Ақкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № А-12/487 "Ақкөл ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 тамыздағы № А-8/259 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 тамызда № 4959 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении изменений в постановление акимата Аккольского района от 2 декабря 2014 года № А-12/487 "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Аккольскому району на 2015 год"
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 5 августа 2015 года № А-8/259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 августа 2015 года № 4959
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданы әкімдігінің «Ақкөл ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы» 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № А-12/487 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4515 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтарда «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» аудандық газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшалары осы қаулының 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аккольского района «Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Аккольскому району на 2015 год» от 2 декабря 2014 года № А-12/487 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4515, опубликованное 9 января 2015 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
приложения к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему постановлению.

1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
2
«Урюпин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
3. Ауылдық клубтарға жылу беруді ұйымдастыру
990 шаршы метр
3
«Азат ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
9500 шаршы метр
4
«Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
46000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
5
«Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
6
«Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
7
«Наумов ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
28000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
9500 шаршы метр
8
«Новорыбин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
28000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
9500 шаршы метр
3. Ауылдық клубтарға жылу беруді ұйымдастыру
331 шаршы метр
9
«Ақкөл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
345600 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
57600 шаршы метр
3. Әлеуметтік көмекті алуға үміткер отбасылардың тұрмыстық хал жағдайын тексеретін учаскелік комиссияға және әлеуметтік карталарды жүргізуге көмек көрсету
800 құжат
4. Азаматтарды әскерге шақырту бойынша шақыру қағаздарды рәсімдеумен жеткізуде көмек көрсету
1300 шақыру қағазы
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушыларға төленетін төлем мөлшелері
Қаржыландыру көздері
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
34600
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
34600
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет

1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
2
Государственное учреждение «Аппарат акима «Урюпинского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
3. Организация отопления в сельских клубах
990 квадратных метров
3
Государственное учреждение «Аппарат акима села Азат»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
9500 квадратных метров
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалгызкарагайского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
46000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Наумовского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
28000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
9500 квадратных метров
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Новорыбинского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
28000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
9500 квадратных метров
3. Организация отопления в сельских клубах
331 квадратных метров
9
Государственное учреждение «Аппарат акима города Акколь»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
345600 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
57600 квадратных метров
3. Оказание помощи участковым комиссиям в обследовании семей, претендующих на социальную помощь и работа с социальными картами
800 документов
4. Оказание помощи в оформлении и доставки повесток по призыву граждан
1300 повесток
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источник финансирования
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
34600
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
34600
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет