"Көптоғай ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 9 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 тамызда № 4470 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Көптоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 8 "Көптоғай ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-94 санымен тіркелген, 2011 жылғы 27 қазанда аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі атауы мен бүкіл мәтіні бойынша "аульного", "аула" сөздері тиісінше "сельского", "села" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көптоғай ауылдық округінің әкімі Г. Амирова

О внесении изменений в решение от 12 сентября 2011 года № 8 "О присвоении наименованиий улицам населенных пунктов Коптогайского аульного округа"
Решение акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 30 июля 2015 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 августа 2015 года № 4470
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Коптогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Коптогайского сельского округа от 12 сентября 2011 года №8 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Коптогайского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3-11-94, опубликованное 27 октября 2011 года в районной газете "Ойыл") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту указанного решения на русском языке слова "аульного", "аула" заменить соответственно словами "сельского", "села".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коптогайского сельског округа Г. Амирова