нефтепродуктов формируется уполномоченным органом в области производства нефтепродуктов на основании сведений предоставляемой производителями, производителями малой мощности, оптовыми поставщиками нефтепродуктов, местными исполнительными органами, уполномоченным органом по вопросам таможенного дела в соответствии Законом.

2. Өндірілетін және сатылған мұнай өнімдері мониторингінің тәртібі
5. Мұнай өнімдерін өндірушілер мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға:
1) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 04:00 дейін осы Қағидалардың 1-қосымшасының формасына сәйкес мұнай және мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі тәулік сайынғы ақпаратты;
2) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 11:00 дейін, осы Қағидалардың 2-қосымшасының формасына сәйкес мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі ақпаратты;
3) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 11:00 дейін, осы Қағидалардың 3-қосымшасының формасына сәйкес әлеуметтік маңызы бар мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі ақпаратты;
4) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін осы Қағидалардың 4-қосымшасының формасына сәйкес мұнай өнімдерін өндіру жөніндегі ақпаратты;
5) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін осы Қағидалардың 5-қосымшасының формасына сәйкес мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі ай сайынғы ақпаратты ұсынады.
6. Қуаты аз мұнай өнімдерін өндірушілер мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға:
1) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін осы Қағидалардың 6-қосымшасының формасына сәйкес мұнай және мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі ай сайынғы ақпаратты;
2) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін, осы Қағидалардың 7-қосымшасының формасына сәйкес мұнай өнімдерін ішкі нарыққа және экспортқа жөнелту жөніндегі ақпаратты ұсынады.
7. Мұнай өнімдерін көтерме жеткізушілер мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға:
1) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 8-қосымшасының формасына сәйкес мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі ақпаратты;
2) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 9-қосымшасының формасына сәйкес агротехникалық жұмыстарды жүргізу кезінде ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілер үшін дизельдік отын жөнелту жөніндегі ақпаратты;
3) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 10-қосымшасының формасына сәйкес жылыту маусымы кезінде әлеуметтікөндірістік объектілер мен мекемелер үшін мазут жөнелту жөніндегі ақпаратты;
4) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 11-қосымшасының формасына сәйкес әуежайлар үшін авиациялық отын жөнелту жөніндегі ақпаратты;
5) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 12-қосымшасының формасына сәйкес мұнай өнімдеріне көтерме баға жөніндегі ақпаратты;

2. Порядок мониторинга производимых и реализованных
нефтепродуктов
5. Производители нефтепродуктов предоставляют в уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов:
1) ежедневно до 04:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетным, ежесуточную информацию по движению нефти и нефтепродуктов по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) ежедневно до 11:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетным, информацию по отгрузке нефтепродуктов по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
3) ежедневно до 11:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетным, информацию по отгрузке социально-значимых нефтепродуктов по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам;
4) ежемесячно до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, информацию по производству нефтепродуктов по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам;
5) ежемесячно до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, ежемесячную информацию по отгрузке нефтепродуктов по форме согласно  приложению 5 к настоящим Правилам.
6. Производители нефтепродуктов малой мощности предоставляют в уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов:
1) ежемесячно до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, ежемесячную информацию по движению нефти и нефтепродуктов по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам;
2) ежемесячно до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, информацию по отгрузке нефтепродуктов на внутренний рынок и экспорт по форме согласно приложению 7 к настоящим Правилам.
7. Оптовые поставщики нефтепродуктов предоставляют в уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов:
1) ежедневно до 13:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетным, информацию по отгрузке нефтепродуктов по форме согласно приложению 8 к настоящим Правилам;
2) ежедневно до 13:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетным, информацию по отгрузке дизельного топлива для производителей сельскохозяйственной продукции во время проведения агротехнических работ по форме согласно приложению 9 к настоящим Правилам;
3) ежедневно до 13:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетным, информацию по отгрузке мазута для социально-производственных объектов и учреждений во время отопительного сезона по форме согласно приложению 10 к настоящим Правилам;
4) ежедневно до 13:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетной, информацию по отгрузке авиационного топлива для аэропортов по форме согласно приложению 11 к настоящим Правилам;
5) ежедневно до 13:00 часов астанинского времени информацию по оптовым ценам по форме согласно приложению 12 к настоящим Правилам;

6) күн сайын, есепті күннен кейінгі күні астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 13-қосымшасының формасына сәйкес мұнай өнімдерін импорттау жөніндегі ақпаратты ұсынады.
8. Заңға сәйкес өңірлердің мұнай өнімдеріне деген қажеттілігінің мониторингі бойынша ақпараты жергілікті атқарушы органдар ұсынатын мәліметтер негізінде мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган қалыптастырады.
9. Облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың жергілікті атқарушы органдары жыл сайын мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға:
1) көтерме сауда арқылы өткізу бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленген;
2) жылу беру кезеңінде жылумен қамтамасыз ететін ұйымдардың мұнай өнімдерін тұтыну жөніндегі болжамды ұсынады.
10. Өңірлердегі бөлшек сауда бағасы мониторингі бойынша ақпаратты жергілікті атқарушы органдар ұсынған деректер негізінде мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган қалыптастырады.
11. Жергілікті атқарушы органдар күн сайын, астана уақытымен сағат 13.00 дейін мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға осы Қағидалардың 14-қосымшаға сәйкес аудандар мен қалалар бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі ақпаратты және осы Қағидалардың 15-қосымшаға сәйкес автомай құю станциялары бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі ақпаратты ұсынады.
12. Мұнай өнімдерін экспорттау және импорттау мониторингі бойынша ақпаратты кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті орган әр айдың 15-күніне дейін осы Қағидалардың 16-қосымшасына сәйкес ұсынатын деректер негізінде мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган қалыптастырады.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
13. Кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті орган әр айдың 15-күніне дейін мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға кедендік ісі саласындағы уәкілетті орган белгілеген нысандарға сәйкес мұнай шығарылатын елдер және компаниялар бөлінісіндегі экспортталатын немесе импортталатын мұнай өнімдерінің фактуралық құны мен көлемі көрсетілетін мұнай өнімдерін экспорттау және импорттау жөніндегі мәліметтерді ұсынады.
14. Мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган мұнай өнімдерін өндіру және оның айналымы бойынша ұсынылған ақпаратты талдайды.
15. Талдау қорытындысы бойынша мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті орган ұсынылған ақпаратты жүйелейді және мыналарды:
1) күн сайын, астана уақытымен сағат 09:00 дейін мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша мұнайдың және мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі тәулік сайынғы жиынтық ақпаратты;

6) ежедневно до 13:00 часов астанинского времени информацию по импорту нефтепродуктов по форме согласно приложению 13 к настоящим Правилам.
8. Информация по мониторингу потребностей регионов в нефтепродуктах формируется уполномоченным органом в области производства нефтепродуктов на основании сведений, предоставляемых местными исполнительными органами в соответствии Законом.
9. Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы ежегодно представляют в уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов прогноз по потреблению нефтепродуктов:
1) на розничную реализацию которых установлено государственное регулирование цен;
2) теплоснабжающими организациями на отопительный период.
10. Информация по мониторингу розничных цен в регионах формируется уполномоченным органом в области производства нефтепродуктов на основании данных предоставляемых местными исполнительными органами.
11. Местные исполнительные органы ежедневно до 13.00 астанинского времени представляют уполномоченному органу в области производства нефтепродуктов сведения по розничным ценам в разрезе районов и городов по форме согласно приложению 14 к настоящим Правилам и сведения по розничным ценам в разрезе автозаправочных станций городов по форме согласно приложению 15 к настоящим Правилам.
12. Информация по мониторингу экспорта и импорта нефтепродуктов формируется уполномоченным органом в области производства нефтепродуктов на основании данных, предоставляемых ежемесячно до 15 числа уполномоченным органом по вопросам таможенного дела согласно приложению 16 настоящих Правил.
Сноска. Пункт 12 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. Уполномоченный орган по вопросам таможенного дела ежемесячно до 15 числа представляет уполномоченному органу в области производства нефтепродуктов сведения по экспорту и импорту нефтепродуктов в соответствии с установленными формами уполномоченного органа в области таможенного дела, отражающие фактурную стоимость и объемы экспортируемых или импортируемых нефтепродуктов в разрезе стран происхождения и компаний.
14. Уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов анализирует представленную информацию по производству и обороту нефтепродуктов.
15. По итогам анализа уполномоченный орган в области производства нефтепродуктов систематизирует представленную информацию и составляет:
1) ежедневно до 09.00 часов астанинского времени сводную ежесуточную информацию по движению нефти и нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов;

2) күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
3) күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша әлеуметтік маңызы бар мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
4) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 10-күніне дейін мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша мұнай өнімдерін өндіру жөніндегі жиынтық ақпаратты;
5) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 10-күніне дейін мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
6) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 12-күніне дейін қуаты аз мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша мұнай және мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі жиынтық ақпаратты;
7) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 12-күніне дейін қуаты аз мұнай өнімдерін өндірушілер бойынша мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
8) күн сайын, астана уақытымен сағат 16:00 дейін мұнай өнімдерін көтерме тасымалдаушылар бойынша мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
9) күн сайын, астана уақытымен сағат 16:00 дейін мұнай өнімдерін көтерме жеткізушілер бойынша агротехникалық жұмыстарды жүргізу кезінде ауыл шаруашылық өнімдерін өндірушілер үшін дизельдік отын жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
10) күн сайын, астана уақытымен сағат 16:00 дейін мұнай өнімдерін көтерме жеткізушілер бойынша жылыту маусымы кезінде әлеуметтікөндірістік объектілер мен мекемелер үшін мазут жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
11) апта сайын, әр жұмада мұнай өнімдерін көтерме жеткізушілер бойынша әуежайлар үшін авиациялық отын жөнелту жөніндегі жиынтық ақпаратты;
12) апта сайын, әр дүйсенбіде мұнай өнімдерін көтерме жеткізушілер бойынша көтерме сауда бағасы жөніндегі ақпаратты;
13) ай сайын, әр айдың 1-күніне дейін жергілікті атқарушы органдар бойынша өңірлердің қажеттілігі жөніндегі мәліметтерді;
14) күн сайын, астана уақытымен сағат 16:00 дейін Қазақстан Республикасындағы бөлшек сауда бағасы бойынша жиынтық мәліметтерді;
15) ай сайын, әр айдың 20-күніне дейін мұнай өнімдерін экспорттау және импорттау жөніндегі мәліметтерді қалыптастырады.
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
1-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Мұнайдың және мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі
тәуліктік ақпарат
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы ______ есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: күніне бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ

2) ежедневно до 13.00 часов астанинского времени сводную информацию по отгрузке нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов;
3) ежедневно до 13.00 часов астанинского времени сводную информацию по отгрузке социально-значимых нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов;
4) ежемесячно до 10 числа месяца, следующего за отчетным, сводную информацию по производству нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов;
5) ежемесячно до 10 числа месяца, следующего за отчетным, сводную информацию по отгрузке нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов;
6) ежемесячно до 12 числа месяца, следующего за отчетным, сводную информацию по движению нефти и нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов малой мощности;
7) ежемесячно до 12 числа месяца, следующего за отчетным, сводную информацию по отгрузке нефтепродуктов по производителям нефтепродуктов малой мощности;
8) ежедневно до 16.00 часов астанинского времени сводную информацию по отгрузке нефтепродуктов по оптовым поставщикам нефтепродуктов;
9) ежедневно до 16.00 часов астанинского времени сводную информацию по отгрузке дизельного топлива для производителей сельскохозяйственной продукции во время проведения агротехнических работ по оптовым поставщикам нефтепродуктов;
10) ежедневно до 16.00 часов астанинского времени сводную информацию по отгрузке мазута для социально-производственных объектов и учреждений во время отопительного сезона по оптовым поставщикам нефтепродуктов;
11) еженедельно по пятницам сводную информацию по отгрузке авиационного топлива для аэропортов по оптовым поставщикам нефтепродуктов;
12) еженедельно по понедельникам информацию по оптовым ценам по оптовым поставщикам нефтепродуктов;
13) ежемесячно до 1 числа месяца сведения по потребности регионов по местным исполнительным органам;
14) ежедневно до 16.00 часов астанинского времени сводную сведения по розничным ценам в Республики Казахстан;
15) ежемесячно до 20 числа сведения по экспорту и импорту нефтепродуктов.
Приложение 1
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежесуточная информация по движению нефти и нефтепродуктов
Отчетный период _________ 20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в день
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно–аналитический центр нефти и
газа»

Ұсыну мерзімі: күн сайын, астана уақытымен сағат 04:00 дейін
_________________________________________________
(мұнай өнімдерін өндіруші атауы) (күні, айы, жылы)
Шикі мұнай және (немесе) газ конденсаты түсімі, тонна
Шикі мұнайды және (немесе) газ конденсатын өңдеу, тонна
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
Өндіру, тонна
(мұнай өнімдері 1)
(мұнай өнімдері 2)
...
(мұнай өнімдері n)
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
Жөнелту, тонна
(мұнай өнімдері 1)
(мұнай өнімдері 2)
...
(мұнай өнімдері n)
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
Жалпы қалдық (алынатын), тонна
Шикі мұнайға және (немесе) газ конденсаты
(мұнай өнімдері 1)
(мұнай өнімдері 2)
...
(мұнай өнімдері n)
Соның ішінде маркалар бойынша паспорттық қалдық, тонна
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Мұнайдың және мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген
«Мұнайдың және мұнай өнімдерінің
қозғалысы жөніндегі тәуліктік
ақпарат» әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
нысан
«Мұнайдың және мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі тәуліктік
ақпарат» нысанын толтыру бойынша түсініктеме
1. «Мұнайдың және мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Мұнайдың және мұнай өнімдерінің қозғалысы жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын орналасқан жері бойынша мұнай өнімдерін өндіруші болып табылатын заңды тұлғалар күн сайын, астана уақытымен сағат 04:00 дейін осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. Кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда бір тәулікте шикі мұнай және (немесе) газ конденсаты түсімі көрсетіледі (тонна);
2-бағанда айдың басынан бастап шикі мұнай және (немесе) газ конденсаты түсімі көрсетіледі (тонна);
3-бағанда бір тәулікте шикі мұнай және (немесе) газ конденсатын өңдеу көрсетіледі (тонна);
4-бағанда айдың басынан бастап шикі мұнай және (немесе) газ конденсатын өңдеу көрсетіледі (тонна).
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
2-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат

Срок предоставления: ежедневно до 04:00 часов астанинского времени
______________________________________
(наименование производителя нефтепродуктов)
тонна
Поступление сырой нефти и (или) газового конденсата, тонна
Переработка сырой нефти и (или)газового конденсата, тонна
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
Выработка, тонна
{нефтепродукт 1}
{нефтепродукт 2}
{нефтепродукт n}
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
Отгрузка, тонна
{нефтепродукт 1}
{нефтепродукт 2}
{нефтепродукт n}
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
Общий остаток (извлекаемый), тонна
сырая нефть и (или) газовый конденсат
{нефтепродукт 1}
{нефтепродукт 2}
{нефтепродукт n}
в том числе паспортный остаток по маркам, тонна
сырая нефть и (или) газовый конденсат
{нефтепродукт 1}
{нефтепродукт 2}
{нефтепродукт n}
Остаток неизвлекаемый, тонна
сырая нефть и (или) газовый конденсат
{нефтепродукт 1}
{нефтепродукт 2}
{нефтепродукт n}
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежесуточная информация по движению нефти
и нефтепродуктов» приведено в
приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежесуточная информация по
движению нефти и нефтепродуктов»
Пояснение
по заполнению формы «Ежесуточная информация
по движению нефти и нефтепродуктов»
1. Форма «Ежесуточная информация по движению нефти и нефтепродуктов» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежесуточная информация по движению нефти и нефтепродуктов» предоставляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежедневно до 04:00 часов астанинского времени, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. В Таблице форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается Поступление сырой нефти и (или) газового конденсата за сутки (тонна);
в графе 2 указывается Поступление сырой нефти и (или) газового конденсата с начало месяца (тонна);
в графе 3 указывается Переработка сырой нефти и (или) газового конденсата за сутки (тонна);
в графе 4 указывается Переработка сырой нефти и (или) газового конденсата с начало месяца (тонна).
Приложение 2
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы ______ есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: күніне бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: күн сайын, астана уақытымен сағат 11:00 дейін
_________________________________________________
(мұнай өнімдерін өндіруші атауы) (күні, айы, жылы)
Р/с №
Облыстар
Бензин (барлығы)
Диз.отын (барлығы)
Авиакеросин
Мазут
Сұйытылған көмірсутекті газ
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
1
Ақмола
2
Ақтөбе
3
Алматы
4
Атырау
5
ШҚО
6
Жамбыл
7
БҚО
8
Қарағанды
9
Қызылорда
10
Қостанай
11
Маңғыстау
12
Павлодар
13
СҚО
14
ОҚО
15
Алматы қ.
16
Астана қ.
17
Экспорт
Барлығы
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген
«Мұнай өнімдерін жөнелту
жөніндегі тәуліктік ақпарат»
әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
нысан
«Мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын
толтыру бойынша түсініктеме
1. «Мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Мұнай өнімдерін жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын орналасқан жері бойынша мұнай өнімдерін өндіруші болып табылатын заңды тұлғалар күн сайын, астана уақытымен сағат 11:00 дейін осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. Кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда Астана, Алматы қалалары және облыстар көрсетіледі;
2-бағанда бір тәуліктегі және айдың басынан бастап бензин туралы ақпарат көрсетіледі (тонна);
3-бағанда бір тәуліктегі және айдың басынан бастап дизель отыны туралы ақпарат көрсетіледі (тонна);
4-бағанда бір тәуліктегі және айдың басынан бастап авиакеросин туралы ақпарат көрсетіледі (тонна);
5-бағанда бір тәуліктегі және айдың басынан бастап мазут туралы ақпарат көрсетіледі (тонна);
6-бағанда бір тәуліктегі және айдың басынан бастап сұйытылған көмірсутекті газ туралы ақпарат көрсетіледі (тонна).
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
3-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Мұнай өнімдерінің әлеуметтік маңызы бар түрлерін жөнелту
жөніндегі тәуліктік ақпарат

Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежесуточная информация по отгрузке нефтепродуктов
Отчетный период _________ 20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в день
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно – аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: – ежедневно до 11:00 часов астанинского времени
_____________________________________________
(наименование производителя нефтепродуктов)
Тонна
№ п.п
Области
Бензин
(всего)
Диз.топливо
(всего)
Авиакеросин
Мазут
Сжиженный углеводородный газ
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
1
Акмолинская
2
Актюбинская
3
Алматинская
4
Атырауская
5
ВКО
6
Жамбылская
7
ЗКО
8
Карагандинская
9
Кызылординская
10
Костанайская
11
Мангыстауская
12
Павлодарская
13
СКО
14
ЮКО
15
г. Алматы
16
г. Астана
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежесуточная информация по отгрузке
нефтепродуктов» приведено в
приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежесуточная информация по
отгрузке нефтепродуктов»
Пояснение
по заполнению формы «Ежесуточная информация
по отгрузке нефтепродуктов»
1. Форма «Ежесуточная информация по отгрузке нефтепродуктов» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежесуточная информация по отгрузке нефтепродуктов» предоставляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежедневно до 11:00 часов астанинского времени, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. В Таблице форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается область и города Астана, Алматы;
в графе 2 указывается информация по бензину за сутки и с начала месяца (тонна);
в графе 3 информация по дизтопливо за сутки и с начала месяца (тонна);
в графе 4 информация по авиакеросину за сутки и с начала месяца (тонна);
в графе 5 информация по мазут за сутки и с начала месяца (тонна);
в графе 6 информация по сжиженный углеводородный газ за сутки и с начала месяца (тонна).
Приложение 3
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы ______ есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: күніне бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: күн сайын, астана уақытымен сағат 11:00 дейін
_________________________________________________
(мұнай өнімдерін өндіруші атауы) (күні, айы, жылы)
Р/с №
Облыс
Аи-80 бензині
Аи-92/93 бензині
дизель отын
ауыл шаруашылық тауар өндіруші үшін дизель отыны
Ескертпе
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
бір тәулікте
айдың басынан бері
1
Ақмола
Мұнай жеткізуші 1
2
Ақтөбе
Мұнай жеткізуші 1
3
Алматы
Мұнай жеткізуші и 1
Мұнай жеткізуші 2
4
Атырау
Мұнай жеткізуші 1
5
ШҚО
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
6
Жамбыл
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
7
БҚО
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
8
Қарағанды
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
9
Қостанай
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
10
Қызылорда
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
11
Маңғыстау
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
12
Павлодар
Мұнай жеткізуші 1
13
СҚО
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
14
ОҚО
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
15
Алматы қ.
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
16
Астана қ.
Мұнай жеткізуші 1
Мұнай жеткізуші 2
ҚР бойынша барлығы
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Мұнай өнімдерінің әлеуметтік маңызы бар түрлерін жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген
«Мұнай өнімдерінің әлеуметтік
маңызы бар түрлерін жөнелту
жөніндегі тәуліктік ақпарат»
әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Мұнай өнімдерінің әлеуметтік маңызы бар түрлерін жөнелту
жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын толтыру бойынша
түсініктеме
1. «Мұнай өнімдерінің әлеуметтік маңызы бар түрлерін жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Мұнай өнімдерінің әлеуметтік маңызы бар түрлерін жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын орналасқан жері бойынша мұнай өнімдерін өндіруші болып табылатын заңды тұлғалар күн сайын, астана уақытымен сағат 11:00 дейін осы Қағидалардың 3-қосымшасына сәйкес ұсынады.

