"Есет батыр Көкіұлы ауылының көшелеріне атау беру туралы" 2012 жылғы 30 наурыздағы № 11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Бесқоспа ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 03 қыркүйектегі № 26 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қыркүйекте № 4526 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121–V "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Бесқоспа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесқоспа селолық округі әкімінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 11 "Есет батыр Көкіұлы ауылының көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-142 болып тіркелген, 2011 жылғы 06 мамырда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін :
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде және мәтінінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқоспа ауылдық округінің әкімі Т. Габбасов

О внесении изменений в решение от 30 марта 2012 года № 11 "О наименовании улиц села Есет батыр Кокиулы"
Решениие акима Бескоспинского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 03 сентября 2015 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 сентября 2015 года № 4526
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений,аким Бескоспинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бескоспинского сельского округа от 30 марта 2012 года № 11 "О наименовании улиц села Есет батыр Кокиулы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-142, опубликованное 06 мая 2012 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда") следущие изменения:
в рекизитах и тексте указанного решения на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Бескоспинского сельского округа Т. Габбасов