Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № 72 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 4658 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № А-3/164 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 15.04.2016 № А-3/164 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кәсіпорындарда, ұйымдарда және мекемелерде жалпы жұмыс орны санының бір пайызы көлемінде интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Қ. Ғабдуллинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімі А.Мұратұлы

Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Зерендинского райна Акмолинской области от 4 февраля 2015 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 февраля 2015 года № 4658. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 15 апреля 2016 года № А-3/164
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 15.04.2016 № А-3/164 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест на предприятиях, в организациях и учреждениях.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Габдуллину Р.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Муратулы