Сноска. Приложение 3 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежесуточная информация по отгрузке социально-значимых видов
нефтепродуктов
Отчетный период _________ 20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в день
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно – аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: – ежедневно до 11:00 часов астанинского времени
_____________________________________
(наименование производителя нефтепродуктов)
№ п.п.
Область
бензин Аи-80
бензин Аи-92/93
дизтопливо
в т.ч. дизтопливо для Сельхозтоваропроизводителей
Примечание
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
1
Акмолинская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
2
Актюбинская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
3
Алматинская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
4
Атырауская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
5
ВКО
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
6
Жамбылская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
7
ЗКО
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
8
Карагандинская
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
9
Костанайская
Поставщик нефти 1
10
Кызылординская
Поставщик нефти 1
11
Мангистауская
Поставщик нефти 1
12
Павлодарская
Поставщик нефти 1
13
СКО
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
14
ЮКО
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
15
г. Алматы
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
16
г. Астана
Поставщик нефти 1
Поставщик нефти 2
Всего по РК
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению
формы «Ежесуточная информация по отгрузке
социально-значимых видов нефтепродуктов»
приведено в приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежесуточная информация по отгрузке
социально-значимых видов
нефтепродуктов»
Пояснение
по заполнению формы «Ежесуточная информация по отгрузке
социально-значимых видов нефтепродуктов»
1. Форма «Ежесуточная информация по отгрузке социально-значимых видов нефтепродуктов» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежесуточная информация по отгрузке социально-значимых видов нефтепродуктов» предоставляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежедневно до 11:00 часов астанинского времени, согласно приложению к настоящим Правилам.

3. Кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда Астана, Алматы қалалары және облыстар көрсетіледі;
2-бағанда бір тәуліктегі және айдың басынан бастап Аи-80 бензині туралы ақпарат көрсетіледі (тонна);
3-бағанда бір тәуліктегі және айдың басынан бастап Аи-92/93 отыны туралы ақпарат көрсетіледі (тонна);
4-бағанда бір тәуліктегі және айдың басынан бастап дизель отыны туралы ақпарат көрсетіледі (тонна);
5-бағанда бір тәуліктегі және айдың басынан бастап ауыл шаруашылық тауар өндіруші үшін дизель туралы ақпарат көрсетіледі (тонна);
6-бағанда ескертпе көрсетіледі.
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
4-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Мұнай өнімдерін өндіру жөніндегі ай сайынғы ақпарат
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: әр айда бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейін
_____________________________________
(мұнай өнімдерін өндірушінің атауы)
1-Кесте
тонна
Шикізат түрі
Өлшем бірлігі
Өңделген шикі мұнай және (немесе) газ конденсаты
Өнім өндіру
бір айда
Жыл басынан бастап
1
2
3
4
5
Мұнай өнімдері 1, оның ішінде
1 марка
2 марка
3 марка
Мұнай өнімдері 2, оның ішінде
1 марка
2 марка
3 марка
Мұнай өнімдері 3, оның ішінде
1 марка
2 марка
3 марка
Кестенің жалғасы:
2-Кесте
Өлшем бірлігі
жалпы өндіріс
тауарлық өндіріс
Ескертпе
бір айда
Жыл басынан бастап
бір айда
Жыл басынан бастап
1
2
3
4
5
6
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Мұнай өнімдерін өндіру жөніндегі ай сайынғы ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген
«Мұнай өнімдерін өндіру
жөніндегі ай сайынғы ақпарат»
әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Мұнай өнімдерін өндіру жөніндегі ай сайынғы ақпарат» нысанын
толтыру бойынша түсініктеме
1. «Мұнай өнімдерін өндіру жөніндегі ай сайынғы ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Мұнай өнімдерін өндіру жөніндегі ай сайынғы ақпарат» нысанын орналасқан жері бойынша мұнай өнімдерін өндіруші болып табылатын заңды тұлғалар ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейін осы Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес ұсынады.

3. В Таблице форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается область и города Астана, Алматы;
в графе 2 указывается информация по бензину Аи-80 за сутки и с начала месяца (тонна);
в графе 3 информация по бензину Аи-92/93 за сутки и с начала месяца (тонна);
в графе 4 информация по дизтопливо за сутки и с начала месяца (тонна);
в графе 5 информация по дизтопливу для сельхозтоваропроизводителей за сутки и с начала месяца (тонна);
в графе 6 указывается примечание.
Приложение 4
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Приложение 4 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежемесячная информация по производству нефтепродуктов
Отчетный период _________ 20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в месяц
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно – аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: – ежемесячно до 5-го числа месяца следующего за
отчетным периодом
_____________________________________
(наименование производителя нефтепродуктов)
Таблица 1
тонна
Вид сырья
Единица измерения
Переработано сырой нефти и (или) газового конденсата
Производство продуктов
за месяц
с начала года
1
2
3
4
5
Нефтепродукт 1, в том числе
марка 1
марка 2
Нефтепродукт 2, в том числе
марка 1
марка 2
Нефтепродукт 3, в том числе
марка 1
марка 2
Нефтепродукт 4, в том числе
марка 1
марка 2
Продолжение таблицы:
Таблица 2
единица измерения
валовое производство
товарное производство
Примечание
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
1
2
3
4
5
6
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежемесячная информация по производству
нефтепродуктов» приведено в
приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежемесячная информация по
производству нефтепродуктов»
Пояснение
по заполнению формы «Ежемесячная информация
по производству нефтепродуктов»
1. Форма «Ежемесячная информация по производству нефтепродуктов» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежемесячная информация по производству нефтепродуктов» представляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежемесячно до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, согласно приложению к настоящим Правилам.

3. 1-ші кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда шикізат түрі көрсетіледі;
2-бағанда өлшем бірлігі көрсетіледі (тонна);
3-бағанда бір айда өңделген шикі мұнай және (немесе) газ конденсаты көрсетіледі (тонна);
4-бағанда жыл басынан бастап шикі мұнай және (немесе) газ конденсатының көлемі көрсетіледі (тонна);
5-бағанда – мұнай өнімдерінің маркасы және түрі көрсетіледі.
4. 2-ші кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда өлшем бірлігі (тонна) көрсетіледі;
2-бағанда бір айдағы жалпы өндіріс көрсетіледі (тонна);
3-бағанда жыл басынан бастап жалпы өндіріс көрсетіледі (тонна);
4-бағанда бір айдағы тауарлық өндіріс көрсетіледі (тонна);
5-бағанда жыл басынан бастап тауарлық өндіріс көрсетіледі (тонна).
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
5-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Мұнай өнiмдерiн жөнелту жөніндегі ай сайынғы ақпарат
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: әр айда бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейін
_________________________________
(мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң аты)
1-Кесте
Облыс
Мұнай өнімі 1, тонна
Барлығы
Маркалар бойынша
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
экспорт
Жиыны
кестенің жалғасы
2-Кесте
Мұнай өнімі 2, тонна
Барлығы
Маркалар бойынша
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Мұнай өнiмдерiн жөнелту жөніндегі ай сайынғы ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген
«Мұнай өнiмдерiн жөнелту
жөніндегі ай сайынғы ақпарат»
әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Мұнай өнiмдерiн жөнелту жөніндегі ай сайынғы ақпарат»
нысанын толтыру бойынша түсініктеме
1. «Мұнай өнiмдерiн жөнелту жөніндегі ай сайынғы ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.

3. В Таблице 1 форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается вид сырья;
в графе 2 указывается единица измерения (тонна);
в графе 3 – объем переработанного сырья нефти и (или) газового конденсата за месяц (тонна);
в графе 4 – объем переработанной сырой нефти и (или) газового конденсата с начала года (тонна);
в графе 5 – производство нефтепродуктов по маркам и видам.
4. В Таблице 2 форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается единица измерения (тонна);
в графе 2 – валовое производство за месяц (тонна);
в графе 3 – валовое производство с начала года (тонна);
в графе 4 – товарное производство за месяц (тонна);
в графе 5 – товарное производство с начала года (тонна).
Приложение 5
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Приложение 5 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежемесячная информация по отгрузке нефтепродуктов
Отчетный период 20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в месяц
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно–аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: – ежемесячно до 5-го числа месяца следующего за
отчетным периодом
____________________________________________
(наименование производителя нефтепродуктов)
за ___________ 20___ года
Таблица 1
Область
Нефтепродукт 1, тонна
Всего
по маркам
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
экспорт
Итого
Продолжение таблицы
Таблица 2
Нефтепродукт 2, тонна
Всего
по маркам
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
1
2
3
4
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению
формы «Ежемесячная информация по отгрузке
нефтепродуктов» приведено в
приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежемесячная информация
по отгрузке нефтепродуктов»
Пояснение
по заполнению формы «Ежемесячная информация
по отгрузке нефтепродуктов»
1. Форма «Ежемесячная информация по отгрузке нефтепродуктов» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».

2. «Мұнай өнiмдерiн жөнелту жөніндегі ай сайынғы ақпарат» нысанын орналасқан жері бойынша мұнай өнімдерін өндіруші болып табылатын заңды тұлғалар ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейін осы Қағидалардың 5-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. 1-ші кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда аймақ (облыстар), экспортқа шығарылатын және жалпы жөнелтілген мұнай өнімдерінің көлемдері көрсетіледі;
2-бағанда – мұнай өнімдерінің бір айдағы жалпы көлемі тоннада;
3-бағанда – мұнай өнімдерінің жыл басынан бастап жалпы көлемі тоннада;
4-бағанда – бір айдағы мұнай өнімдерінің көлемі маркалары бойынша (тонна);
5-бағанда – жыл басынан мұнай өнімдерінің көлемі маркалары бойынша (тонна);
4. 2-ші кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда – мұнай өнімдерінің бір айдағы жалпы көлемі тоннада;
2-бағанда – мұнай өнімдерінің жыл басынан бастап жалпы көлемі тоннада;
3-бағанда – бір айдағы мұнай өнімдерінің көлемі маркалары бойынша (тонна);
4-бағанда – жыл басынан мұнай өнімдерінің көлемі маркалары бойынша (тонна).
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
6-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Мұнайдың және мұнай өнiмдерiнің қозғалысы жөніндегі
ай сайынғы ақпарат
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: әр айда бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейі
_________________________________________
(қуаты аз мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң аты)
20 __ жылғы ___________
1-кесте
Мұнай беруші
Өндіруші компания
Кен орны
Шикі мұнайдың және (немесе) газ конденсатының түсуi, тонна
Өңделген шикі мұнай және (немесе) газ конденсаты, тонна
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
Барлығы
2-кесте
Өндіру (мұнай өнiмдерінің маркаларын көрсетумен) тонна
1 мұнай өнімдері
2 мұнай өнімдері
3 мұнай өнімдері
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
3-кесте
Жөнелту (мұнай өнiмдерінің маркаларын көрсетумен), тонна
1 мұнай өнімдері
2 мұнай өнімдері
3 мұнай өнімдері
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
4-кесте
Қалдық (мұнай өнiмдерінің маркаларын көрсетумен), тонна
Шикі мұнай және (немесе) газ конденсаты
1 мұнай өнімдері
2 мұнай өнімдері
3 мұнай өнімдері
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Мұнайдың және мұнай өнiмдерiнің қозғалысы жөніндегі ай сайынғы ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген
«Мұнайдың және мұнай өнiмдерiнің
қозғалысы жөніндегі ай сайынғы
ақпарат» әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Мұнайдың және мұнай өнiмдерiнің қозғалысы жөніндегі
ай сайынғы ақпарат»
нысанын толтыру бойынша түсініктеме

