Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 03 ақпандағы № 43 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 4212 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 226 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 13.07.2015 № 226 қаулысымен (қабылданған күннен бастап қолдынысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабына, 7-бабының 5-4) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, Хромтау аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Хромтау ауданында арнайы нысаналы топтарына жататын азаматтар үшін, уақытша жұмыс орындарын құру арқылы әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылсын.
2. Хромтау ауданының еңбек нарығындағы қажеттілігіне сәйкес, меншік түріне қарамастан әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об организации и финансировании социальных рабочих мест
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 03 февраля 2015 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 февраля 2015 года № 4212. Утратил силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 13 июля 2015 года № 226
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 13.07.2015 № 226 (вступает в силу со дня принятия).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 5, подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №149 "О занятости населения" и постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года №836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места для граждан отнесенных к целевым группам населения, путем создания временных рабочих мест в Хромтауском районе.
2. Утвердить перечень работодателей независимо от форм собственности, где в соответствии с потребностью рынка труда Хромтауского района будут организованы социальные рабочие места, согласно приложению.