Қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) қызметке түсумен және бос лауазымдарға орналасумен байланысты кейбір мәселелер туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 727 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 желтоқсанда № 12758 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 7 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 06.01.2022 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтүзбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Құқық қорғау қызметі туралы" 2011 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 7-бабының 6-тармағына және 29-бабының 6-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес Қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) кандидаттардың Ведомстволық деректер банкін қалыптастырудың және онымен жұмыс істеу қағидалары;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитетінің web-порталында қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) бос басшылық лауазымдар туралы мәліметтерді орналастыру қағидалары және оларға орналасуға кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын;

О некоторых вопросах, связанных с поступлением на службу и замещением вакантных должностей в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований)
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 727. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2015 года № 12758. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 6 января 2022 года № 7
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по финансовому мониторингу от 06.01.2022 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 7 и пунктом 6 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О правоохранительной службе" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) Правила формирования и работы с ведомственным банком данных кандидатов в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Правила размещения в web-портале Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики сведений о вакантных руководящих должностях в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) и требования, предъявляемые к кандидатам на их замещение, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 727 бұйрығына
1-қосымша
Қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) кандидаттардың Ведомстволық деректер банкін қалыптастырудың және онымен жұмыс істеу қағидалары
Ескерту. Қағидалардың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) кандидаттардың Ведомстволық деректер банкін қалыптастырудың және онымен жұмыс істеу қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Құқық қорғау қызметі туралы" 2011 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 7-бабының 6-тармағына сәйкес әзірленді және қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) кандидаттардың ведомстволық деректер банкін қалыптастыруды және жұмыс тәртібін айқындайды.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. ЭТҚ-ға кандидаттардың ведомстволық деректер банкін қалыптастыру және жұмыс істеу тәртібі
2. Деректер банкін, оның толықтығы мен дұрыстығын қамтамасыз ететін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржы мониторингі комитетіндегі (бұдан әрі - Комитет) және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және Астана бойынша Экономикалық тергеу департаменттеріндегі (бұдан әрі – аумақтық органдар) өткізеді.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Деректер банкі есептеу техника құралдарын пайдаланумен автоматтандырылған ақпараттық жүйе негізінде, сондай-ақ қағаз және электрондық тасымалдағыштарында құжаттамалық материалдарды жинақтау жолымен жұмыс істейді және олардың бәсекеге қабілеттілік көрсеткіштерін көрсетумен ақпаратын қамтиды.
4. Деректер банкі қағаз тасымалдағышында осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша олардың бәсекеге қабілеттілік көрсеткіштерін көрсетумен қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) қызметке орналасатын кандидаттару туралы мәліметтерді және осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша еңбек қызметі туралы мәліметтерді енгізу жолымен қалыптастырылады.