2. Форма «Ежемесячная информация по отгрузке нефтепродуктов» предоставляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежемесячно до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. В Таблице 1 форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается регион (область), объем экспортированного нефтепродукта и общий отгруженный объем (тонна);
в графе 2 – общий объем нефтепродукта в тоннах за месяц (тонна);
в графе 3 – общий объем нефтепродукта в тоннах с начала года (тонна);
в графе 4 – объем нефтепродукта по маркам за месяц (тонна);
в графе 5 – объем нефтепродукта по маркам с начала года (тонна).
4. В Таблице 2 форма заполняется следующим образом:
в графе 1 – общий объем нефтепродукта в тоннах за месяц (тонна);
в графе 2 – общий объем нефтепродукта в тоннах с начала года (тонна);
в графе 3 – объем нефтепродукта по маркам за месяц (тонна);
в графе 4 – объем нефтепродукта по маркам с начала года (тонна).
Приложение 6
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Приложение 6 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежемесячная информация по движению нефти и нефтепродуктов
Отчетный период 20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в месяц
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно–аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: – ежемесячно до 5-го числа месяца следующего за
отчетным периодом
(наименование производителя нефтепродуктов малой мощности)
за ___________ 20__ года
Таблица 1
Поставщик нефти
добывающая компания
месторождение
Поступление сырой нефти и (или) газового конденсата, тонна
Переработано сырой нефти и (или) газового конденсата, тонна
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
1
2
3
4
5
6
7
Всего
Таблица 2
Выработка (с указанием марок нефтепродуктов), тонна
Нефтепродукт 1
Нефтепродукт 2
Нефтепродукт 3
...
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
1
2
3
4
5
6
7
8
Таблица 3
Отгрузка (с указанием марок нефтепродуктов), тонна
Нефтепродукт 1
Нефтепродукт 2
Нефтепродукт 3
...
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
1
2
3
4
5
6
7
8
Таблица 4
Остаток (с указанием марок нефтепродуктов), тонна
Сырая нефть и (или) газовый конденсат
Нефтепродукт 1
Нефтепродукт 2
Нефтепродукт 3
1
2
3
4
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежемесячная информация по движению
нефти и нефтепродуктов» приведено в
приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежемесячная информация по
движению нефти и нефтепродуктов»
Пояснение
по заполнению формы «Ежемесячная информация
по движению нефти и нефтепродуктов»

1. «Мұнайдың және мұнай өнiмдерiнің қозғалысы жөніндегі ай сайынғы ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Мұнайдың және мұнай өнiмдерiнің қозғалысы жөніндегі ай сайынғы ақпарат» нысанын орналасқан жері бойынша мұнай өнімдерін өндіруші болып табылатын заңды тұлғалар ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейін осы Қағидалардың 6-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. 1-ші кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда мұнай берушілер тізімі көрсетіледі;
2-бағанда – өндіруші компаниялар;
3-бағанда – мұнай кен орны;
4-бағанда – бір айдағы шикі мұнайдың және (немесе) газ конденсатының көлемі (тонна);
5-бағанда – жыл басынан бастап шикі мұнайдың және (немесе) газ конденсатының қөлемі (тонна);
6-бағанда – бір айдағы өңделген шикі мұнай және (немесе) газ конденсатының көлемі (тонна);
7-бағанда жыл басынан бастап өңделген шикі мұнай және (немесе) газ конденсатының көлемі (тонна).
4. 2-ші кестедегі нысан әр тауар түрі бойынша жеке және бірінші екі бағанда көрсетіліп, мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда – бір айда өндірілген мұнай өнiмдерінің көлемі (маркаларын көрсетумен) (тонна);
2-бағанда – жыл басынан өндірілген мұнай өнiмдерінің көлемі (маркаларын көрсетумен) (тонна).
5. 3-ші кестедегі нысан әр тауар түрі бойынша жеке және бірінші екі бағана көрсетіліп, мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда – бір айда жөнелтілген мұнай өнiмдерінің көлемі (маркаларын көрсетумен) (тонна);
2-бағанда – жыл басынан жөнелтілген мұнай өнiмдерінің көлемі (маркаларын көрсетумен) (тонна).
6. 4-ші кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда шикі мұнай және (немесе) газ конденсатының қалдықтары (маркаларын көрсетумен) көрсетіледі;
2-бағанда – мұнай өнімдерінің көлемі 1 – түрі бойынша;
3-бағанда – мұнай өнімдерінің көлемі 2 – түрі бойынша;
4-бағанда – мұнай өнімдерінің көлемі 3 – түрі бойынша.
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
7-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Мұнай өнімдерін ішкі нарыққа және экспортқа жөнелту жөніндегі
ай сайынғы ақпарат
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: әр айда бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейін
(қуаты аз мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң атауы)
20 __ жылғы ___________
Облыс
мұнай өнімдері (өнiмдер маркаларын көрсетумен), тонна
1 мұнай өнімдері
2 мұнай өнімдері
3 мұнай өнімдері
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
Облыс 1
Облыс 2
Экспорт
Барлығы
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Мұнай өнімдерін ішкі нарыққа және экспортқа жөнелту жөніндегі ай сайынғы ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген
«Мұнай өнімдерін ішкі нарыққа және
экспортқа жөнелту жөніндегі
ай сайынғы ақпарат» әкімшілік
деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Мұнай өнімдерін ішкі нарыққа және экспортқа жөнелту жөніндегі
ай сайынғы ақпарат»
нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Форма «Ежемесячная информация по движению нефти и нефтепродуктов» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежемесячная информация по движению нефти и нефтепродуктов» представляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежемесячно до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. В Таблице 1 форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается список поставщиков нефти;
в графе 2 – добывающие компании;
в графе 3 – месторождение нефти;
в графе 4 – объем поступившей сырой нефти и (или) газового конденсата (тонна) за месяц (тонна);
в графе 5 – объем поступившей сырой нефти и (или) газового конденсата (тонна) с начала года (тонна);
в графе 6 – объем переработанной сырой нефти и (или) газового конденсата за месяц;
в графе 7 – объем переработанной сырой нефти и (или) газового конденсата с начала года (тонна).
4. В Таблице 2 форма заполняется по каждому виду продукта по отдельности и указываются первые две графы, следующим образом:
в графе 1 – объем выработанного нефтепродукта (с указанием марок) за месяц (тонна);
в графе 2 – объем выработанного нефтепродукта (с указанием марок) с начала года (тонна).
5. В Таблице 3 форма заполняется по каждому виду продукта по отдельности и указываются первые две графы, следующим образом:
в графе 1 – объем отгруженного нефтепродукта (с указанием марок) за месяц (тонна);
в графе 2 – объем отгруженного нефтепродукта (с указанием марок) с начала года (тонна);
6. В Таблице 4 форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается остаток сырой нефти и (или) газового конденсата;
в графе 2 – общий объем нефтепродукта по 1 виду (тонна);
в графе 3 – объем нефтепродукта по 2 виду (тонна);
в графе 4 – объем нефтепродукта по 3 виду (тонна).
Приложение 7
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Приложение 7 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежемесячная информация по отгрузке нефтепродуктов
на внутренний рынок и экспорт
Отчетный период 20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в месяц
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно – аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: – ежемесячно до 5-го числа месяца следующего за
отчетным периодом
(наименование производителя нефтепродуктов малой мощности)
за ___________ 20__ года
Область
нефтепродукты (с указанием марок продукции), тонна
Нефтепродукт 1
Нефтепродукт 2
Нефтепродукт 3
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
область 1
область 2
экспорт
Всего
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежемесячная информация по отгрузке нефтепродуктов
на внутренний рынок и экспорт» приведено в
приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежемесячная информация по
отгрузке нефтепродуктов
на внутренний рынок и экспорт»
Пояснение
по заполнению формы «Ежемесячная информация по отгрузке
нефтепродуктов на внутренний рынок и экспорт»

1. «Мұнай өнімдерін ішкі нарыққа және экспортқа жөнелту жөніндегі ай сайынғы ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Мұнай өнімдерін ішкі нарыққа және экспортқа жөнелту жөніндегі ай сайынғы ақпарат» нысанын мұнай өнімдерін өндірушілер – заңды тұлғалар ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейін осы Қағидалардың 7-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. Кесте нысаны өнімнің бір түріне мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда аймақ (облыстар), экспортқа шығарылатын және жалпы жөнелтілген мұнай өнімдерінің көлемдері көрсетіледі (тонна);
2-бағанда – мұнай өнімдерінің бір айдағы жалпы көлемі тоннада (өнімнің маркаларын көрсетумен) (тонна);
3-бағанда – мұнай өнімдерінің жыл басынан бастап жалпы көлемі тоннада (өнімнің маркаларын көрсете отырып) (тонна).
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
8-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Мұнай өнiмдерiн жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы ______ есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: күніне бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Қазақстан Республикасы мұнай өнімдерінің базаларының иелері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін
(қуаты аз мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң атауы)
20 __ жылғы ___________
1 кесте
Облыс
20__ ж есепті айға кесте бойынша саны
Көлемі бойынша үлестiру
Атауы
Жеткізуге шарт жасалғаны
Жеткізуші жағынан қол қойылғаны
Оператор жағынан қол қойылғаны
Облыс 1
Жиынтығы
Облыс 2
Жиынтығы
БАРЛЫҒЫ
кестенің жалғасы
2 кесте
Төлеуге талап етілген ақша
Тонна бойынша төленген саны
мұнай өңдеу зауыты шағымдануы тоннада
Ағымдағы күнге тиеп қойылғаны
Тонна бойынша тиелмей қалғаны
Тонна бойынша төленбеген саны
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Мұнай өнiмдерiн жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген.
«Мұнай өнiмдерiн жөнелту
жөніндегі тәуліктік ақпарат»
әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Мұнай өнiмдерiн жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат»
нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Форма «Ежемесячная информация по отгрузке нефтепродуктов на внутренний рынок и экспорт» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежемесячная информация по отгрузке нефтепродуктов на внутренний рынок и экспорт» предоставляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежемесячно до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. Форма таблицы заполняется на один вид продукта следующим образом:
в графе 1 указывается регион (область), объем экспортированного нефтепродукта и общий отгруженный объем (тонна);
в графе 2 – общий объем нефтепродукта (с указанием марок продукции) в тоннах за месяц (тонна);
в графе 3 – общий объем нефтепродукта (с указанием марок продукции) в тоннах с начала года (тонна).
Приложение 8
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Приложение 8 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежесуточная информация по отгрузке нефтепродуктов
Отчетный период _________20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в день
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Владельцы баз нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно–аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: ежедневно до 13:00 часов астанинского времени
(наименование производителя нефтепродуктов малой мощности)
за ___________ 20__ года
Таблица 1
Область
Количество по графику на отчетный месяц 20__ г
объем по распределению
Наименование
Заключен договор на поставку
подписан со стороны поставщика
подписан со стороны оператора
Область 1
итого
Область 2
итого
ВСЕГО:
Продолжение таблицы:
Таблица 2
Выставлен счет на оплату
Количество оплаченных в тоннах
Заявлено на нефтеперерабатывающих заводах в тоннах
Отгружено на текущий день
Остаток не отгруженного в тоннах
Количество неоплаченных в тоннах
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению
формы «Ежесуточная информация по
отгрузке нефтепродуктов» приведено в
приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежесуточная информация
по отгрузке нефтепродуктов»
Пояснение
по заполнению формы «Ежесуточная информация по отгрузке
нефтепродуктов»

1. «Мұнай өнiмдерiн жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Мұнай өнiмдерiн жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын мұнай өнімдерін өндірушілер – заңды тұлғалар күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 8-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. 1-ші Кестедегі нысаны өнімнің бір түріне мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда аймақ (облыстар), көрсетіледі;
2-бағанда – 20__ ж есепті айға кесте бойынша саны;
3-бағанда – үлестiру бойынша көлемі;
4-бағанда өндірушінің атауы көрсетіледі;
5-бағанда өнім беруші жағынан қол қойылған жеткізуге шарттар;
6-бағанда – оператор жағынан қол қойылған жеткізуге шарттар;
2-ші кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда – төлеуге талап етілген ақша;
2-бағанда – тонна бойынша төленген саны;
3-бағанда – мұнай өңдеу зауыты шағымдануы тоннада;
4-бағанда – ағымдағы күнге тиеп қойылғаны (тонна);
5-бағанда – тонна бойынша тиелмей қалғаны;
6-бағанда – тонна бойынша төленбеген саны.
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
9-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Өндіруші атауын көрсете отырып, ауыл шаруашылығы өнімдерін
өндірушілер үшін дизельдік отын жөнелту жөніндегі тәуліктік
ақпарат
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы ______ есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: күніне бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін
(қуаты аз мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң атауы)
20 __ жылғы ___________
1 кесте
Облыс
20__ ж есепті айға кесте бойынша саны
Көлемі бойынша үлестiру
Атауы
Жеткізуге шарт жасалғаны
Жеткізуші жағынан қол қойылғаны
Оператор жағынан қол қойылғаны
Облыс 1
Жиынтығы
Облыс 2
Жиынтығы
БАРЛЫҒЫ
кестенің жалғасы
2 кесте
Төлеуге талап етілген ақша
Тонна бойынша төленген саны
мұнай өңдеу зауыты шағымдануы тоннада
Ағымдағы күнге тиеп қойылғаны
Тонна бойынша тиелмей қалғаны
Тонна бойынша төленбеген саны
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Өндіруші атауын көрсете отырып, ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілер үшін дизельдік отын жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген.
«Өндіруші атауын көрсете отырып,
ауыл шаруашылығы өнімдерін
өндірушілер үшін дизельдік отын
жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат»
әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Өндіруші атауын көрсете отырып, ауыл шаруашылығы өнімдерін
өндірушілер үшін дизельдік отын жөнелту жөніндегі тәуліктік
ақпарат» нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Форма «Ежесуточная информация по отгрузке нефтепродуктов» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежесуточная информация по отгрузке нефтепродуктов» представляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежедневно до 13:00 часов астанинского времени, следующего за отчетным, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. Форма Таблицы 1 заполняется на один вид продукта следующим образом:
в графе 1 указывается регион (область);
в графе 2 – количество по графику на отчетный месяц ______20__ г. (тонна);
в графе 3 – объем по распределению (тонна);
в графе 4 – наименование производителя;
в графе 5 – подписанные заключенные договора на поставку со стороны поставщика;
в графе 6 – подписанные заключенные договора на поставку со стороны оператора.
В форме Таблицы 2 заполняется каждая графа, следующим образом:
в графе 1 – указывается сумма выставленного счета на оплату;
в графе 2 – количество оплаченных в тоннах (тонна);
в графе 3 – заявлено на нефтеперерабатывающих заводах в тоннах;
в графе 4 – отгружено на текущий день (тонна);
в графе 5 – остаток не отгруженного в тоннах;
в графе 6 – количество неоплаченных в тоннах.
Приложение 9
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Приложение 9 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежесуточная информация по отгрузке дизельного топлива для
производителей сельскохозяйственной продукции
с наименованием производителя
Отчетный период __________20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в день
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно – аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: ежедневно до 13:00 часов астанинского времени
(наименование производителя нефтепродуктов малой мощности)
за ___________ 20__ года
Таблица 1
Область
Количество по графику на отчетный месяц 20__ г
объем по распределению
Наименование
Заключен договор на поставку
подписан со стороны поставщика
подписан со стороны оператора
Область 1
итого
Область 2
итого
ВСЕГО:
Продолжение таблицы
Таблица 2
Выставлен счет на оплату
Количество оплаченных в тоннах
Заявлено на нефтеперерабатывающий завод в тоннах
Отгружено на текущий день
Остаток не отгруженного в тоннах
Количество неоплаченных в тоннах
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежесуточная информация по отгрузке дизельного
топлива для производителей сельскохозяйственной
продукции с наименованием производителя»
приведено в приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежесуточная информация по
отгрузке дизельного топлива для
производителей
сельскохозяйственной продукции
с наименованием производителя»
Пояснение
по заполнению формы «Ежесуточная информация по отгрузке
дизельного топлива для производителей сельскохозяйственной
продукции с наименование производителя»

1. «Өндіруші атауын көрсете отырып, ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілер үшін дизельдік отын жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Өндіруші атауын көрсете отырып, ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілер үшін дизельдік отын жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын мұнай өнімдерін өндірушілер – заңды тұлғалар күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 9-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. 1-ші Кестедегі нысаны өнімнің бір түріне мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда аймақ (облыстар), көрсетіледі;
2-бағанда – 20__ ж есепті айға кесте бойынша саны;
3-бағанда – үлестiру бойынша көлемі;
4-бағанда өндірушінің атауы көрсетіледі;
5-бағанда өнім беруші жағынан қол қойылған жеткізуге шарттар;
6-бағанда – оператор жағынан қол қойылған жеткізуге шарттар;
2-ші кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда – төлеуге талап етілген ақша;
2-бағанда – тонна бойынша төленген саны;
3-бағанда – мұнай өңдеу зауыты шағымдануы тоннада;
4-бағанда – ағымдағы күнге тиеп қойылғаны;
5-бағанда – тонна бойынша тиелмей қалғаны;
6-бағанда – тонна бойынша төленбеген саны.
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
10-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Өндіруші атауын көрсете отырып, әлеуметтiк-өндiрiстiк
объектілер және мекемелер үшiн мазутты жөнелту жөніндегі
тәуліктік ақпарат
Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы ______ есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: күніне бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін
(қуаты аз мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң атауы)
20 __ жылғы ___________
1 кесте
Облыс
20__ ж есепті айға кесте бойынша саны
Көлемі бойынша үлестiру
Атауы
Жеткізуге шарт жасалғаны
Жеткізуші жағынан қол қойылғаны
Оператор жағынан қол қойылғаны
Облыс 1
Жиынтығы
Облыс 2
Жиынтығы
БАРЛЫҒЫ
кестенің жалғасы
2 кесте
Төлеуге талап етілген ақша
Тонна бойынша төленген саны
мұнай өңдеу зауыты шағымдануы тоннада
Ағымдағы күнге тиеп қойылғаны
Тонна бойынша тиелмей қалғаны
Тонна бойынша төленбеген саны
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Өндіруші атауын көрсете отырып, ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілер үшін дизельдік отын жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген.
«Өндіруші атауын көрсете отырып,
ауыл шаруашылығы өнімдерін
өндірушілер үшін дизельдік отын
жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат»
әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Өндіруші атауын көрсете отырып, әлеуметтiк-өндiрiстiк
объектілер және мекемелер үшiн мазутты жөнелту жөніндегі күн
сайынғы ақпарат» нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Форма «Ежесуточная информация по отгрузке дизельного топлива для производителей сельскохозяйственной продукции с наименование производителя» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежесуточная информация по отгрузке дизельного топлива для производителей сельскохозяйственной продукции с наименование производителя» предоставляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежесуточно до 13:00 часов астанинского времени дня, следующего за отчетным, согласно приложению 9 к настоящим Правилам.
3. Форма таблицы заполняется на один вид продукта следующим образом:
в графе 1 указывается регион (область);
в графе 2 – количество по графику на отчетный месяц ______20__ г;
в графе 3 – объем по распределению (тонна);
в графе 4 – наименование производителя;
в графе 5 – подписанные заключенные договора на поставку со стороны поставщика;
в графе 6 – подписанные заключенные договора на поставку со стороны оператора.
В форме Таблицы 2 заполняется каждая графа, следующим образом:
в графе 1 – указывается сумма выставленного счета на оплату;
в графе 2 – количество оплаченных в тоннах;
в графе 3 – заявлено на нефтеперерабатывающий завод в тоннах;
в графе 4 – отгружено на текущий день (тонна);
в графе 5 – остаток не отгруженного в тоннах;
в графе 6 – количество неоплаченных в тоннах.
Приложение 10
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Приложение 10 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежесуточная информация по отгрузке мазута для
социально-производственных объектов и учреждений с
наименованием производителя
Отчетный период ____________20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в день
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно–аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: ежедневно до 13:00 часов астанинского времени
(наименование производителя нефтепродуктов малой мощности)
за ___________ 20__ года
Область
Количество по графику на отчетный месяц 20__ г
объем по распределению
Наименование
Заключен договор на поставку
подписан со стороны поставщика
подписан со стороны оператора
Область 1
итого
Область 2
итого
ВСЕГО:
Продолжение таблицы
Выставлен счет на оплату
Количество оплаченных в тоннах
Заявлено на нефтеперерабатывающий завод в тоннах
Отгружено на текущий день
Остаток не отгруженного в тоннах
Количество неоплаченных в тоннах
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежесуточная информация по отгрузке мазута для
социально-производственных объектов и учреждений с наименованием
производителя» приведено в приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежесуточная информация по
отгрузке мазута для социально-
производственных объектов и
учреждений с наименованием
производителя»
Пояснение
по заполнению формы «Ежесуточная информация по отгрузке мазута
для социально-производственных объектов и учреждений с
наименованием производителя»

