Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-34/2-14 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 тамыздағы № 5С-40/4-15 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 қыркүйекте № 4966 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-34/2-14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4559 болып тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2015 жылғы 10 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2015 жылғы 10 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 16-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы                                   Д.Иманбалинова
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ
Ерейментау ауданының әкімі                 Е.Нұғыманов
«26» тамыз 2015 жыл
Ерейментау аудандық мәслихатының
2015 жылғы 26 тамыздағы

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 5С-34/2-14 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26 августа 2015 года № 5С-40/4-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 сентября 2015 года № 4966
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2015-2017 годы» от 25 декабря 2014 года № 5С-34/2-14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4559, опубликовано 10 января 2015 года в районной газете «Ереймен», 10 января 2015 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения:
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  Д.Иманбалинова
Секретарь Ерейментауского
районного  маслихата                       К.Махметов
СОГЛАСОВАНО
Аким Ерейментауского района                Е.Нугманов
«26» августа 2015 года
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 26 августа 2015

795,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
795,0
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
795,0
04
Білім беру
1 908 468,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 078,6
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 078,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 745 447,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 031,9
003
Жалпы білім беру
1 340 501,2
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 024,8
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
23 521,5
006
Балаларға қосымша білім беру
47 052,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
149 718,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21 607,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
597,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8 761,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
78 592,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
61 041,1
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
33 803,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
33 803,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
127 139,7
049
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
127 139,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
124 907,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117 590,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

795,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
795,0
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
795,0
04
Образование
1 908 468,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 078,6
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 078,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 745 447,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 031,9
003
Общеобразовательное обучение
1 340 501,2
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 024,8
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23 521,5
006
Дополнительное образование для детей
47 052,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
149 718,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21 607,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
597,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8 761,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
78 592,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
61 041,1
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
33 803,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
33 803,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
127 139,7
049
Строительство и реконструкция объектов образования
127 139,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
124 907,5
451
Отдел занятости и социальных программ (города областного значения)
117 590,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения