"Астана қаласының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 3 маусымдағы № 27-492қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 105-1808 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 105-249 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 2 сәуірде № 894 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 105-8 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 08.01.2018 № 105-8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет
ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 3 маусымдағы № 27-492қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 105-1808 қаулысына (бұдан әрі – қаулы) (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 7 қарашада № 851 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 қарашадағы № 127 (3184) "Астана ақшамы" және 2014 жылғы 8 қарашадағы № 126 (3202) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қаулының орыс тіліндегі мәтінінде:
2-тармақтағы "учереждения" деген сөз "учреждения" деген сөзбен ауыстырылсын;
қазақ тіліндегі мәтіні өзгертілмейді.
2. "Астана қаласының Мәдениет басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялауды жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім
Ә. Жақсыбеков

О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 3 ноября 2014 года № 105-1808 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 3 июня 2010 года № 27-492п "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 20 февраля 2015 года № 105-249. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 2 апреля 2015 года № 894. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 8 января 2018 года № 105-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 08.01.2018 № 105-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 3 ноября 2014 года № 105-1808 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 3 июня 2010 года № 27-492п "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения города Астаны" (далее - постановление) (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 ноября 2014 года № 851, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 8 ноября 2014 года № 127 (3184) и "Вечерняя Астана" от 8 ноября 2014 года № 126 (3202), следующее изменение:
в тексте постановления на русском языке:
в пункте 2 слово "учереждения" заменить словом "учреждения";
текст на казахском языке не изменяется.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление культуры города Астаны" произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
А. Джаксыбеков