1. «Өндіруші атауын көрсете отырып, әлеуметтiк-өндiрiстiк объектілер және мекемелер үшiн мазутты жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Өндіруші атауын көрсете отырып, әлеуметтiк-өндiрiстiк объектілер және мекемелер үшiн мазутты жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын мұнай өнімдерін өндірушілер – заңды тұлғалар күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 10-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. 1-ші Кестедегі нысаны өнімнің бір түріне мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда аймақ (облыстар), көрсетіледі;
2-бағанда – 20__ ж есепті айға кесте бойынша саны;
3-бағанда – үлестiру бойынша көлемі (тонна);
4-бағанда өндірушінің атауы көрсетіледі;
5-бағанда өнім беруші жағынан қол қойылған жеткізуге шарттар;
6-бағанда – оператор жағынан қол қойылған жеткізуге шарттар;
2-ші кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда – төлеуге талап етілген ақша;
2-бағанда – тонна бойынша төленген саны;
3-бағанда – мұнай өңдеу зауыты шағымдануы тоннада;
4-бағанда – ағымдағы күнге тиеп қойылғаны;
5-бағанда – тонна бойынша тиелмей қалғаны;
6-бағанда – тонна бойынша төленбеген саны.
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
11-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Әуежайлар үшiн авиациялық отын жөнелту
жөніндегі тәуліктік ақпарат
Ескерту. 11-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы ______ есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: күніне бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін
(қуаты аз мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң атауы)
20 __ жылғы ___________
1 кесте
Р/с №
Әуежайдың атауы
20__ жылға график
қаңтар
ақпан
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
1
1 Әуежай
2
2 Әуежай
Барлығы:
кестенің жалғасы
2 кесте
шілде
тамыз
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
жыл басынан бастап
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
жоспар
нақты
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Әуежайлар үшiн авиациялық отын жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген.
«Әуежайлар үшiн авиациялық отын
жөнелту жөніндегі тәуліктік
ақпарат» әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Әуежайлар үшiн авиациялық отын жөнелту
жөніндегі тәуліктік ақпарат»
нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Форма «Ежесуточная информация по отгрузке мазута для социально-производственных объектов и учреждений с наименованием производителя» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежесуточная информация по отгрузке мазута для социально-производственных объектов и учреждений с наименованием производителя» предоставляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежедневно до 13:00 часов астанинского времени, следующего за отчетным, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. Форма таблицы заполняется на один вид продукта следующим образом:
в графе 1 указывается регион (область);
в графе 2 – количество по графику на отчетный месяц ______20__ г. (тонна);
в графе 3 – объем по распределению (тонна);
в графе 4 – наименование производителя;
в графе 5 – подписанные заключенные договора на поставку со стороны поставщика;
в графе 6 – подписанные заключенные договора на поставку со стороны оператора.
В форме Таблицы 2 заполняется каждая графа, следующим образом:
в графе 1 – указывается сумма выставленного счета на оплату;
в графе 2 – количество оплаченных в тоннах;
в графе 3 – заявлено на нефтеперерабатывающий завод в тоннах;
в графе 4 – отгружено на текущий день (тонна);
в графе 5 – остаток не отгруженного в тоннах;
в графе 6 – количество неоплаченных в тоннах.
Приложение 11
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Приложение 11 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежесуточная информация по отгрузке авиационного топлива
для аэропортов
Отчетный период _____________ 20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в день
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно–аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: ежедневно до 13:00 часов астанинского времени
(наименование производителя нефтепродуктов малой мощности)
за ___________ 20__ года
№ п.п
Наименование аэропортов
График на 20_ год
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
с начала года
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
1
Аэропорт 1
2
Аэропорт 2
ВСЕГО:
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежесуточная информация по отгрузке авиационного
топлива для аэропортов» приведено в приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежесуточная информация по
отгрузке авиационного топлива
для аэропортов»
Пояснение
по заполнению формы «Ежесуточная информация по отгрузке
авиационного топлива для аэропортов»

1. «Әуежайлар үшiн авиациялық отын жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Әуежайлар үшiн авиациялық отын жөнелту жөніндегі тәуліктік ақпарат» нысанын мұнай өнімдерін өндірушілер – заңды тұлғалар күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 11-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. 1-ші Кестедегі нысаны өнімнің бір түріне мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда әуежайдың атауы көрсетіледі (тонна);
2-бағанда 20__ жылға график;
3-бағанда қаңтар айына жоспар/нақты (тонна);
4-бағанда ақпан айына жоспар/нақты (тонна);
5-бағанда наурыз айына жоспар/нақты (тонна);
6-бағанда сәуір айына жоспар/нақты (тонна);
7-бағанда мамыр айына жоспар/нақты (тонна);
8-бағанда маусым айына жоспар/нақты (тонна);
9-бағанда шілде айына жоспар/нақты (тонна);
10-бағанда тамыз айына жоспар/нақты (тонна);
11-бағанда қыркүйек айына жоспар/нақты (тонна);
12-бағанда қазан айына жоспар/нақты (тонна);
13-бағанда қараша айына жоспар/нақты (тонна);
14-бағанда желтоқсан айына жоспар/нақты (тонна);
15-бағанда жыл басынан бастап жоспар/нақты (тонна).
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
12-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Мұнай өнiмдерiнің көтерме бағасы жөніндегі күн сайынғы ақпарат
Ескерту. 12-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы ______ есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: күніне бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін
(қуаты аз мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң атауы)
20 __ жылғы ___________
1 мұнай өнімдері
2 мұнай өнімдері
маркалар бойынша
маркалар бойынша
маркалар бойынша
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
-
-
-
-
-
-
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Мұнай өнiмдерiнің көтерме бағасы жөніндегі күн сайынғы ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген.
«Мұнай өнiмдерiнің көтерме бағасы
жөніндегі күн сайынғы ақпарат»
әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Мұнай өнiмдерiнің көтерме бағасы жөніндегі күн сайынғы
ақпарат» нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Форма «Ежесуточная информация по отгрузке авиационного топлива для аэропортов» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежесуточная информация по отгрузке авиационного топлива для аэропортов» предоставляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежедневно до 13:00 часов астанинского времени, следующего за отчетным, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. Форма таблицы заполняется на один вид продукта следующим образом:
в графе 1 указывается наименование аэропортов;
в графе 2 – график на 20_ год;
в графе 3 – январь план/факт;
в графе 4 – февраль план/факт;
в графе 5 – март план/факт;
в графе 6 – апрель план/факт;
в графе 7 – май план/факт;
в графе 8 – июнь план/факт;
в графе 9 – июль план/факт;
в графе 10 – август план/факт;
в графе 11 – сентябрь план/факт;
в графе 12 – октябрь план/факт;
в графе 13 – ноябрь план/факт;
в графе 14 – декабрь план/факт;
в графе 15 – план/факт с начала года.
Приложение 12
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Приложение 12 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежедневная информация по оптовым ценам на нефтепродукты
Отчетный период __________20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в день
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно–аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: ежедневно до 13:00 часов астанинского времени
(наименование производителя нефтепродуктов малой мощности)
за ___________ 20__ года
нефтепродукт 1
нефтепродукт 2
...
по маркам
по маркам
по маркам
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
тг/тн
$/тн
-
-
-
-
-
-
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежедневная информация по оптовым ценам
на нефтепродукты» приведено в
приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежедневная информация по
оптовым ценам на
нефтепродукты»
Пояснение
по заполнению формы «Ежедневная информация по оптовым ценам на
нефтепродукты»

1. «Мұнай өнiмдерiнің көтерме бағасы жөніндегі күн сайынғы ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Мұнай өнiмдерiнің көтерме бағасы жөніндегі күн сайынғы ақпарат» нысанын мұнай өнімдерін өндірушілер – заңды тұлғалар күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 12-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. Кестедегі нысаны мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда мұнай өнімдері маркалар бойынша теңге/тоннаға көрсетіледі;
2-бағанда мұнай өнімдері маркалар бойынша доллар/тоннаға көрсетіледі.
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
13-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Мұнай өнімдерінің импорты жөніндегі күн сайынғы ақпарат
Ескерту. 13-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы ______ есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: күніне бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін
(қуаты аз мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң атауы)
20 __ жылғы ___________
Облыстар
Аи-80
Аи-92/93
Аи-95/96
Аи-98
Жазғы дизотын
Қысқы дизотын
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
бір айда
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
бір айда
жыл басынан бері
Ақмола
Қарағанды
ШҚО
Атырау
БҚО
ОҚО
Павлодар
Маңғыстау
Қостанай
СҚО
Жамбыл
Алматы
Қызылорда
Ақтөбе
Астана қ.
Алматы қ.
Барлығы
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Мұнай өнімдерінің импорты жөніндегі күн сайынғы ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген.
«Мұнай өнімдерінің импорты
жөніндегі күн сайынғы ақпарат»
әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Мұнай өнімдерінің импорты жөніндегі күн сайынғы ақпарат»
нысанын толтыру бойынша түсініктеме
1. «Мұнай өнімдерінің импорты жөніндегі күн сайынғы ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.

1. Форма «Ежедневная информация по оптовым ценам на нефтепродукты» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежедневная информация по оптовым ценам на нефтепродукты» предоставляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежесуточно ежедневно до 13:00 часов астанинского времени, следующего за отчетным, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. Форма таблицы заполняется на один вид продукта следующим образом:
в графе 1 указывается цена в тенге/тонну по маркам нефтепродукта;
в графе 2 – указывается цена в долларах/тонну по маркам нефтепродукта.
Приложение 13
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Приложение 13 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежедневная информация по импорту нефтепродуктов
Отчетный период ________ 20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в день
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно–аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: ежедневно до 13:00 часов астанинского времени
(наименование производителя нефтепродуктов малой мощности)
за ___________ 20__ года
Области
Аи-80
Аи-92/93
Аи-95/96
Аи-98
Дизтопливо летнее
Дизтопливо зимнее
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
за сутки
с начала месяца
Акмолинская
Карагандинская
ВКО
Атырауская
ЗКО
ЮКО
Павлодарская
Мангистауская
Костанайская
СКО
Жамбылская
Алматинская
Кызылординская
Актюбинская
г. Астана
г. Алматы
Всего
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежедневная информация по импорту
нефтепродуктов» приведено в
приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежедневная информация по
импорту нефтепродуктов»
Пояснение
по заполнению формы «Ежедневная информация по импорту
нефтепродуктов»
1. Форма «Ежедневная информация по импорту нефтепродуктов» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».

2. «Мұнай өнімдерінің импорты жөніндегі күн сайынғы ақпарат» нысанын мұнай өнімдерін өндірушілер – заңды тұлғалар күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 13-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. 1-ші Кестедегі нысаны өнімнің бір түріне мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда облыстардың атауы көрсетіледі;
2-бағанда импортталған Аи-80 бензині туралы бір тәулікте/айдың басынан бастап (тонна);
3-бағанда импортталған Аи-92/93 бензині туралы бір тәулікте/айдың басынан бастап (тонна);
4-бағанда импортталған Аи-95/96 бензині туралы бір тәулікте/айдың басынан бастап (тонна);
5-бағанда импортталған Аи-98 бензині туралы бір тәулікте/айдың басынан бастап (тонна);
6-бағанда импортталған жазғы дизель отыны туралы тәулікте/айдың басынан бастап (тонна);
7-бағанда импортталған қысқы дизель отыны туралы тәулікте/айдың басынан бастап (тонна).
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
14-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Аудандар мен қалалар бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы
жөніндегі күн сайынғы мәліметтер
Ескерту. 14-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы ______ есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: күніне бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін
(қуаты аз мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң атауы)
20 __ жылғы ___________
1 кесте
ҚР қалалары мен аудандардың атауы
ЖҚС саны
А-80
Аи-92
Аи-93
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
1
2
3
4
Орташа баға жиынтығы:
Қалдық барлығы:
кестенің жалғасы
2 кесте
Аи-95
Аи-96
Аи-98
жДТ
кДТ
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Аудандар мен қалалар бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі жөніндегі күн сайынғы мәліметтер» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген.
«Аудандар мен қалалар бөлінісіндегі
бөлшек сауда бағасы жөніндегі жөніндегі
күн сайынғы мәліметтер»
әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Аудандар мен қалалар бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы
жөніндегі жөніндегі күн сайынғы мәліметтер»
нысанын толтыру бойынша түсініктеме

2. Форма «информация по импорту нефтепродуктов» предоставляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежедневно до 13:00 часов астанинского времени, следующего за отчетным, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. Форма таблицы заполняется на один вид продукта следующим образом:
в графе 1 указывается регион (область);
в графе 2 – общий объем импортированного бензина Аи-80 за сутки/с начало месяца (тонна);
в графе 3 – общий объем импортированного бензина Аи-92/93 за сутки/с начало месяца (тонна);
в графе 4 – общий объем импортированного бензина Аи-95/96 за сутки/с начало месяца (тонна);
в графе 5 – общий объем импортированного бензина Аи-98 за сутки/с начало месяца (тонна);
в графе 6 – общий объем импортированного дизельного топливо летнего за сутки/с начало месяца (тонна);
в графе 7 – общий объем импортированного дизельного топливо зимнего за сутки/с начало месяца (тонна).
Приложение 14
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Приложение 14 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежедневные сведения по розничным ценам в разрезе районов
и городов
Отчетный период _________20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в день
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно–аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: ежедневно до 13:00 часов астанинского времени
(наименование производителя нефтепродуктов малой мощности)
за ___________ 20__ года
Таблица 1
№ п/п
Наименование районов и городов в РК
количество автозаправочных станций
Аи-80
Аи-92
Аи-93
Аи-95
розн. цена
остаток (тонн)
розн. цена
остаток (тонн)
розн. цена
остаток (тонн)
розн. цена
остаток (тонн)
1
2
3
4
5
Итого средние цены
Всего остаток
Таблица 2
№ п/п
Наименование районов и городов в РК
количество автозаправочных станций
Аи-96
Аи-98
Дизельное топливо летнее
Дизельное топливо зимнее
розн. цена
остаток (тонн)
розн. цена
остаток (тонн)
розн. цена
остаток (тонн)
розн. цена
Остаток (тонн)
1
2
3
Итого средние цены
Всего остаток
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежедневные сведения по розничным ценам
в разрезе районов и городов» приведено в
приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежедневные сведения по
розничным ценам в разрезе
районов и городов»
Пояснение
по заполнению формы «Ежедневные сведения по розничным ценам в
разрезе районов и городов»

1. «Аудандар мен қалалар бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі күн сайынғы мәліметтер» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Аудандар мен қалалар бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі күн сайынғы мәліметтер» нысанын мұнай өнімдерін өндірушілер – заңды тұлғалар күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 14-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. Кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда ҚР қалалары мен аудандардың атауы көрсетіледі;
2-бағанда ЖҚС жалпы саны көрсетіледі;
4-бағанда Аи-80 бензиніне бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі;
5-бағанда Аи-92 бензиніне бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі;
6-бағанда Аи-93 бензиніне бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі;
7-бағанда Аи-95 бензиніне бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі;
8-бағанда Аи-98 бензиніне бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі;
9-бағанда жазғы дизел отынына бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі;
10-бағанда қысқы дизель отынына бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі.
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
15-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Автожанармай құю станциялары бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі күн сайынғы мәліметтер
Ескерту. 15-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы ______ есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: күніне бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасының мұнай өнімдерін өндірушілері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін
(қуаты аз мұнай өнiмдерiн өндiрушiнiң атауы)
20 __ жылғы ___________
1 кесте
ҚР қалалары мен аудандардың атауы
ЖҚС саны
А-80
Аи-92
Аи-93
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
1
2
3
4
Орташа баға жиынтығы:
Қалдық барлығы:
кестенің жалғасы
2 кесте
Аи-95
Аи-96
Аи-98
жДТ
кДТ
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
көтерме баға
қалдық (тонна)
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Автожанармай құю станциялары бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі күн сайынғы мәліметтер» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген.
«Автожанармай құю станциялары
бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы
жөніндегі күн сайынғы мәліметтер»
әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Автожанармай құю станциялары бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы
жөніндегі күн сайынғы мәліметтер»
нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Форма «Ежедневные сведения по розничным ценам в разрезе районов и городов» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежедневные сведения по розничным ценам в разрезе районов и городов» предоставляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежесуточно ежедневно до 13:00 часов астанинского времени, следующего за отчетным, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. Форма таблицы заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается наименование районов и городов в РК;
в графе 2 – общее количество автозаправочных станций;
в графе 3 – цена на бензин АИ-80 розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 4 – цена на бензин АИ-92 розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 5 – цена на бензин АИ-93 розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 6 – цена на бензин АИ-95 розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 7 – цена на бензин АИ-96 розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 8 – цена на бензин АИ-98 розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 9 – цена на дизельное топливо летнее розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 10 – цена на дизельное топливо зимнее розничная цена/ остаток (тонн).
Приложение 15
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Приложение 15 в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежедневные сведения по розничным ценам в разрезе
автозаправочных станций
Отчетный период ___________ 20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в день
Кто предоставляет: Производители нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно–аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: ежедневно до 13:00 часов астанинского времени
(наименование производителя нефтепродуктов малой мощности)
за ___________ 20__ года
№ п/п
Наименование автозаправочных станций (реализатора)
количество автозаправочных станций
А-80
Аи-92
Аи-93
Аи-95
розн. цена
остаток (тонн)
розн.цена
остаток (тонн)
розн. цена
остаток (тонн)
розн. цена
остаток (тонн)
1
Наименование 1
2
Наименование 2
3
Наименование 3
4
...
Итого средние цены
Всего остаток
№ п/п
Наименование автозаправочных станций (реализатора)
количество автозаправочных станций
Аи-96
Аи-98
ДТл
ДТз
розн. цена
остаток (тонн)
розн. цена
остаток (тонн)
розн. цена
остаток (тонн)
розн. цена
Остаток (тонн)
1
Наименование 1
2
Наименование 2
3
Наименование 3
4
...
Итого средние цены
Всего остаток
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежедневные сведения по розничным ценам в
разрезе автозаправочных станций» приведено в
приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежедневные сведения по
розничным ценам в разрезе
автозаправочных станций»
Пояснение
по заполнению формы «Ежедневные сведения по розничным ценам в
разрезе автозаправочных станций»

1. «Автожанармай құю станциялары бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі күн сайынғы мәліметтер» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Автожанармай құю станциялары бөлінісіндегі бөлшек сауда бағасы жөніндегі күн сайынғы мәліметтер» нысанын мұнай өнімдерін өндірушілер – заңды тұлғалар күн сайын, астана уақытымен сағат 13:00 дейін осы Қағидалардың 15-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. Кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда ҚР қалалары мен аудандардың атауы көрсетіледі;
2-бағанда ЖҚС жалпы саны көрсетіледі;
4-бағанда Аи-80 бензиніне бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі;
5-бағанда Аи-92 бензиніне бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі;
6-бағанда Аи-93 бензиніне бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі;
7-бағанда Аи-95 бензиніне бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі;
8-бағанда Аи-98 бензиніне бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі;
9-бағанда жазғы дизел отынына бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі;
10-бағанда қысқы дизель отынына бөлшек сауда бағасы/қалдық (тонна) көрсетіледі;
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
16-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Экспортталған және импортталған мұнай өнімдері бойынша
ай сайынғы ақпарат
Ескерту. Қағида 16-қосымшамен толықтырылды - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: әр айда бір рет
Кім ұсынады: ҚР Кеден ісі мәселелері жөніндегі уәкілетті орган
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейін
Экспортталған мұнай өнімдері туралы ақпарат
20__ жылғы __________
1-Кесте
№ п/п
Жіберу жыл
Жіберілген айы
Жіберген мемлекет
Жіберген компания
Жіберген объект
Межелі елі
Қабылдайтын компания
Тауар
Маркасы (Аи-80, Аи-92, Аи-95 …)
Тауар бағасы
Көлемі, тонн
1
2
3
Импортталған мұнай өнімдері туралы ақпарат
20__ жылғы __________
2-Кесте
№ п/п
ҚР әкелген жылы
ҚР әкелінген айы
Межелі елі
Жіберген мемлекет
Жіберген Компания
Жіберген объект
Қабылдайтын компания
Тауар
Марка (Аи-80, Аи-92, Аи-95 …)
Тауар бағасы
Қабылданған станция (ҚР аймағы)
Көлемі, тонн
1
2
3
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Экспортталған және импортталған мұнай өнімдері бойынша ай сайынғы ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген.
«Экспортталған және импортталған
мұнай өнімдері бойынша
ай сайынғы ақпарат» әкімшілік
деректерге Қосымша арналған
Нысан
«Экспортталған және импортталған мұнай өнімдері бойынша
ай сайынғы ақпарат» нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Форма «Ежедневные сведения по розничным ценам в разрезе автозаправочных станций» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежедневные сведения по розничным ценам в разрезе автозаправочных станци» предоставляется юридическими лицами, которые являются производителями нефтепродуктов по месту своего нахождения, ежесуточно ежедневно до 13:00 часов астанинского времени, следующего за отчетным, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. Форма таблицы заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается наименование районов и городов в РК;
в графе 2 – общее количество автозаправочных станций;
в графе 3 – цена на бензин АИ-80 розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 4 – цена на бензин АИ-92 розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 5 – цена на бензин АИ-93 розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 6 – цена на бензин АИ-95 розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 7 – цена на бензин АИ-96 розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 8 – цена на бензин АИ-98 розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 9 – цена на дизельное топливо летнее розничная цена/ остаток (тонн);
в графе 10 – цена на дизельное топливо зимнее розничная цена/ остаток (тонн).
Приложение 16
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Правила дополнены приложением 16 в соответствии с приказом Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежемесячная информация по экспортированным
и импортированным нефтепродуктам
Отчетный период __________ 20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в месяц
Кто предоставляет: Уполномоченный орган по вопросам таможенного дела
Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно–аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: – ежемесячно до 5-го числа месяца следующего за
отчетным периодом
Сведения по экспортированным нефтепродуктам
за ___________ 20__ года
Таблица 1
№ п/п
Год отправления
Месяц отправления
Страна отправления
Компания отправитель
Объект отправителя
Страна назначения
Компания получатель
Товар
Марка (Аи-80, Аи-92, Аи-95 …)
Стоимость товара
Объем, тонн
1
2
3
Сведения по импортированным нефтепродуктам
за ___________ 20__ года
Таблица 2
№ п/п
Год прибытия в РК
Месяц прибытия в РК
Страна назначения
Страна отрправления
Компания отправитель
Объект отправителя
Компания получатель
Товар
Марка (Аи-80, Аи-92, Аи-95 …)
Стоимость товара
Станция назначения (регион РК)
Объем, тонн
1
2
3
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежемесячная информация по экспортированным
и импортированным нефтепродуктам» приведено в
приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежемесячная информация по
экспортированным
и импортированным
нефтепродуктам»
Пояснение
по заполнению формы «Ежемесячная информация по экспортированным
и импортированным нефтепродуктам»

