Еңбекшілдер ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, қоғамдық жұмыстар ұйымдарының, түрлері, көлемі және нақты шартарының тізбесін, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері мен оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № а-10/219 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қарашада № 5107 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № а-4/73 қаулысымен

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Енбекшильдерскому району на 2016 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 12 ноября 2015 года № а-10/219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2015 года № 5107. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 22 апреля 2016 года № а-4/73

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 22.04.2016 № а-4/73 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 22.04.2016 № а-4/73 (вводится в действие со дня подписания)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложения на общественные работы по Енбекшильдерскому району на 2016 год, согласно приложению.

2. Еңбекшілдер ауданы бойынша 2016 жылға арналған, қоғамдық жұмыстар ұйымдарының, түрлері, көлемі және нақты шартарының тізбесін, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері мен оларды қаржыландыру көздерінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Т.Ахметоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қантарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі А.Қиықов
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2015 жылғы " 12 " қарашадағы
№ а-10/219 қаулысына
қосымша
Еңбекшілдер ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
ұйымның атауы
сұраныс
ұсыныс
1
"Степняк қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
35
35
2
"Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
3
"Аңғалбатыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
4
"Баймырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
5
"Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
6
"Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
7
"Донской ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
8
"Еңбекшілдер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
9
"Заурал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
10
"Макин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі"
13
13
11
"Үлгі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
10
12
"Заозерный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
13
"Кеңашы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
14
"Краснофлот ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
15
"Мамай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2015 жылғы " 12 " қарашадағы
№ а-10/219 қаулысымен
Бекітілді
Еңбекшілдер ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, қоғамдық жұмыстар ұйымдарының, түрлері, көлемі және нақты шартарының тізбесін, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері мен оларды қаржыландыру көздерінің
ТІЗБЕСІ
ұйымдардың атауы
коғамдық жұмыстардың түрлері
коғамдық жұмыстардың көлемі
коғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
қатысушылардың еңбекақысының мөлшері
қаржыландыру көздері
1
"Степняк қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
180000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
20000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
2
"Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
3
"Аңғалбатыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
3000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
4
"Баймырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
5
"Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
6
"Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
7
"Донской ауылдық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
24000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
8
"Еңбекшілдер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
6000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
9
"Заурал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
24000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
10
"Макин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
30000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
4500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
11
"Үлгі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
36000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
3000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
12
"Заозерный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
13
"Кеңащы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
14
"Краснофлот ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
15
"Мамай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту бойынша көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
1500 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы мөлшері
Аудан бюджеті

2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Енбекшильдерскому району на 2016 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметову О.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района А.Кииков
Приложение
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
от " 12 " ноября 2015
года № а-10/219
Спрос и предложения на общественные работы по Енбекшильдерскому району на 2016 год
п/№
наименование организаций
спрос
предложения
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Степняк"
35
35
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуского сельского округа"
3
3
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Ангалбатырского сельского округа"
6
6
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Баймырзинского сельского округа"
8
8
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирсуатского сельского округа"
4
4
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Валихановского сельского округа"
4
4
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Донского сельского округа"
5
5
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшильдерского сельского округа"
2
2
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Заураловского сельского округа"
6
6
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Макинского сельского округа"
13
13
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Ульгинского сельского округа"
10
10
12
Государственное учреждение "Аппарат акима села Заозерное"
4
4
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кенащи"
3
3
14
Государственное учреждение "Аппарат акима села Краснофлотское"
4
4
15
Государственное учреждение "Аппарат акима села Мамай"
3
3
Утвержден
постановлением акимата
Енбекшильдерского района
от " 12 " ноября 2015
года № а-10/219
ПЕРЕЧЕНЬ организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Енбекшильдерскому району на 2016 год
п/№
наименование организации
виды общественных работ
объемы общественных работ
конкретные условия общественных работ
размеры оплаты труда участников
источники финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Степняк"
Оказание помощи по благоустройству
180000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
20000 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуского сельского округа"
Оказание помощи по благоустройству
12000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Ангалбатырскогосельского округа"
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
3000 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Баймырзинского сельского округа"
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирсуатского сельского округа"
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Валихановского сельского округа"
Оказание помощи по благоустройству
12000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Донского сельского округа"
Оказание помощи по благоустройству
24000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшильдерского сельского округа
Оказание помощи по благоустройству
6000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Заураловского сельского округа"
Оказание помощи по благоустройству
24000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Макинского сельского округа"
Оказание помощи по благоустройству
30000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
4500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Ульгинского сельского округа"
Оказание помощи по благоустройству
36000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
3000 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
12
Государственное учреждение "Аппарат акима села Заозерное"
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кенащи"
Оказание помощи по благоустройству
12000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
14
Государственное учреждение "Аппарат акима села Краснофлотское"
Оказание помощи по благоустройству
18000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
15
Государственное учреждение "Аппарат акима села Мамай"
Оказание помощи по благоустройству
12000 квадратных метров
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района
Оказание помощи в обработке документов
1500 документов
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Бюджет района