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 декабря 2015 года № 727
Правила формирования и работы с ведомственным банком данных кандидатов в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований)
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Настоящие Правила формирования и работы с ведомственным банком данных кандидатов в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О правоохранительной службе" и определяют порядок формирования и работы с ведомственным банком данных кандидатов в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) (далее – Банк данных).
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Порядок формирования и работы с ведомственным банком
данных кандидатов в СЭР
2. Банк данных формируется кадровыми службами в Комитете по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан (далее – Комитет) и Департаментах экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы (далее – территориальные органы), которые обеспечивают его полноту и достоверность.
Сноска. Пункт 2 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Банк данных функционирует на основе автоматизированной информационной системы с использованием средств вычислительной техники, а также путем накопления документальных материалов на бумажных и электронных носителях и содержит информацию с отражением их показателя конкурентоспособности.
4. Банк данных на бумажном носителе формируется путем внесения сведений о кандидатах на службу в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) с отражением их показателя конкурентоспособности по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам и сведений о трудовой деятельности по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Экономикалық тергеу қызметіндегі кандидаттар туралы ақпарат "е-Қаржымин" интеграцияланған автоматтандырылған ақпараттық жүйесінің "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кадрлық әлеуетін басқару, кадр құрамы бойынша есептерді қалыптастыру және ұсыну" кіші жүйесінде жинақталады, олар кандидатқа арналған есепті деректерде көрсетіледі және кандидаттың мынадай деректерін көрсетеді:
1) кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде);
2) туған күні, айы, жылы;
3) ұлты;
4) бар біліктілік сыныбы/атағы (ол болған кезде);
5) білімі, ғылыми дәрежесі;
6) мемлекеттік органдардағы өтілі (өтілі болған кезде);
7) еңбек сіңірген жылдары (басқа құқық қорғау органдарында еңбек сіңірген жылдары болған кезде);
8) шет тілдерін білуі;
9) экономикалық тергеу қызметіне кандидат тағайындалуға үміттеніп тұрған лауазымның санаты мен атауы;
10) қызметкердің іріктеуге немесе кадр резервіне қойылу кезеңдері.
6. Деректер банкінен кандидат туралы мәліметтердің жоюын кадр қызметі тағайындалған сәтінен бастап не қаржы мониторингі органының конкурсынан өткен сәтінен бастап бір жылдың өтуі бойынша жүзеге асырады.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қаржы мониторингі
органдарының жедел-тергеу
бөлімшелерінде (экономикалық
тергеу қызметі) кандидаттардың
Ведомстволық деректер банкін
қалыптастырудың және онымен
жұмыс істеу қағидаларына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның оң жақ бұрышы жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
Олардың бәсекеге қабілеттілік көрсеткіштерін көрсете отырып қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріне (экономикалық тергеу қызметі) қызметке кандидаттар туралы мәліметтер
Ескерту. Нысан тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған кезде) (оның ішінде бұрынғы), туған күні, айы, жылы және жері
2. Жеке басын және азаматтығын куәландыратын құжаттың деректері
3. Тұрғылықты және тіркеу орны бойынша мекенжай
4. Телефондардың (мобильді және үй), соның ішінде оның атына тіркелмегендердің нөмірлері

Сноска. Пункт 4 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Информация о кандидатах на службу экономических расследований накапливается в интегрированной автоматизированной информационной системе "е-Минфин" подсистеме "Управления кадровым потенциалом, формирование и предоставление отчетов по кадровому составу Министерства финансов Республики Казахстан", которые отражаются в отчетных данных на кандидата и включает следующие данные кандидата:
1) фамилия, имя, отчество (при его наличии);
2) дата рождения;
3) национальность;
4) имеющий квалификационный класс/звание (при его наличии);
5) образование, научная степень;
6) стаж в государственных органах (при наличии стажа);
7) выслуга лет (при наличии выслуги лет в других правоохранительных органах);
8) знание иностранных языков;
9) категория и наименование должности, на назначение которой претендует кандидат на службу экономических расследований;
10) периоды зачисления сотрудника в отбор или кадровый резерв.
6. Исключение из Банка данных сведения о кандидате осуществляется кадровой службой с момента назначения либо по истечении года с момента прохождения конкурса органа по финансовому мониторингу.
Сноска. Пункт 6 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Правилам формирования
и работы с ведомственным
банком данных кандидатов в
оперативно-следственные
подразделения органов
по финансовому мониторингу
(служба экономических расследований)
Сноска. Правый верхний угол приложения 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Сведения о кандидатах на службу в оперативно-следственные подразделения органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) с отражением их показателя конкурентоспособности
Сноска. Заголовок формы в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии), дата и место рождения
2. Данные документа, удостоверяющего личность и гражданство
3. Адрес по месту жительства и регистрации
4. Номера телефонов (мобильного и домашнего), в том числе и не зарегистрированные на его имя

5. Әскери мiндеттiлер есебiне алынған және әскери қызметке шақырылуға жататын адамдар (сериясы, нөмірі, берілген күні, әскери билетті, тіркеу куәлігін берген органның атауы)
4. Отбасы құрамы туралы
7. Қызметке жарамдылығын айқындау үшін әскери-дәрігерлік комиссияларда медициналық немесе психофизиологиялық куәландырудан, оның ішінде полиграфологиялық зерттеуден (оны өткен жағдайда) өткендігі туралы мәлімет
8. Кандидаттардың және олардың жақын туыстарының соттылығы туралы мәлімет
9. Аттестаттаудың (оны өткен жағдайда) нәтижелері
10. Білімі, біліктілігі туралы және арнаулы білімдердің және арнайы даярлықтың бар болуы туралы мәлімет (сериясы, нөмірі, дипломның берілген күні, білім беру мекеменің атауы мен орналасқан жері)
11. Біліктілікті арттыруы және қайта даярлығы (оны өткен жағдайда) туралы мәлімет (сериясы, нөмірі, біліктілікті арттыруы және қайта даярлығы туралы құжатты немесе сертификатты берген күні, білім беру мекеменің атауы мен орналасқан жері)
12. Қызметкерлердің мемлекеттік және ведомстволық наградалары, құрмет және арнаулы атақтары, көтермелеулері (оның ішінде награданың, атақтың немесе көтермелеудің атауы немесе аты, марапаттау туралы нормативтік актінің күні және түрі немесе көтермелеу күні), ғылыми дәрежесі немесе атағы туралы мәлімет
Қаржы мониторингі
органдарының жедел-тергеу
бөлімшелерінде (экономикалық
тергеу қызметі) кандидаттардың
Ведомстволық деректер банкін
қалыптастырудың және онымен
жұмыс істеу қағидаларына
2-қосымша
Ескерту. 2-қосымшаның оң жақ бұрышы жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
Еңбек қызметі туралы мәлімет
Күні
Лауазымы, жұмыс орны,
ұйымның орналасқан жері
келу
кету
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 727 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитетінің web-порталында қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) бос басшылық лауазымдар туралы мәліметтерді орналастыру қағидалары және оларға орналасуға кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтері
Ескерту. Мәліметтердің тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитетінің web-порталында қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) бос басшылық лауазымдар туралы мәліметтерді орналастыру қағидалары және оларға орналасуға кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтері (бұдан әрі – Қағидалар) "Құқық қорғау қызметі туралы" 2011 жылғы 6 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 29-бабының 6-тармағына сәйкес әзірленді және қаржы мониторингі органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) бос басшы лауазымдары және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитетінің web- порталында орналастыру тәртібін айқындайды.

5. Воинский учет военнообязанных лиц и лиц, подлежащих призыву на военную службу (серия, номер, дата выдачи, наименование органа, выдавшего военный билет или приписное удостоверение)
6. Сведения о составе семьи
7. Сведения о прохождении медицинского или психофизиологического свидетельствования, в том числе полиграфологического исследования, в военно-врачебных комиссиях для определения пригодности к службе (в случае ее прохождения)
8. Сведения о судимости кандидатов и его близких родственников
9. Результаты аттестации (в случае ее прохождения)
10. Сведения об образовании, квалификации и о наличии специальных знаний или специальной подготовки (серия, номер, дата выдачи диплома, наименование и местоположение образовательного учреждения)
11. Сведения о повышении квалификации и переподготовке (серия, номер, дата выдачи документа или сертификата о повышении квалификации или о переподготовке, наименование и местоположение образовательного учреждения), в случае прохождения
12. Сведения о государственных и ведомственных наградах, почетных и специальных званиях, поощрениях (в том числе наименование или название награды, звания или поощрения, дата и вид нормативного акта о награждении или дата поощрения), ученой степени или звания сотрудников
Приложение 2
к Правилам формирования
и работы с ведомственным
банком данных кандидатов в
оперативно-следственные
подразделения органов
по финансовому мониторингу
(служба экономических расследований)
Сноска. Правый верхний угол приложения 2 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Сведения о трудовой деятельности
Дата
Должность, место работы, местонахождение организации
приема
увольнения
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 29 декабря 2015 года № 727
Правила размещения на web-портале Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики сведений о вакантных руководящих должностях в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) и требования, предъявляемые к кандидатам на их замещение
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Настоящие Правила в web-портале Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики сведений (далее – сведения) о вакантных руководящих должностях в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) и требования, предъявляемые к кандидатам на их замещение (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О правоохранительной службе" и определяет порядок размещения в web-портале Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики сведений о вакантных руководящих должностях в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований) и требования, предъявляемые к кандидатам на их замещение.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі терминдер қолданылады:
1) әкімші – web-порталдың барлық элементтеріне шектелмеген қол жетімділігі бар Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитетінің (бұдан әрі – Комитет) қызметшісі;
2) модератор – web-порталда ақпараттық материалдарды орналастыру құқығымен қол жетімділігі бар Комитеттің құрылымдық бөлімшенің және облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бойынша Экономикалық тергеу департаменттеріндегі (бұдан әрі – аумақтық органдар) қызметшісі;
3) web-портал – Комитеттің ресми интернет – ресурсы, домендік атауы (мекенжайы) www.kfm.gov.kz.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қаржы мониторингі органдарының жедел – тергеу бөлімшелерінде (экономикалық тергеу қызметі) бос басшылық лауазымдар туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитетінің web–порталында орналастыру тәртібі
Ескерту. 2-бөлімнің тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 19.02.2019 № 121 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Мәліметтердің орналастыруын ақпараттық материалдарды web-порталда орналастыру үшін жауапты модераторлар жүргізеді.
4. Комитеттің web-порталында бос басшы лауазымдар және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтерді орналастыру үшін жауапты модераторды Комитеттің төрағасы, аумақтық органдардың басшысы айқындайды.
5. Комитеттің және аумақтық органдардың кадр қызметі бос басшы лауазымдар және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтерді дайындайды.
6. Бос басшы лауазымдар және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтерді кадр қызметінің қызметшісі Комитеттің web-порталында оларды орналастыру үшін жауапты модераторға жолдайды.
7. Web-порталға ақпаратты орналастыру үшін жауапты модератор ауысқан жағдайда Комитеттің құрылымдық бөлімшелері және аумақтық органдары модератордың құқықтарына қол жетімділікті беру үшін 5 жұмыс күні ішінде әкімшіге ақпараттандырады.
8. Мәліметтерді орналастыру web-порталы бар басқару жүйесінде жүргізіледі.
9. Бос басшы лауазымдар және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтер "Біз туралы" деген 1-бөлімнің "Кадрлық қамтамасыз ету" деген бөлімшесінде орналастырылады.

Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. В настоящих Правилах следующие основные термины:
1) администратор – работник Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан (далее – Комитет), имеющий неограниченный доступ ко всем элементам web-портал;
2) модератор – работник структурного подразделения Комитета и Департаментов экономических расследований по областям, городам республиканского значения и столицы (далее – территориальные органы), имеющие доступ с правами на размещение информационных материалов на web-портале;
3) web-портал – официальный интернет-ресурс Комитета, доменное имя (адрес) www.kfm.gov.kz.
Сноска. Пункт 2 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Порядок размещения на web-портале Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики сведений о вакантных руководящих должностях в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований)
Сноска. Заголовок раздела 2 в редакции приказа Министра финансов РК от 19.02.2019 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Размещение сведений проводят модераторы, ответственные за размещение информационных материалов на web-портале.
4. Ответственный модератор за размещение сведений о вакантных руководящих должностях и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение на web-портале Комитета, определяется Председателем Комитета, руководителем территориальных органов.
5. Кадровые службы Комитета и территориальных органов подготавливают сведения о вакантных руководящих должностях и требования, предъявляемые к кандидатам на их замещение.
6. Сведения о вакантных руководящих должностях и требования, предъявляемые к кандидатам на их замещение, направляются работником кадровой службы ответственному модератору для их размещения на web-портале Комитета.
7. При смене ответственного модератора за размещение информации на web-портале структурные подразделения Комитета и территориальные органы в течение 5 рабочих дней информируют администратора для предоставления доступа прав модератора.
8. Размещение сведений производится в системе управления содержимым web-портала.
9. Сведения о вакантных руководящих должностях и требования, предъявляемые к кандидатам на их замещение, размещаются в подразделе "Кадровое обеспечение" раздела 1 "О нас".

10. Бос басшы лауазымдар және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтер бос басшы лауазымдар пайда болған кезде жаңартылады.
11. Бос басшы лауазымдар және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтерді орналастыру кезінде web-порталда бар барлық тілдік нұсқалардағы түпнұсқалылығы сақталады.
12. Комитеттің және аумақтық органдарының кадр қызметтерінің басшылары бос басшы лауазымдар және оларға орналасу үшін кандидаттарға қойылатын талаптар туралы мәліметтердің дұрыстығын, нақтылығын, өзектілігін, ұсынудың уақтылығын және жаңартылуын қамтамасыз етеді.

10. Сведения о вакантных руководящих должностях и требованиях, предъявляемых к кандидатам на их замещение, обновляются при образовании вакантных руководящих должностей.
11. При размещении сведений о вакантных руководящих должностях и требований, предъявляемых к кандидатам на их замещение, соблюдается аутентичность всех языковых версий имеющих на web-портале.
12. Руководители кадровых служб Комитета и территориальных органов обеспечивают достоверность, точность, актуальность, своевременность предоставления и обновления сведений о вакантных руководящих должностях и требованиях, предъявляемых к кандидатам на их замещение.