1. «Экспортталған және импортталған мұнай өнімдері бойынша ай сайынғы ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Экспортталған және импортталған мұнай өнімдері бойынша ай сайынғы ақпарат» нысанын орналасқан жері бойынша мұнай өнімдерін өндіруші болып табылатын заңды тұлғалар ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейін осы Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. 1-ші кестедегі нысан мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда мұнай өнімін жіберу жылы көрсетіледі;
2-бағанда жіберілген айы;
3-бағанда жіберген мемлекет;
4-бағанда жіберген компания;
5-бағанда жіберген объект;
6-бағанда межелі елі;
7-бағанда қабылдайтын компания;
8-бағанда тауар түрі;
9-бағанда бензин маркасы;
10-бағанда тауар құны;
11-бағанда көлемі тоннада.
4. 2-ші кестедегі нысан өнімінің бір түрі үшін мынадай түрде толтырылады:
1-бағанда мұнай өнімін әкелген жылы көрсетіледі;
2-бағанда мұнай өнімін әкелген айы көрсетіледі;
3-бағанда белгіленген мемлекет;
4-бағанда жіберген мемлекет;
5-бағанда жіберген компания;
6-бағанда межелі елі;
7-бағанда қабылдайтын компания;
8-бағанда тауар түрі;
9-бағанда бензин маркасы;
10-бағанда тауар бағасы;
11-бағанда қабылданған станция (ҚР аймағы);
11-бағанда көлемі тоннада.
Мұнай өнімдерін өндіру және
өткізу мониторингінің жүзеге
асырылу қағидаларына
17-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан
Сақтауда бар және түскен мұнай өнімдері
бойынша ай сайынғы ақпарат
Ескерту. Қағида 17-қосымшамен толықтырылды - ҚР Энергетика министрінің 27.06.2016 № 276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20___ жылғы есепті кезең
БСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: әр айда бір рет
Кім ұсынады: Қазақстан Республикасы мұнай өнімдерінің базаларының иелері
Кімге ұсынады: «Мұнай-газ ақпараттық талдау орталығы» АҚ
Ұсыну мерзімі: ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейін
Түскен мұнай өнімдері туралы мәлімет
20 __ жылғы ___________
1-кесте
Түскен мұнай өнімдерінің көлемі (мұнай өнiмдерінің маркаларын көрсетумен) тонна
1 мұнай өнімдері
2 мұнай өнімдері
3 мұнай өнімдері
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
Сақтауда бар мұнай өнімдері туралы мәлімет
20 __ жылғы ___________
2-кесте
Сақтауда бар мұнай өнімдерінің көлемі (мұнай өнiмдерінің маркаларын көрсетумен) тонна
1 мұнай өнімдері
2 мұнай өнімдері
3 мұнай өнімдері
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
бір айда
жыл басынан бастап
Жауапты басшы:                                 (қолы, күні және
Т.А.Ә.                               мөрі (болған жағдайда))
Орындаушы:                                   (қолы және күні)
Т.А.Ә.
Телефон:
Ескертпе: «Сақтауда бар және түскен мұнай өнімдері бойынша ай сайынғы ақпарат» нысанын толтыру бойынша Түсініктеме осы нысанға сәйкес қосымшасында келтірілген.
«Сақтауда бар және түскен мұнай
өнімдері бойынша ай сайынғы
ақпарат» әкімшілік деректерге
Қосымша арналған
Нысан
«Сақтауда бар және түскен мұнай өнімдері бойынша
ай сайынғы ақпарат»
нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. Форма «Ежемесячная информация по экспортированным и импортированным нефтепродуктам» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежемесячная информация по экспортированным и импортированным нефтепродуктам» представляется Уполномоченным органом по вопросам таможенного дела ежемесячно до 15 числа предоставляет уполномоченному органу в области производства нефтепродуктов сведения по экспорту и импорту нефтепродуктов, следующего за отчетным, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. Форма таблицы 1 заполняется на один вид продукта следующим образом:
в графе 1 - указывается год отправления нефтепродукта;
в графе 2 – месяц отправления;
в графе 3 – страна отправления;
в графе 4 – компания отправитель;
в графе 5 – объект отправителя;
в графе 6 – страна назначения;
в графе 7 – компания получатель;
в графе 8 – вид товара;
в графе 9 – бензины по маркам;
в графе 10 – стоимость товара;
в графе 11 – объемы в тоннах.
4. В форме таблицы 2 заполняется на один вид продукта следующим образом:
в графе 1 - указывается год прибытия нефтепродукта;
в графе 2 – месяц прибытия;
в графе 3 – страна назначения;
в графе 4 – страна отправления;
в графе 5 – компания отправитель;
в графе 6 – объект отправителя;
в графе 7 – компания получатель;
в графе 8 – вид товара;
в графе 9 – бензины по маркам;
в графе 10 – стоимость товара;
в графе 11 – станция назначения (регион РК);
в графе 12 – объемы в тоннах.
Приложение 17
к Правилам осуществления
мониторинга производства и
реализации нефтепродуктов
Сноска. Правила дополнены приложением 17 в соответствии с приказом Министра энергетики РК от 27.06.2016 № 276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Ежемесячная информация по поступлению
и наличию на хранении нефтепродуктов
Отчетный период __________ 20___ г.
БИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в месяц
Кто предоставляет: Владельцы баз нефтепродуктов Республики Казахстан
Куда предоставляют: АО «Информационно–аналитический центр нефти и
газа»
Срок предоставления: – ежемесячно до 5-го числа месяца следующего за
отчетным периодом
Сведения по поступленным нефтепродуктам
за ___________ 20__ года
Таблица 1
Поступленные (с указанием марок нефтепродуктов), тонна
Нефтепродукт 1
Нефтепродукт 2
Нефтепродукт 3
...
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
Сведения по наличию на хранении нефтепродуктов
за ___________ 20__ года
Таблица 2
Объем нефтепродукта находящегося на хранении (с указанием марок нефтепродуктов), тонна
Нефтепродукт 1
Нефтепродукт 2
Нефтепродукт 3
...
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
за месяц
с начала года
Ответственный руководитель                  (подпись, дата и печать
Ф.И.О.                                   (при наличии))
Исполнитель:                               (дата, подпись)
Ф.И.О.
Телефон:
Примечание: Пояснение по заполнению формы
«Ежемесячная информация по поступлению
и наличию на хранении нефтепродуктов» приведено в
приложении к настоящей форме
Приложение к форме,
предназначенной для
административных данных
«Ежемесячная информация по
поступлению и наличия на
хранении нефтепродуктов»
Пояснение
по заполнению формы «Ежемесячная информация по поступлению
и наличию на хранении нефтепродуктов»

1. «Сақтауда бар және түскен мұнай өнімдері бойынша ай сайынғы ақпарат» нысаны «Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. «Сақтауда бар және түскен мұнай өнімдері бойынша ай сайынғы ақпарат» нысанын орналасқан жері бойынша мұнай өнімдерін өндіруші болып табылатын заңды тұлғалар ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейін осы Қағидалардың 5-қосымшасына сәйкес ұсынады.
3. 1-ші кестедегі бірінші нысаны бойынша және өнімнің әрбір түрі бойынша жеке-жеке көрсетіледі және алғашқы екі-бағандар мынадай түрде толтырылады:
1 - бағанда – бір айдағы түскен мұнай өнімдерінің жалпы көлемі (маркаларын көрсетумен) тоннада;
2 - бағанда – жыл басынан бастап түскен мұнай өнімдерінің жалпы көлемі (маркаларын көрсетумен) тоннада.
4. 2-ші кестедегі бірінші нысаны бойынша және өнімнің әрбір түрі бойынша жеке-жеке көрсетіледі және алғашқы екі-бағандар мынадай түрде толтырылады:
1 - бағанда – бір айдағы түскен мұнай өнімдерінің жалпы көлемі (маркаларын көрсетумен) тоннада;
2 - бағанда – жыл басынан бастап түскен мұнай өнімдерінің жалпы көлемі (маркаларын көрсетумен) тоннада.

1. Форма «Ежемесячная информация по поступлению и наличию на хранении нефтепродуктов» разработана в соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Форма «Ежемесячная информация по поступлению и наличию на хранении нефтепродуктов» предоставляется юридическими лицами, которые являются владельцами баз нефтепродуктов Республики Казахстан по месту своего нахождения, ежемесячно до 5-го числа месяца, следующего за отчетным, согласно приложению к настоящим Правилам.
3. В Таблице 1 форма заполняется по каждому виду продукта по отдельности и указываются первые две графы, следующим образом:
в графе 1 – поступленный объем нефтепродукта (с указанием марок) за месяц (тонна);
в графе 2 – поступленный объем нефтепродукта (с указанием марок) с начала года (тонна).
4. В Таблице 2 форма заполняется по каждому виду продукта по отдельности и указываются первые две графы, следующим образом:
в графе 1 – объем нефтепродукта находящегося на хранении (с указанием марок) за месяц (тонна);
в графе 2 – объем нефтепродукта находящегося на хранении (с указанием марок) с начала года (тонна).