Есіл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 36/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 37/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 ақпанда № 4633 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 36/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4578 тіркелген, 2015 жылғы 19 қаңтарда «Жаңа Есіл» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2894954 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 750344 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7357 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 68301 мың теңге;
трансферттер түсімдері 2068952 мың теңге;
2) шығындар 2901508,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 7052 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер 8919 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1867 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-13606,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 13606,7 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 36/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 20 января 2015 года № 37/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 февраля 2015 года № 4633
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 25 декабря 2014 года № 36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4578, опубликовано 19 января 2015 года в районной газете «Жаңа Есіл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 2894954 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 750344 тысячи тенге;
неналоговые поступления 7357 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 68301 тысяча тенге;
поступления трансфертов 2068952 тысячи тенге;
2) затраты 2901508,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 7052 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 8919 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1867 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-13606,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13606,7 тысяч тенге.»;
приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Т.Жүсіпова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов
Есіл аудандық мәслихатының
2015 жылғы 20 қаңтардағы № 37/2
шешіміне 1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Т.Жусупова
Секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     К.Рахметов
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 20 января 2015 года № 37/2
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата

2901508,7
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
285321,1
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
14248
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14248
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
62429
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
62429
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
168606
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
168606
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11702,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11702,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28336
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25821
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
395
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2120
02
Қорғаныс
2860
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2860
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1860
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
1000
04
Бiлiм беру
1973430
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
104018
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
56262
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
47756
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1869412
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12355
003
Жалпы білім беру
1518633
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16000
006
Балаларға қосымша білім беру
54185
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19687
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

2901508,7
01
Государственные услуги общего характера
285321,1
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
14248
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
14248
122
Аппарат акима района (города областного значения)
62429
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района
(города областного значения)
62429
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
168606
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
168606
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11702,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11702,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28336
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25821
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
395
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2120
02
Оборона
2860
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2860
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1860
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1000
04
Образование
1973430
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
104018
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
56262
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
47756
464
Отдел образования района (города областного значения)
1869412
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12355
003
Общеобразовательное обучение
1518633
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16000
006
Дополнительное образование для детей
54185
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19687
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей