Кедендік бақылаудағы тауарлар және халықаралық тасымал көлік құралдарына қатысты кедендік бақылауды жүзеге асыратын шегіндегі мемлекеттік кірістер органдарының қызмет ету аймақтарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 638 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 желтоқсанда № 12781 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 167 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 12.02.2018 № 167 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 30 маусымдағы Кодексінің 4-бабы 1-тармағының 16) тармақшасына сәйкес кедендік әкімшілендірудің тиімділігін арттыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Кедендік бақылаудағы тауарлар және халықаралық тасымал көлік құралдарына қатысты кедендік бақылауды жүзеге асыратын шегіндегі мемлекеттік кірістер органдарының қызмет ету аймақтары осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялануға жолдауды;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 638 бұйрығына қосымша
Кедендік бақылаудағы тауарлар және халықаралық тасымал көлік
құралдарына қатысты кедендік бақылауды жүзеге асыратын
шегіндегі мемлекеттік кірістер органдарының қызмет ету
аймақтарын бекіту туралы
р/с
Мемлекеттік кірістер органдарының аумақтық атауы
Қызмет аймағы
1.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Ақмола облысының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
2.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Ақтөбе облысының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
3.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Алматы облысының Іле, Қарасай, Талғар және Алакөл аудандарының әкімшілік-аумақтық шекарасын қоспағанда, Алматы облысының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
4.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Атырау облысының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
5.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Шығыс Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
6.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Жамбыл облысының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
7.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Батыс Қазақстан облысы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Батыс Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
8.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қарағанды облысының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
9.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
10.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Қызылорда облысының, сондай-ақ "Байқоңыр" қаланың әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
11.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Солтүстік Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
12.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Маңғыстау облысының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
13.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Павлодар облысының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
14.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Оңтүстік Қазақстан облысының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
15.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Астана қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
16.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті
Алматы қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасының және Алматы облысының Іле, Қарасай және Талғар аудандарының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде
17.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің "Достық" кедені
Алматы облысы Алакөл ауданының әкімшілік-аумақтық шекарасының шегінде

Об утверждении зон деятельности органов государственных доходов, в пределах которых осуществляется таможенный контроль в отношении товаров и транспортных средств международной перевозки, находящихся под таможенным контролем
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 638. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2015 года № 12781. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 167 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 12.02.2018 № 167 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 16) пункта 1 статьи 4 Кодекса Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О таможенном деле в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить зоны деятельности органов государственных доходов, в пределах которых осуществляется таможенный контроль в отношении товаров и транспортных средств международной перевозки, находящихся под таможенным контролем, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 9 декабря 2015 года № 638
Зоны деятельности органов государственных доходов, в
пределах которых осуществляется таможенный контроль в
отношении товаров и транспортных средств международной
перевозки, находящихся под таможенным контролем
№ п/п
Наименование органов государственных доходов
Зона деятельности
1.
Департамент государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Акмолинской области
2.
Департамент государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Актюбинской области
3.
Департамент государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Алматинской области за исключением административно-территориальных границ Илийского, Карасайского, Талгарского и Алакольского районов Алматинской области
4.
Департамент государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Атырауской области
5.
Департамент государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Восточно-Казахстанской области
6.
Департамент государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Жамбылской области
7.
Департамент государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Западно-Казахстанской области
8.
Департамент государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Карагандинской области
9.
Департамент государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Костанайской области
10.
Департамент государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Кызылординской области, а также города "Байконур"
11.
Департамент государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Северо-Казахстанской области
12.
Департамент государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Мангистауской области
13.
Департамент государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Павлодарской области
14.
Департамент государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Южно-Казахстанской области
15.
Департамент государственных доходов по городу Астане Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы города Астана
16.
Департамент государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы города Алматы и административно-территориальных границ Илийского, Карасайского и Талгарского районов Алматинской области
17.
Таможня "Достык" Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
В пределах административно-территориальной границы Алакольского района Алматинской области